Zaal 2018/2019

Uitslagen van de vereniging NIO in Rotterdam

132 wedstrijden zijn geselecteerd. 118 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
NIO 1 – Dijkvogels 1 20 – 15
NIO 2 – Dijkvogels 2 16 – 12
Merwede / Multiplaat 6 – NIO 3 22 – 15
Merwede / Multiplaat 5 – NIO 4 19 – 11
IJsselvogels 5 – NIO 5 18 –   3
NIO A1 – KCR A2 16 – 11
NIO A2 – HKV / Ons Eibernest A3 14 – 12
DVS ’69 B3 – NIO B1 9 –   7
NIO C1 – WION C2 0 –   9
Meervogels / Física D1 – NIO D1 8 –   8
NIO D2 – KCR D2 9 –   5
Maassluis E2 – NIO E1 17 –   2
Nikantes F1 – NIO F1 7 –   3
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
Paal Centraal 1 – NIO 1 13 – 17
Paal Centraal 2 – NIO 2 20 – 10
NIO 4 – PKC / SWKGroep 10 11 – 24
NIO 5 – Nieuwerkerk 9 17 – 11
KCC / SO natural A3 – NIO A1 18 – 13
ONDO A4 – NIO A2 7 –   8
NIO B1 – Olympia B2 15 –   9
Olympia C2 – NIO C1 7 –   3
NIO D1 – KOAG D1 14 – 11
DVS ’69 D1 – NIO D2 4 – 12
NIO E1 – Nieuwerkerk E3 2 – 27
NIO F1 – Dijkvogels F1 5 – 20
Nikantes F2 – NIO F1
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
NIO 1 – Seolto 1 23 – 16
NIO 2 – Seolto 2 28 – 21
DSO 3 – NIO 3 23 – 12
Reeuwijk 3 – NIO 4 19 – 11
NIO 5 – IJsselvogels 5 13 – 12
NIO G1 – Luctor G1 4 –   0
NIO G1 – Fortuna / Delta Logistiek G1 4 –   4
PKC / SWKGroep G2 – NIO G1 2 –   5
NIO A2 – Avanti A6 6 –   7
NIO C1 – Eureka C1 8 –   7
NIO D2 – Sperwers D1 8 –   4
Maassluis F1 – NIO F1 26 –   2
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
NIO 1 – ADO 1 20 – 20
NIO 2 – ADO 2 13 – 21
Kinderdijk 6 – NIO 4 21 – 10
VEO 6 – NIO 5 13 – 11
NIO A1 – Twist A1 9 – 11
Avanti A6 – NIO A2 7 –   8
Vitesse B2 – NIO B1 2 –   9
VEO D1 – NIO D1 5 –   4
Dijkvogels E1 – NIO E1 24 –   0
Nieuwerkerk F2 – NIO F1 27 –   2
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
DSO 1 – NIO 1 20 – 20
DSO 2 – NIO 2 20 – 10
WION 6 – NIO 5 18 – 11
Reeuwijk A1 – NIO A1 16 – 16
ZKV A1 – NIO A2 7 –   7
Vitesse C3 – NIO C1 5 –   6
NIO D1 – Korbis D2 10 –   7
NIO D2 – ‘t Capproen D1 8 –   7
NIO E1 – KCR E2 2 – 16
NIO F1 – Nieuwerkerk F2 1 – 28
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
NIO 1 – TOGO 1 15 – 25
NIO 2 – TOGO 2 20 – 18
PKC / SWKGroep 7 – NIO 3 12 – 12
NIO 5 – WION 6 9 –   6
NIO A1 – Kinderdijk A2 12 – 14
NIO A2 – Excelsior A3 11 –   9
NIO C1 – Nikantes C2 3 –   1
IJsselvogels D1 – NIO D1 4 –   3
Olympia D3 – NIO D2 5 –   3
Twist E1 – NIO E1 20 –   2
RWA 2 – NIO 1
NIO 2 – RWA 3
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Albatros 6 – NIO 4 15 – 15
Fortuna / Delta Logistiek D2 – NIO D1 7 –   8
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
Nieuwerkerk 7 – NIO 3 9 – 14
Nexus B1 – NIO B1 9 –   7
Olympia E1 – NIO E1 10 –   2
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
NIO 1 – Korbatjo 1 17 – 18
