Oefenprogramma Zaal

Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

203 wedstrijden geselecteerd

week 46 : van dinsdag 12 november 2019 t/m maandag 18 november 2019
za 16/11 09:00OefenODO E3 - NIO E1De Hofstede in Maaslandroute
za 16/11 10:00OefenODO D2 - NIO D2De Hofstede in Maaslandroute
za 16/11 12:15OefenNIO B1 - Albatros B4Wilgenring in RotterdamYouri Boekhoutroute
za 16/11 13:40OefenAlbatros C4 - NIO C1Develsteinhal in Zwijndrechtroute
za 16/11 13:50OefenNIO A1 - ACKC A1Wilgenring in RotterdamCasper Beltermanroute
za 16/11 15:20OefenNIO A2 - VZOD A1Wilgenring in RotterdamAndre van der Veenroute
za 16/11 17:00OefenNIO 2 - VZOD 2Wilgenring in RotterdamRob Stuurstraatroute
za 16/11 18:40OefenNIO 1 - VZOD 1Wilgenring in RotterdamMartin Hofroute
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
za 23/11 17:35WK11813NIO 1 - Ventura Sport 1Wilgenring in RotterdamP. Paulusroute
za 23/11 16:15WK15097NIO 2 - Ventura Sport 2Wilgenring in Rotterdamroute
za 23/11 15:00WK18474NIO A1 - Fortuna / Delta Logistiek A3Wilgenring in Rotterdamroute
za 23/11 15:30BK17056HKV / Ons Eibernest A2 - NIO A2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haagroute
za 23/11 12:00BK19469't Capproen B1 - NIO B1De Morgenstont in Hellevoetsluisroute
za 23/11 11:00BK23425KOAG C2 - NIO C1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselroute
za 23/11 11:00BK25983Avanti / Post Makelaardij D2 - NIO D1Emerald in Delfgauwroute
za 23/11 14:00BK25907NIO D2 - ODO D2Wilgenring in Rotterdamroute
za 23/11 13:00BK30645NIO E3 - IJsselvogels E5Wilgenring in Rotterdamroute
za 23/11 13:00BK36748NIO E1 - Dijkvogels E1Wilgenring in Rotterdamroute
za 23/11 09:00BK32934ONDO F2 - NIO F1De Hoekstee in Hoek van Hollandroute
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
za 30/11 16:15WK10637GKV 1 - NIO 1Overbosch in Den HaagMartin Knoesterroute
za 30/11 17:25WK12972GKV 2 - NIO 2Overbosch in Den Haagroute
za 30/11 17:40BK16276NIO 5 - Maassluis 4Wilgenring in Rotterdamroute
za 30/11 16:25BK14804NIO 4 - DES 7Wilgenring in Rotterdamroute
za 30/11 15:10BK14314NIO 3 - Nieuwerkerk 6Wilgenring in Rotterdamroute
za 30/11 16:30WK16600ODO A1 - NIO A1De Hofstede in Maaslandroute
za 30/11 11:30BK36333Ventura Sport B1 - NIO B1Apollohal in Strijenroute
za 30/11 14:05BK21453NIO C1 - ONDO C2Wilgenring in Rotterdamroute
za 30/11 13:00BK23986NIO D1 - RWA D1Wilgenring in Rotterdamroute
za 30/11 09:00BK27636Vriendenschaar E2 - NIO E3Sporthoeve in Bodegravenroute
za 30/11 13:15BK27896Korbis E6 - NIO E2De Dreef in Waddinxveenroute
za 30/11 12:00BK34826NIO F1 - Gemini F1Wilgenring in Rotterdamroute
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
za 7/12 15:10WK10765NIO 1 - Conventus 1Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/12 16:25WK13175NIO 2 - Conventus 2Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/12 12:40BK14635ZKV 3 - NIO 4Drenkwaard in Zuidlandroute
za 7/12 17:40WK16686NIO A1 - Korbis A1Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/12 15:15BK17136Avanti / Post Makelaardij A5 - NIO A2Emerald in Delfgauwroute
za 7/12 14:00BK20816NIO B1 - Olympia B3Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/12 13:00BK24454KCR D1 - NIO D1De Wissel in Ridderkerkroute
