• NIO A1 Veld

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lee, Brenda van derTechnische stafHoofd coach
    Lee, Sara van derOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijk, Thomas vanTeamspeler
    Gonzalez, MarshantiTeamspeler
    Klein, MarinTeamspeler
    Kuil, NielsTeamspeler
    Rijke, Puck deTeamspeler
    Staal, LisanneTeamspeler
    Vermeulen, DaveyTeamspeler
    Vermeulen, NikitaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden NIO A1 (AN A-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia (S) A1660079285112
    2NIO A16501109515810
    3ONDO (G) A364027951288
    4VEO A36303645866
    5Nikantes A16204555504
    6Valto A361053683-472
    7KOAG A3600614110-960

    Poulestanden NIO A1 (AV A-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NIO A1650173551810
    2ODO A264027338358
    3ONDO (G) A363037257156
    4KCC/CK Kozijnen A3600637105-680
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jun.NIO A1 - ODO A27 - 6
    18 jun.KCC/CK Kozijnen A3 - NIO A17 - 14
    14 jun.NIO A1 - KCC/CK Kozijnen A317 - 16
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poule programma

    Geen informatie

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • NIO A1

    A-jeugd vj

    12,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd