• NIO A1

  • Staf

    NaamRol
    Hogetoorn, PaulOverige staf
    Sinnecker, YariTechnische staf
    Weultjes-Bakker, VesnaTechnische staf

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRol
    Boekhout, RosanneTeamspeler
    Desar, SaskiaTeamspeler
    Klein, NatalTeamspeler
    Linz, JalvinioTeamspeler
    Louwer, DanaTeamspeler
    Weultjes, DienkeTeamspeler
    Weultjes, MerelTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden NIO A1 ( A-jeugd BK A-027 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia (S) A1121101169997022
    2NIO A1129031921207218
    3VEO A2129031391281118
    4Dijkvogels A2126061741532112
    5OZC/Thor (R) A112408153166-138
    6Pernix A312201099159-604
    7GKV (H) A1121011113214-1012