za 7/12 10:00BK24333KCC D1 - NIO D2Schenkel in Capelle ad IJsselroute
za 7/12 09:00BK28251Nikantes E1 - NIO E3Het Sportgebouw in Hoogvlietroute
za 7/12 13:00BK28431NIO E1 - Achilles E1Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/12 13:00BK28177NIO E2 - Olympia E2Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/12 10:00BK33052Fortuna / Delta Logistiek F4 - NIO F1Fortuna-hal in Delftroute
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 17:30WK11834Gemini 1 - NIO 1De Mammoet in Goudaroute
za 14/12 15:10WK15172Gemini 2 - NIO 2De Mammoet in Goudaroute
za 14/12 18:40BK14803NIO 5 - Erasmus 4Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/12 17:30BK16277NIO 4 - Olympia 4Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/12 15:10BK14720NIO 3 - Merwede / Multiplaat 6Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/12 13:05BK37566Merwede / Multiplaat G2 - NIO G1De Stoep in Sliedrechtroute
za 14/12 13:30BK37557NIO G1 - Tempo G3De Stoep in Sliedrechtroute
za 14/12 13:55BK37560Blauw-Wit G1 - NIO G1De Stoep in Sliedrechtroute
za 14/12 14:10WK17359Dijkvogels A1 - NIO A1Sporthal in Maasdijkroute
za 14/12 16:20BK17276NIO A2 - ODO A2Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/12 13:00BK36326NIO B1 - KCR B3Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/12 16:30BK21771RWA C2 - NIO C1Rhoon in Rhoonroute
za 14/12 14:00BK36872NIO D2 - Vitesse D2Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/12 12:00BK28546NIO E3 - Olympia E3Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/12 10:00BK28656RWA E1 - NIO E1Rhoon in Rhoonroute
za 14/12 09:00BK30843Albatros E7 - NIO E2Develsteinhal in Zwijndrechtroute
za 14/12 12:00BK33248NIO F1 - Nieuwerkerk F4Wilgenring in Rotterdamroute
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
za 21/12 16:45BK38803NIO 5 - PKC / SWKGroep 7Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/12 15:30BK16412NIO 4 - KCR 10Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/12 14:10BK18663NIO A2 - 't Capproen A2Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/12 11:00BK36331KCR B3 - NIO B1De Wissel in Ridderkerkroute
za 21/12 13:00BK23650NIO C1 - OZC C2Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/12 12:00BK34973NIO F1 - Vitesse F2Wilgenring in Rotterdamroute
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
za 4/1 19:50BK14685Albatros 7 - NIO 3Develsteinhal in Zwijndrechtroute
za 4/1 16:15BK17532NIO A2 - HKV / Ons Eibernest A2Wilgenring in Rotterdamroute
za 4/1 15:10BK23157NIO C1 - KOAG C2Wilgenring in Rotterdamroute
za 4/1 14:00BK24909NIO D1 - Avanti / Post Makelaardij D2Wilgenring in Rotterdamroute
za 4/1 13:00BK31265NIO E1 - Die Haghe E1Wilgenring in Rotterdamroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 17:30WK10987NIO 1 - DVS '69 1Wilgenring in Rotterdamroute
za 11/1 16:10WK13585NIO 2 - DVS '69 2Wilgenring in Rotterdamroute
za 11/1 19:05BK14826ONDO 6 - NIO 5Westlandhal in ’s-Gravenzanderoute
za 11/1 15:20BK14835Nikantes 5 - NIO 4Het Sportgebouw in Hoogvlietroute
za 11/1 15:30BK14362DSO 3 - NIO 3De Niervaert in KlundertGregory de Nooijerroute
za 11/1 13:00WK16823NIO A1 - ONDO A2Wilgenring in Rotterdamroute
za 11/1 12:00BK17338Refleks A3 - NIO A2De Schilp in Rijswijkroute
za 11/1 15:10BK19121NIO B1 - Nieuwerkerk B3Wilgenring in Rotterdamroute
za 11/1 14:10BK22760NIO C1 - Twist C1Wilgenring in Rotterdamroute
za 11/1 11:15BK24058Achilles D1 - NIO D1Sportcampus Zuiderpark in Den Haagroute
za 11/1 11:15BK25817Valto D2 - NIO D2Vreeloo-hal in De Lierroute
za 11/1 12:00BK30532NIO E1 - Meervogels / Física E1Wilgenring in Rotterdamroute
za 11/1 12:00BK28731NIO E2 - Valto E8Wilgenring in Rotterdamroute
za 11/1 13:00BK33302Ten Donck F1 - NIO F1Reijerparkhal in Ridderkerkroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 18:25WK11927NIO 1 - ACKC 1Wilgenring in Rotterdamroute
za 18/1 17:10WK15293NIO 2 - ACKC 2Wilgenring in Rotterdamroute
za 18/1 16:15BK14914DES 6 - NIO 5De Hoornbloem in Den Hoornroute
za 18/1 19:40BK14898NIO 3 - DVS '69 3Wilgenring in Rotterdamroute
za 18/1 16:00WK17420NIO A1 - Twist A1Wilgenring in Rotterdamroute
za 18/1 11:00BK17380Excelsior A1 - NIO A2De Buitenhof in Delftroute
za 18/1 14:15BK21929Fortuna / Delta Logistiek C3 - NIO C1Fortuna-hal in Delftroute
za 18/1 14:00BK24732NIO D1 - Olympia D1Wilgenring in Rotterdamroute
za 18/1 15:00BK25735NIO D2 - ONDO D5Wilgenring in Rotterdamroute
za 18/1 13:00BK30365NIO E3 - Gemini E1Wilgenring in Rotterdamroute
za 18/1 14:00BK28960ALO E1 - NIO E1Ockenburgh in Den Haagroute
za 18/1 13:00BK31029NIO E2 - Maassluis E6Wilgenring in Rotterdamroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 15:40WK12373ADO 1 - NIO 1De Schenkel in ’s-Gravendeelroute
za 25/1 14:20WK16107ADO 2 - NIO 2De Schenkel in ’s-Gravendeelroute
za 25/1 15:10BK14975Sporting Delta 6 - NIO 3Deltahal in Dordrechtroute
za 25/1 11:00WK17700Maassluis A2 - NIO A1Olympia in Maassluisroute
za 25/1 15:45BK24878Valto D1 - NIO D1Vreeloo-hal in De Lierroute
za 25/1 14:15BK26689Avanti / Post Makelaardij D3 - NIO D2Emerald in Delfgauwroute
za 25/1 09:00BK31821Nieuwerkerk E9 - NIO E3De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselroute
za 25/1 10:00BK31729Die Haghe E1 - NIO E1Transvaal in Den Haagroute
za 25/1 10:15BK32091Twist E3 - NIO E2Westwijk in Vlaardingenroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 16:15WK11118Ventura Sport 1 - NIO 1Apollohal in Strijenroute
za 1/2 15:00WK13821Ventura Sport 2 - NIO 2Apollohal in Strijenroute
za 1/2 19:30BK14906Good Luck 3 - NIO 4De Staver in Sommelsdijkroute
za 1/2 12:00BK37549NIO G1 - Blauw-Wit G1Limeshallen in Alphen ad Rijnroute
za 1/2 12:20BK37569Tempo G3 - NIO G1Limeshallen in Alphen ad Rijnroute
za 1/2 12:40BK37547NIO G1 - Merwede / Multiplaat G2Limeshallen in Alphen ad Rijnroute
za 1/2 12:00WK18481Fortuna / Delta Logistiek A3 - NIO A1Fortuna-hal in Delftroute
za 1/2 12:00BK25878ODO D2 - NIO D2De Hofstede in Maaslandroute
za 1/2 09:00BK30596IJsselvogels E5 - NIO E3Zuidplas in MoordrechtKarlijn Prinsroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 16:30WK11211NIO 1 - GKV 1Wilgenring in Rotterdamroute
za 8/2 15:15WK13988NIO 2 - GKV 2Wilgenring in Rotterdamroute
za 8/2 16:55BK16181Maassluis 4 - NIO 5Olympia in Maassluisroute
za 8/2 20:50BK16154Olympia 4 - NIO 4Olympia in Spijkenisseroute
za 8/2 14:00WK16964NIO A1 - ODO A1Wilgenring in Rotterdamroute
za 8/2 13:00BK36339NIO B1 - Ventura Sport B1Wilgenring in Rotterdamroute
za 8/2 13:00BK23697ONDO C2 - NIO C1De Hoekstee in Hoek van Hollandroute
za 8/2 13:00BK26304RWA D1 - NIO D1Rhoon in Rhoonroute
za 8/2 12:00BK31284NIO E3 - Vriendenschaar E2Wilgenring in Rotterdamroute
za 8/2 12:00BK29282NIO E2 - Korbis E6Wilgenring in Rotterdamroute
za 8/2 13:00BK34673Gemini F1 - NIO F1De Mammoet in Goudaroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 18:30WK11245Conventus 1 - NIO 1Develsteinhal in Zwijndrechtroute
za 15/2 17:15WK14030Conventus 2 - NIO 2Develsteinhal in Zwijndrechtroute
za 15/2 18:30BK14264NIO 5 - Avanti / Post Makelaardij 8Wilgenring in Rotterdamroute
za 15/2 17:20BK14265NIO 4 - ZKV 3Wilgenring in Rotterdamroute
za 15/2 16:10BK16720NIO 3 - Albatros 7Wilgenring in Rotterdamroute
za 15/2 17:15WK16967Korbis A1 - NIO A1De Dreef in Waddinxveenroute
za 15/2 15:00BK16789NIO A2 - Avanti / Post Makelaardij A5Wilgenring in Rotterdamroute
za 15/2 15:00BK20152Olympia B3 - NIO B1Olympia in Spijkenisseroute
za 15/2 14:00BK27063NIO D1 - KCR D1Wilgenring in Rotterdamroute
za 15/2 13:00BK27119NIO D2 - Valto D2Wilgenring in Rotterdamroute
za 15/2 12:00BK29366NIO E3 - Nikantes E1Wilgenring in Rotterdamroute
za 15/2 10:10BK32494Achilles E1 - NIO E1Sportcampus Zuiderpark in Den Haagroute
za 15/2 13:00BK29385Olympia E2 - NIO E2Olympia in Spijkenisseroute
za 15/2 12:00BK33545NIO F1 - ONDO F2Wilgenring in Rotterdamroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 19:40BK16130Nieuwerkerk 6 - NIO 3De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 15:00BK14628Avanti / Post Makelaardij 8 - NIO 5De Viergang in Pijnackerroute
za 29/2 12:00BK20492Vriendenschaar B4 - NIO B1Sporthoeve in Bodegravenroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
vr 6/3 20:00BK16214Merwede / Multiplaat 6 - NIO 3De Stoep in Sliedrechtroute
za 7/3 15:05WK12481NIO 1 - Gemini 1Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/3 16:20WK16333NIO 2 - Gemini 2Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/3 12:30BK15190Erasmus 4 - NIO 5Erasmus in Rotterdamroute
za 7/3 16:10BK15198DES 7 - NIO 4De Hoornbloem in Den Hoornroute
za 7/3 11:00BK37567NIO G1 - Tempo G3Blauw-Wit hal in Amsterdamroute
za 7/3 11:25BK37564Blauw-Wit G1 - NIO G1Blauw-Wit hal in Amsterdamroute
za 7/3 11:45BK37559Merwede / Multiplaat G2 - NIO G1Blauw-Wit hal in Amsterdamroute
za 7/3 17:35WK17778NIO A1 - Dijkvogels A1Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/3 15:15BK17689ODO A2 - NIO A2De Hofstede in Maaslandroute
za 7/3 14:00BK21052NIO B1 - 't Capproen B1Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/3 13:00BK22207NIO C1 - RWA C2Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/3 10:05BK36878Vitesse D2 - NIO D2Bongerdhal in Barendrechtroute
za 7/3 14:05BK32279Olympia E3 - NIO E3Olympia in Spijkenisseroute
za 7/3 12:00BK29531NIO E1 - RWA E1Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/3 12:00BK32373NIO E2 - Albatros E7Wilgenring in Rotterdamroute
za 7/3 09:00BK33669Nieuwerkerk F4 - NIO F1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 19:00WK11329DVS '69 1 - NIO 1Sophiahal in Hendrik Ido Ambachtroute
za 14/3 17:45WK14198DVS '69 2 - NIO 2Sophiahal in Hendrik Ido Ambachtroute
za 14/3 16:20BK15263NIO 5 - ONDO 6Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/3 17:30BK15264NIO 4 - Nikantes 5Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/3 18:40BK15628NIO 3 - DSO 3Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/3 13:00WK17030ONDO A2 - NIO A1De Hoekstee in Hoek van Hollandroute
za 14/3 13:00BK17702NIO A2 - Refleks A3Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/3 15:30BK20213Nieuwerkerk B3 - NIO B1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselroute
za 14/3 14:10BK23906Twist C1 - NIO C1Westwijk in Vlaardingenroute
za 14/3 15:10BK25675NIO D1 - Achilles D1Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/3 14:10BK25084NIO D2 - KCC D1Wilgenring in Rotterdamroute
za 14/3 09:00BK32621Meervogels / Física E1 - NIO E1De Veur in Zoetermeerroute
za 14/3 11:15BK29548Valto E8 - NIO E2Vreeloo-hal in De Lierroute
za 14/3 12:00BK33747NIO F1 - Ten Donck F1Wilgenring in Rotterdamroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 17:40WK12308ACKC 1 - NIO 1De Jager in Giessenroute
za 21/3 16:20WK16003ACKC 2 - NIO 2De Jager in Giessenroute
za 21/3 17:10BK15355NIO 5 - DES 6Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/3 16:00BK15356NIO 4 - Good Luck 3Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/3 18:50BK15361DVS '69 3 - NIO 3De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachtroute
za 21/3 15:30WK17642Twist A1 - NIO A1Westwijk in Vlaardingenroute
za 21/3 18:20BK17786NIO A2 - Excelsior A1Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/3 15:00BK20892NIO B1 - Vriendenschaar B4Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/3 14:00BK23603NIO C1 - Fortuna / Delta Logistiek C3Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/3 12:00BK25307Olympia D1 - NIO D1Olympia in Spijkenisseroute
za 21/3 14:00BK25406ONDO D5 - NIO D2De Hoekstee in Hoek van Hollandroute
za 21/3 09:30BK29899Gemini E1 - NIO E3De Mammoet in Goudaroute
za 21/3 13:00BK32078NIO E1 - ALO E1Wilgenring in Rotterdamroute
za 21/3 09:00BK31912Maassluis E6 - NIO E2Olympia in Maassluisroute
za 21/3 13:00BK32679NIO F1 - Fortuna / Delta Logistiek F4Wilgenring in Rotterdamroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
vr 27/3 20:50BK38809PKC / SWKGroep 7 - NIO 5PKC-hal in Papendrechtroute
za 28/3 18:40WK10616NIO 1 - ADO 1Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 17:25WK12908NIO 2 - ADO 2Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 13:15BK15419KCR 10 - NIO 4De Wissel in Ridderkerkroute
za 28/3 16:10BK15536NIO 3 - Sporting Delta 6Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 15:00WK16591NIO A1 - Maassluis A2Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 13:10BK17878't Capproen A2 - NIO A2De Morgenstont in Hellevoetsluisroute
za 28/3 11:00BK21362OZC C2 - NIO C1Sportmotor in Rotterdamroute
za 28/3 13:00BK25556NIO D1 - Valto D1Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 14:00BK25440NIO D2 - Avanti / Post Makelaardij D3Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 12:00BK29913NIO E3 - Nieuwerkerk E9Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 10:00BK36754Dijkvogels E1 - NIO E1Sporthal in Maasdijkroute
za 28/3 12:00BK27825NIO E2 - Twist E3Wilgenring in Rotterdamroute
za 28/3 09:00BK33918Vitesse F2 - NIO F1Bongerdhal in Barendrechtroute
Bladwijzer de permalink.

Reacties zijn gesloten.