• NIO B1 unknown

  • NIO B1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lee, Esther van derOverige stafTeammanager
    Lee, Sara van derOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Desar, SaskiaTeamspeler
    Klein, NatalTeamspeler
    Klein, WiekeTeamspeler
    Weultjes, DienkeTeamspeler
    Weultjes, MerelTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden NIO B1 ( B-jeugd 2e klasse B2J )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NIO B1650172452710
    2Albatros B264118553329
    3Dijkvogels B164029056348
    4Nieuwerkerk B26402574898
    5KOAG B16213564975
    6KCR B261053697-612
    7Weidevogels B160063280-480