NIO 2 – Korbatjo 2 17 – 13
Avanti 7 – NIO 3 14 – 14
NIO 4 – Nieuwerkerk 8 11 – 11
Nexus 4 – NIO 5 7 – 10
Fortuna / Delta Logistiek G1 – NIO G1 1 –   4
NIO G1 – PKC / SWKGroep G2
Luctor G1 – NIO G1 0 –   6
NIO A1 – OZC A1 20 – 18
Ten Donck B1 – NIO B1 4 – 12
NIO C1 – ODO C2 13 –   3
Weidevogels D1 – NIO D1 9 –   9
ONDO F1 – NIO F1 19 –   0
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
Dijkvogels 1 – NIO 1 26 – 16
Dijkvogels 2 – NIO 2 16 – 21
NIO 3 – Merwede / Multiplaat 6 18 – 17
NIO 4 – Merwede / Multiplaat 5 10 – 12
KCR A2 – NIO A1 14 – 16
NIO B1 – DVS ’69 B3 10 – 10
WION C2 – NIO C1 2 –   6
NIO D1 – Fortuna / Delta Logistiek D2 7 – 11
KCR D2 – NIO D2 13 –   2
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
NIO 1 – Paal Centraal 1 19 – 20
NIO 2 – Paal Centraal 2 15 – 16
Albatros 8 – NIO 3 18 – 18
NIO 5 – VEO 6 8 –   8
NIO A1 – KCC / SO natural A3 24 – 20
HKV / Ons Eibernest A3 – NIO A2 10 –   9
Olympia B2 – NIO B1 8 –   8
NIO C1 – Olympia C2 4 –   5
KOAG D1 – NIO D1 10 –   2
NIO D2 – DVS ’69 D1 9 –   6
Nieuwerkerk E3 – NIO E1 15 –   0
Dijkvogels F1 – NIO F1 29 –   2
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Seolto 1 – NIO 1 18 – 20
Seolto 2 – NIO 2 15 – 17
NIO 3 – DSO 3 10 – 16
NIO 4 – Reeuwijk 3 11 – 14
NIO 5 – Valto 8 15 – 15
NIO A2 – ONDO A4 10 –   3
Eureka C1 – NIO C1 7 –   7
NIO D1 – Meervogels / Física D1 8 – 10
Sperwers D1 – NIO D2 3 – 16
NIO E1 – Maassluis E2 0 – 13
NIO F1 – KCC / SO natural F1 1 – 20
week 46 : van dinsdag 13 november 2018 t/m maandag 19 november 2018
NIO E1 – KVS / Maritiem E2
NIO D2 – KCC / SO natural D2
NIO C1 – KVS / Maritiem C2
Erasmus 2 – NIO 2
NIO A1 – Merwede / Multiplaat A 21 – 15 (oefenwedstrijd)
Erasmus 1 – NIO 1 26 – 20 (oefenwedstrijd)
NIO F1 – Thor F1/E1
NIO D1 – Fiducia D2
week 45 : van dinsdag 6 november 2018 t/m maandag 12 november 2018
Weidevogels A2 – NIO A1
Olympia B1 – NIO B1
Synergo 2 – NIO 1
Synergo 3 – NIO 2

Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

49 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 15:15 BK47190 Nieuwerkerk 8 – NIO 4 De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel Matthijs van Erkel route
za 23/2 13:45 BK26509 KCC / SO natural F1 – NIO F1 Schenkel in Capelle ad IJssel route
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 12:00 BK35745 Eureka D1 – NIO D2 De Wissel in Ridderkerk route
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 19:00 WK21099 Korbatjo 1 – NIO 1 De Boogerd in Oud Beijerland G. van Gend route
za 9/3 17:35 WK24170 Korbatjo 2 – NIO 2 De Boogerd in Oud Beijerland route
wo 6/3 20:20 BK45167 NIO 3 – Albatros 8 Wilgenring in Rotterdam Rob Stuurstraat route
za 9/3 15:35 BK46874 NIO 3 – Avanti 7 Wilgenring in Rotterdam Martin Hof route
