• NIO A1 Veld

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kooij, Sander van derTechnische stafAssistent coach
    Lee, Brenda van derTechnische stafHoofd coach
    Lee, Sara van derOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijk, Thomas vanTeamspeler
    Gonzalez, MarshantiTeamspeler
    Klein, MarinTeamspeler
    Kuil, NielsTeamspeler
    Rijke, Puck deTeamspeler
    Staal, LisanneTeamspeler
    Vermeulen, DaveyTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden NIO A1 (AN A-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NIO A16501109515810
    2Olympia (S) A144005319348
    3Nikantes A13201352874
    4ONDO (G) A34202464154
    5VEO A35203555234
    6Valto A351043466-322
    7KOAG A350051186-750
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.NIO A1 - Valto A315 - 4
    9 okt.Olympia (S) A1 - NIO A116 - 10
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    16-10-2021VEO A3 - KOAG A321 - 1
    16-10-2021NIO A1 - Valto A315 - 4
    09-10-2021Valto A3 - VEO A35 - 13
    09-10-2021Olympia (S) A1 - NIO A116 - 10
    09-10-2021Nikantes A1 - KOAG A39 - 1
    02-10-2021ONDO (G) A3 - Valto A319 - 5
    02-10-2021VEO A3 - Olympia (S) A13 - 12
    02-10-2021KOAG A3 - NIO A12 - 30
    25-09-2021Valto A3 - Nikantes A111 - 15
    25-09-2021NIO A1 - VEO A321 - 7
    25-09-2021Olympia (S) A1 - ONDO (G) A38 - 3
    18-09-2021ONDO (G) A3 - NIO A111 - 17
    18-09-2021KOAG A3 - Valto A34 - 9
    18-09-2021Nikantes A1 - Olympia (S) A14 - 5
    14-09-2021NIO A1 - Nikantes A116 - 11
    11-09-2021VEO A3 - ONDO (G) A311 - 13
    11-09-2021Olympia (S) A1 - KOAG A317 - 3
  • Poule programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    23-10-202110:00Nikantes A1VEO A3
    23-10-202110:15KOAG A3ONDO (G) A3
    23-10-202112:30Valto A3Olympia (S) A1
    25-10-202119:15ONDO (G) A3Nikantes A1
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • NIO A1

    A-jeugd nj

    18,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd