• NIO B1 unknown

  • NIO B1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boekhout, YouriTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Desar, SaskiaTeamspeler
    Klein, NatalTeamspeler
    Klein, WiekeTeamspeler
    Weultjes, DienkeTeamspeler
    Weultjes, MerelTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumVerzameltijdWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    27 sep. 19:30Juliana B1 - NIO B1Gem. sportpark
    1 okt. 12:00NIO B1 - KCR B2Sportveld Abeelweg
    8 okt. 11:30Dijkvogels B1 - NIO B1Sportveld Dijkvogels Maasdijk
    15 okt. 11:45NIO B1 - Nieuwerkerk B2Sportveld Abeelweg
    22 okt. 12:30Albatros B2 - NIO B1Sportpark Develstein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.KOAG B1 - NIO B16 - 9
  • Poulestanden NIO B1 ( B-jeugd 2e klasse B2J )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NIO B122002813154
    2Albatros B22110231853
    3KOAG B13111231853
    4Dijkvogels B12101252502
    5Nieuwerkerk B221011821-32
    6KCR B22101151412
    7Weidevogels B130031437-230