za 9/3 14:25 BK46873 NIO 4 – Albatros 6 Wilgenring in Rotterdam Rob Stuurstraat route
za 9/3 13:15 BK45628 NIO 5 – Nexus 4 Wilgenring in Rotterdam Edwin Louwer route
za 9/3 14:15 WK28610 OZC A1 – NIO A1 De Enk in Rotterdam route
za 9/3 12:15 BK42222 NIO B1 – Ten Donck B1 Wilgenring in Rotterdam Casper Belterman route
za 9/3 11:15 BK36639 NIO D1 – Weidevogels D1 Wilgenring in Rotterdam Michiel van der Wal route
za 9/3 10:15 BK32581 NIO E1 – Olympia E1 Wilgenring in Rotterdam Asjer Montagne route
za 9/3 10:15 BK28181 NIO F1 – ONDO F1 Wilgenring in Rotterdam Aad van der Lee route
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 15:50 WK21092 TOGO 1 – NIO 1 Omnium in Goes route
za 16/3 14:35 WK24972 TOGO 2 – NIO 2 Omnium in Goes clubsr Fortis route
za 16/3 14:30 BK47290 NIO 3 – PKC / SWKGroep 7 Wilgenring in Rotterdam Martin Hof route
za 16/3 15:45 BK47289 NIO 4 – Kinderdijk 6 Wilgenring in Rotterdam Rob Stuurstraat route
za 16/3 19:30 BK46235 Nieuwerkerk 9 – NIO 5 De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel Martijn Huijser route
za 16/3 12:00 WK29044 Kinderdijk A2 – NIO A1 Molenzichthal in Alblasserdam route
za 16/3 11:05 BK43466 Excelsior A3 – NIO A2 Kerkpolder in Delft route
za 16/3 13:15 BK42620 NIO B1 – Nexus B1 Wilgenring in Rotterdam Michiel van der Wal route
za 16/3 14:00 BK40089 ODO C2 – NIO C1 De Hofstede in Maasland route
za 16/3 12:15 BK37171 NIO D1 – IJsselvogels D1 Wilgenring in Rotterdam Gerben Pasman route
za 16/3 11:15 BK35576 NIO D2 – Eureka D1 Wilgenring in Rotterdam Marleen Diemer route
za 16/3 10:15 BK33361 NIO E1 – Twist E1 Wilgenring in Rotterdam Asjer Montagne route
za 16/3 10:15 BK28621 NIO F1 – Maassluis F1 Wilgenring in Rotterdam Mark Ridderhof route
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 19:45 WK20786 NIO 1 – DSO 1 Wilgenring in Rotterdam route
za 23/3 18:35 WK24807 NIO 2 – DSO 2 Wilgenring in Rotterdam route
za 23/3 16:20 BK45255 PKC / SWKGroep 10 – NIO 4 PKC-hal in Papendrecht route
za 23/3 17:25 WK28954 NIO A1 – Reeuwijk A1 Wilgenring in Rotterdam route
za 23/3 16:15 BK44654 NIO A2 – ZKV A1 Wilgenring in Rotterdam Tim Micklinghoff route
za 23/3 12:00 BK40663 Eureka B1 – NIO B1 De Fakkel in Ridderkerk route
za 23/3 15:15 BK39685 NIO C1 – Vitesse C3 Wilgenring in Rotterdam Mark Ridderhof route
za 23/3 17:00 BK34675 Korbis D2 – NIO D1 De Mammoet in Gouda route
za 23/3 10:00 BK36735 ‘t Capproen D1 – NIO D2 De Eendraght in Hellevoetsluis route
za 23/3 09:00 BK29302 KCR E2 – NIO E1 De Fakkel in Ridderkerk route
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 13:40 WK20314 ADO 1 – NIO 1 De Schenkel in ’s-Gravendeel route
za 30/3 12:20 WK24507 ADO 2 – NIO 2 De Schenkel in ’s-Gravendeel route
za 30/3 14:15 BK47014 NIO 3 – Nieuwerkerk 7 Wilgenring in Rotterdam Rob Stuurstraat route
