• NIO C1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hogetoorn, PaulOverige stafTeammanager

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Agthoven, Linde vanTeamspeler
    Pasman, FlorineTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumVerzameltijdWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    2 mrt. 16:1015:25NIO C1 - Weidevogels C2Wilgenring
    16 mrt. 13:0012:15NIO C1 - KVS/Groeneveld Keukens C3Wilgenring
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden NIO C1 ( C-jeugd BK C-048 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk C5970249311814
    2KVS/Groeneveld Keukens C31060455451012
    3Korbis C41060454381612
    4Valto C5943249282111
    5Weidevogels C2842240281210
    6Vitesse (Ba) C2101273376-434
    7NIO C1100373367-343