Beste spelende leden,
Het einde van het seizoen nadert en als KTZ zijn wij al druk bezig met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Een belangrijk onderdeel daarvan is het samenstellen van de nieuwe teams. De teamindeling voor het seizoen 2025-2026 is inmiddels bekend.
Zoals jullie eerder hebben kunnen lezen gaan er wat dingen veranderen binnen de jeugdteams. De namen van de jeugdteams veranderen naar J1, J2, J3 enzovoorts. Het bericht nalezen kan gemakkelijk door op onderstaande knop te klikken.
Dit jaar zijn al veel teams gestart met gezamenlijk trainen. Ook dit jaar zullen de teams uit dezelfde kleurencategorie (veel) samen gaan trainen.
Het uitgangspunt van de KTZ is om de jeugd zo veel mogelijk te laten spelen. We hebben 9 jeugdteams kunnen maken, maar allemaal niet heel ruim van opzet. Dit betekent dat er dan een beroep wordt gedaan op spelers van een ander team als reserve of invaller. Het kan dan voorkomen dat je twee wedstrijden speelt op een dag, maar dat is natuurlijk vooral heel leuk! We hopen dat iedereen zich in wil zetten als er om een invalbeurt gevraagd wordt. Daarnaast vragen wij ook om alleen af te melden voor wedstrijden als het echt niet anders kan.
Misschien zijn er na het lezen van deze indeling nog vragen. Deze vragen mogen gesteld worden aan Julia of Anne via ktz@ckvnio.nl. De KTZ licht de teamindeling dan graag toe in een persoonlijk gesprek, kleinere vragen kunnen wellicht per mail of telefonisch beantwoord worden.
Uiteindelijk willen we namelijk allemaal hetzelfde, voor iedereen op zijn of haar eigen niveau met plezier korfballen!
Met vriendelijke groet,
Anne en Julia, namens KTZ Jeugdzaken
Trainers |
Veerle, Linde en Rixt |
Dames |
Heren |
Rowan |
Liyndon |
Maud |
Novan |
Aanvulling vanuit de NIO Kangoeroes |
|
|
|
Trainers |
Jesse en (wordt gezocht) |
Dames |
Heren |
Pheline |
Nickaiy |
Evi M |
Milan |
Evi P |
|
Hannah |
|
Lika |
|
Trainers |
Natal en Dienke |
Dames |
Heren |
Janne |
|
Noortje |
|
Iris |
|
Vesper |
|
Robyn |
|
Trainers |
Yari en Floortje |
Dames |
Heren |
Ari |
Ian |
Julietta |
Thijmen |
|
Jeremy |
|
Tobias |
|
Daiva |
|
Mika |
|
Milo |
Trainers |
Hanneke en Evie |
Dames |
Heren |
Laurena |
Chris |
Juna |
Matz |
Fien |
Boaz |
Ella |
|
Esther |
|
Eva |
|
Josephine |
|
Trainers |
Annemarie en Nikita |
Dames |
Heren |
Suzette |
Pelle |
Lea |
Storm |
Liv |
Dante |
Suze |
Wessel |
Trainers |
Coach: Tamar |
Dames |
Heren |
Linde |
|
Veerle |
|
Fenne |
|
Yana |
|
Tessa |
|
Iris |
|
Elvira |
|
Savi |
|
Trainers |
Sef en Marja |
Dames |
Heren |
Lois |
Hugo |
Rhea |
Robin |
Fiene |
Tias |
Evie |
Ruben |
Jasmijn |
|
Marianna |
|
Trainers |
Ruben en Davey |
Dames |
Heren |
Florine |
Joachim |
Ranya |
Jesse |
Emma |
Sjors |
Floortje |
Nathan |
Lisa |
|
|
|
CKV NIO
Abeelweg 233
3053PA Rotterdam
Ga naar contact