Zaal 2018/2019

Zaalcompetitie 2018 - 2019

Uitslagen van de vereniging NIO in Rotterdam

166 wedstrijden zijn geselecteerd. 164 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
NIO 3- Avanti 712 - 17
NIO B1- Eureka B111 -   7
NIO D2- 't Capproen D16 -   6
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
ADO 1- NIO 114 - 17
ADO 2- NIO 220 - 10
NIO 3- Nieuwerkerk 713 - 15
NIO 5- Nexus 48 -   9
Valto 8- NIO 514 - 10
Twist A1- NIO A111 - 13
NIO B1- Vitesse B218 -   5
Nikantes C2- NIO C19 -   2
NIO D1- VEO D14 -   8
NIO D2- Olympia D35 -   4
NIO E1- Dijkvogels E16 - 21
NIO F1- Nikantes F15 -   7
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
NIO 1- DSO 120 - 16
NIO 2- DSO 213 - 27
PKC / SWKGroep 10- NIO 420 - 17
NIO A1- Reeuwijk A112 - 15
NIO A2- ZKV A18 -   3
Eureka B1- NIO B16 - 13
NIO B1- Ten Donck B110 -   6
NIO C1- Vitesse C38 -   9
Korbis D2- NIO D15 - 15
't Capproen D1- NIO D24 -   7
KCR E2- NIO E113 -   8
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
TOGO 1- NIO 113 - 18
TOGO 2- NIO 220 - 14
NIO 3- PKC / SWKGroep 717 - 20
NIO 4- Kinderdijk 68 - 13
Nieuwerkerk 9- NIO 58 - 10
Kinderdijk A2- NIO A122 - 19
Excelsior A3- NIO A23 - 10
NIO B1- Nexus B1
ODO C2- NIO C14 - 10
NIO D1- IJsselvogels D17 -   5
NIO D2- Eureka D111 -   3
NIO E1- Twist E13 - 25
NIO F1- Maassluis F10 - 32
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
Korbatjo 1- NIO 128 - 15
Korbatjo 2- NIO 216 - 13
NIO 3- Albatros 814 - 17
NIO 4- Albatros 614 - 19
OZC A1- NIO A119 - 13
NIO D1- Weidevogels D114 - 10
NIO E1- Olympia E12 - 19
NIO F1- ONDO F12 - 24
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
Eureka D1- NIO D23 - 14
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
Nieuwerkerk 8- NIO 417 -   9
KCC / SO natural F1- NIO F119 -   0
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
NIO 1- Dijkvogels 120 - 15
NIO 2- Dijkvogels 216 - 12
Merwede / Multiplaat 6- NIO 322 - 15
Merwede / Multiplaat 5- NIO 419 - 11
IJsselvogels 5- NIO 518 -   3
NIO A1- KCR A216 - 11
NIO A2- HKV / Ons Eibernest A314 - 12
DVS '69 B3- NIO B19 -   7
NIO C1- WION C20 -   9
Meervogels / Física D1- NIO D18 -   8
NIO D2- KCR D29 -   5
Maassluis E2- NIO E117 -   2
Nikantes F1- NIO F17 -   3
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
Paal Centraal 1- NIO 113 - 17
Paal Centraal 2- NIO 220 - 10
NIO 4- PKC / SWKGroep 1011 - 24
NIO 5- Nieuwerkerk 917 - 11
KCC / SO natural A3- NIO A118 - 13
ONDO A4- NIO A27 -   8
NIO B1- Olympia B215 -   9
Olympia C2- NIO C17 -   3
NIO D1- KOAG D114 - 11
DVS '69 D1- NIO D24 - 12
NIO E1- Nieuwerkerk E32 - 27
NIO F1- Dijkvogels F15 - 20
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
NIO 1- Seolto 123 - 16
NIO 2- Seolto 228 - 21
DSO 3- NIO 323 - 12
Reeuwijk 3- NIO 419 - 11
NIO 5- IJsselvogels 513 - 12
NIO G1- Fortuna / Delta Logistiek G14 -   4
NIO G1- Luctor G14 -   0
PKC / SWKGroep G2- NIO G12 -   5
NIO A2- Avanti A66 -   7
NIO C1- Eureka C18 -   7
NIO D2- Sperwers D18 -   4
Maassluis F1- NIO F126 -   2
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
NIO 1- ADO 120 - 20
NIO 2- ADO 213 - 21
Kinderdijk 6- NIO 421 - 10
VEO 6- NIO 513 - 11
NIO A1- Twist A19 - 11
Avanti A6- NIO A27 -   8
Vitesse B2- NIO B12 -   9
VEO D1- NIO D15 -   4
Dijkvogels E1- NIO E124 -   0
Nieuwerkerk F2- NIO F127 -   2
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
DSO 1- NIO 120 - 20
DSO 2- NIO 220 - 10
WION 6- NIO 518 - 11
Reeuwijk A1- NIO A116 - 16
ZKV A1- NIO A27 -   7
Vitesse C3- NIO C15 -   6
NIO D1- Korbis D210 -   7
NIO E1- KCR E22 - 16
NIO F1- Nieuwerkerk F21 - 28
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
NIO 1- TOGO 115 - 25
NIO 2- TOGO 220 - 18
PKC / SWKGroep 7- NIO 312 - 12
NIO 5- WION 69 -   6
NIO A1- Kinderdijk A212 - 14
NIO A2- Excelsior A311 -   9
NIO C1- Nikantes C23 -   1
IJsselvogels D1- NIO D14 -   3
Olympia D3- NIO D25 -   3
Twist E1- NIO E120 -   2
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Albatros 6- NIO 415 - 15
Fortuna / Delta Logistiek D2- NIO D17 -   8
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
Nieuwerkerk 7- NIO 39 - 14
Nexus B1- NIO B19 -   7
Olympia E1- NIO E110 -   2
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
NIO 1- Korbatjo 117 - 18
NIO 2- Korbatjo 217 - 13
Avanti 7- NIO 314 - 14
NIO 4- Nieuwerkerk 811 - 11
Nexus 4- NIO 57 - 10
Luctor G1- NIO G10 -   6
NIO G1- PKC / SWKGroep G2
Fortuna / Delta Logistiek G1- NIO G11 -   4
NIO A1- OZC A120 - 18
Ten Donck B1- NIO B14 - 12
NIO C1- ODO C213 -   3
Weidevogels D1- NIO D19 -   9
ONDO F1- NIO F119 -   0
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
Dijkvogels 1- NIO 126 - 16
Dijkvogels 2- NIO 216 - 21
NIO 3- Merwede / Multiplaat 618 - 17
NIO 4- Merwede / Multiplaat 510 - 12
KCR A2- NIO A114 - 16
NIO B1- DVS '69 B310 - 10
WION C2- NIO C12 -   6
NIO D1- Fortuna / Delta Logistiek D27 - 11
KCR D2- NIO D213 -   2
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
NIO 1- Paal Centraal 119 - 20
NIO 2- Paal Centraal 215 - 16
Albatros 8- NIO 318 - 18
NIO 5- VEO 68 -   8
NIO A1- KCC / SO natural A324 - 20
HKV / Ons Eibernest A3- NIO A210 -   9
Olympia B2- NIO B18 -   8
NIO C1- Olympia C24 -   5
KOAG D1- NIO D110 -   2
NIO D2- DVS '69 D19 -   6
Nieuwerkerk E3- NIO E115 -   0
Dijkvogels F1- NIO F129 -   2
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Seolto 1- NIO 118 - 20
Seolto 2- NIO 215 - 17
NIO 3- DSO 310 - 16
NIO 4- Reeuwijk 311 - 14
NIO 5- Valto 815 - 15
NIO A2- ONDO A410 -   3
Eureka C1- NIO C17 -   7
NIO D1- Meervogels / Física D18 - 10
Sperwers D1- NIO D23 - 16
NIO E1- Maassluis E20 - 13
NIO F1- KCC / SO natural F11 - 20

Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

16 wedstrijden geselecteerd

week 34 : van dinsdag 20 augustus 2019 t/m maandag 26 augustus 2019
do 22/8 20:30OefenNIO 1 - Nikantes 1Abeelweg in Rotterdamroute
za 24/8 15:30OefenNIO 1 - WION 1Abeelweg in Rotterdamroute
do 22/8 19:15OefenNIO 2 - Nikantes 2Abeelweg in Rotterdamroute
za 24/8 14:00OefenNIO 2 - WION 2Abeelweg in Rotterdamroute
za 24/8 12:30OefenNIO A1 - Oranje Zwart / De Hoekse A1Abeelweg in Rotterdamroute
za 24/8OefenKinderdijk A4 - NIO A2Molenzicht in Alblasserdamroute
za 24/8 13:00OefenKorbis B2 - NIO B1Sniep in Waddinxveenroute
za 24/8 12:00OefenKorbis C2 - NIO C1Sniep in Waddinxveenroute
za 24/8 11:00OefenKorbis D1 - NIO D1Sniep in Waddinxveenroute
za 24/8 11:15OefenNIO D2 - KOAG D1Abeelweg in Rotterdamroute
za 24/8 10:00OefenKorbis E1 - NIO E1Sniep in Waddinxveenroute
za 24/8 10:00OefenKorbis E2 - NIO E2Sniep in Waddinxveenroute
za 24/8 09:30OefenNIO F1 - NIO E3Abeelweg in Rotterdamroute
week 35 : van dinsdag 27 augustus 2019 t/m maandag 2 september 2019
do 29/8 20:30OefenNIO 1 - Paal Centraal 1Abeelweg in Rotterdamroute
do 29/8 19:15OefenNIO 2 - Paal Centraal 2Abeelweg in Rotterdamroute
za 31/8 15:00OefenALO 4 - NIO 3Bosjes van Pex in Den Haagroute

Zaalcompetitie 2018 - 2019

De standen in de poules van NIO, Rotterdam

KNKV 3e klasse G
1Korbatjo 114102222279235(44)
2Paal Centraal 11482418275239(36)
3Dijkvogels 11472516253242(11)
3NIO 11472516257262(-5)
5ADO 11462614232230(2)
6TOGO 11450910252266(-14)
7Seolto 1144199256280(-24)
8DSO 11431107220270(-50)
KNKV Reserve 3e klasse T
1Paal Centraal 214120224244196(48)
2DSO 213111123244174(70)
3ADO 214100420240180(60)
4TOGO 21452712219245(-26)
5NIO 21460810217255(-38)*P
5Korbatjo 21452710208221(-13)*P
7Dijkvogels 21431107195223(-28)
8Seolto 21300130177250(-73)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 001
1Merwede / Multiplaat 612101121229172(57)
2DSO 31282218176140(36)
3Avanti 71262414152156(-4)
4Albatros 81251611185197(-12)
5PKC / SWKGroep 7123187165177(-12)
5NIO 3122377169200(-31)
7Nieuwerkerk 7123096129163(-34)
Breedtekorfbal Senioren poule 004
1Albatros 61264216193168(25)
2PKC / SWKGroep 101271415207173(34)
3Kinderdijk 61262414188181(7)
4Nieuwerkerk 81253413190179(11)
5Reeuwijk 31252512156158(-2)
5Merwede / Multiplaat 51260612173182(-9)
7NIO 41202102138204(-66)
Breedtekorfbal Senioren poule 024
1IJsselvogels 512100220168111(57)
2VEO 61282218166135(31)
3Nexus 41262414122114(8)
4Valto 81261513147137(10)
5NIO 51252512125139(-14)
6WION 6122195138172(-34)
7Nieuwerkerk 91210112118176(-58)
G4-korfbal poule 03
1NIO G154109237(16)
2Fortuna / Delta Logistiek G1522161613(3)
3PKC / SWKGroep G231113139(4)
4Luctor G150050124(-23)
A-junioren 2e klasse K
1Reeuwijk A11293021202159(43)
2Kinderdijk A21291219203151(52)
3NIO A11251611183189(-6)
4KCR A2124179151173(-22)
4Twist A1124179149159(-10)
6KCC / SO natural A3124088185217(-32)
7OZC A1123187170195(-25)
Breedtekorfbal Junioren poule 049
1HKV / Ons Eibernest A310802168873(15)
2NIO A210712159168(23)
3Avanti A61040688172(9)
3Excelsior A31040688086(-6)
3ONDO A41040687082(-12)
6ZKV A11021755988(-29)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023
1DVS '69 B3129212012688(38)
2NIO B1117221612075(45)
3Ten Donck B112606129987(12)
3Eureka B112525129194(-3)
5Nexus B111506107778(-1)
6Olympia B212426109091(-1)
7Vitesse B2121011246136(-90)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042
1WION C2121101229838(60)
2Olympia C212903186740(27)
3NIO C112615137068(2)
4Vitesse C312606125958(1)
5Eureka C11241795966(-7)
6ODO C21240884169(-28)
7Nikantes C212101123388(-55)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007
1VEO D1141013219986(13)
2Fortuna / Delta Logistiek D21490518142108(34)
3IJsselvogels D1148061612886(42)
4Weidevogels D11463515134132(2)
5NIO D11462614113110(3)
6KOAG D11452712116124(-8)
7Meervogels / Física D11442810114127(-13)
8Korbis D2142210696169(-73)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043
1KCR D2121002209546(49)
2NIO D2129121910260(42)
3Olympia D312705145951(8)
4't Capproen D112525126257(5)
5Sperwers D112516115779(-22)
6DVS '69 D11221954279(-37)
7Eureka D112111034691(-45)
E-pupillen poule 025
1Dijkvogels E11211012217372(101)
2Twist E1129121914685(61)
3Nieuwerkerk E3128041613892(46)
4Olympia E112525129484(10)
5Maassluis E2124088103111(-8)
6KCR E2123187102121(-19)
7NIO E1120012029220(-191)
F-pupillen poule 009
1Nieuwerkerk F21210112121378(135)
2Maassluis F1129212017859(119)
3ONDO F1127231617995(84)
4Dijkvogels F11261513166110(56)
5KCC / SO natural F1124261012295(27)
6Nikantes F1122010446232(-186)
7NIO F1120012023258(-235)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van NIO, Rotterdam

76 wedstrijden zijn geselecteerd. 0 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Runtimefout Microsoft VBScript error '800a005e'

Ongeldig gebruik van Null: 'cstr'

/competitie/includes/inc_script.asp, line 1264

Statistieken voor de vereniging NIO in Rotterdam

wedstrijden gespeeld15
Er zijn nog geen uitslagen bekend, dus ook geen statistische gegevens

Reacties zijn gesloten.