za 30/3 14:10 BK46976 Valto 8 – NIO 5 Vreeloo-hal in De Lier route
za 30/3 14:15 WK28788 Twist A1 – NIO A1 Westwijk in Vlaardingen route
za 30/3 13:15 BK42356 NIO B1 – Vitesse B2 Wilgenring in Rotterdam Edwin Louwer route
za 30/3 11:00 BK38999 Nikantes C2 – NIO C1 Het Sportgebouw in Hoogvliet route
za 30/3 12:15 BK36819 NIO D1 – VEO D1 Wilgenring in Rotterdam Andre van der Veen route
za 30/3 11:15 BK36872 NIO D2 – Olympia D3 Wilgenring in Rotterdam Marleen Diemer route
za 30/3 10:15 BK32832 NIO E1 – Dijkvogels E1 Wilgenring in Rotterdam Aad van der Lee route
za 30/3 10:15 BK27003 NIO F1 – Nikantes F1 Wilgenring in Rotterdam Laurens Pouwer route
week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
za 6/4 12:00 BK41541 NIO B1 – Eureka B1 Wilgenring in Rotterdam Casper Belterman route

De standen in de poules van NIO, Rotterdam


KNKV 3e klasse G (zaal)
1 Korbatjo 1 10 8 1 1 17 191 163 (28)
2 ADO 1 10 5 2 3 12 176 158 (18)
2 Paal Centraal 1 10 5 2 3 12 202 178 (24)
4 Dijkvogels 1 10 5 1 4 11 176 173 (3)
5 NIO 1 10 4 2 4 10 187 191 (-4)
6 Seolto 1 10 3 1 6 7 194 204 (-10)
7 TOGO 1 10 3 0 7 6 176 196 (-20)
8 DSO 1 10 2 1 7 5 156 195 (-39)
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
1 Paal Centraal 2 10 9 0 1 18 168 133 (35)
2 DSO 2 10 8 1 1 17 178 127 (51)
3 ADO 2 10 7 0 3 14 165 126 (39)
4 NIO 2 10 6 0 4 10 167 172 (-5) *P
5 TOGO 2 10 3 1 6 7 155 177 (-22)
6 Korbatjo 2 10 3 1 6 5 154 167 (-13) *P
6 Dijkvogels 2 10 2 1 7 5 140 167 (-27)
8 Seolto 2 10 0 0 10 0 134 192 (-58)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
1 DSO 3 8 6 1 1 13 114 82 (32)
2 Merwede / Multiplaat 6 7 6 0 1 12 152 101 (51)
3 Avanti 7 8 4 2 2 10 100 105 (-5)
4 NIO 3 8 2 3 3 7 113 131 (-18)
5 PKC / SWKGroep 7 6 2 1 3 5 75 82 (-7)
6 Albatros 8 7 2 1 4 5 111 128 (-17)
7 Nieuwerkerk 7 8 0 0 8 0 75 111 (-36)
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
1 PKC / SWKGroep 10 7 5 0 2 10 136 104 (32)
2 Merwede / Multiplaat 5 8 5 0 3 10 127 110 (17)
3 Reeuwijk 3 9 5 0 4 10 124 123 (1)
4 Nieuwerkerk 8 8 3 3 2 9 128 123 (5)
4 Albatros 6 8 3 3 2 9 129 125 (4)
6 Kinderdijk 6 8 2 2 4 6 126 140 (-14)
7 NIO 4 8 0 2 6 2 90 135 (-45)
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
1 IJsselvogels 5 9 7 0 2 14 123 84 (39)
2 VEO 6 9 6 1 2 13 121 100 (21)
3 NIO 5 9 4 2 3 10 97 108 (-11)
4 Valto 8 8 4 1 3 9 101 91 (10)
5 Nexus 4 7 3 1 3 7 66 67 (-1)
6 WION 6 8 1 1 6 3 87 111 (-24)
7 Nieuwerkerk 9 8 1 0 7 2 82 116 (-34)
G4-korfbal poule 03 (zaal)
1 NIO G1 5 4 1 0 9 23 7 (16)
2 Fortuna / Delta Logistiek G1 5 2 2 1 6 16 13 (3)
3 PKC / SWKGroep G2 3 1 1 1 3 13 9 (4)
4 Luctor G1 5 0 0 5 0 1 24 (-23)
A-junioren 2e klasse K (zaal)
1 Reeuwijk A1 9 6 3 0 15 146 114 (32)
2 Kinderdijk A2 9 6 1 2 13 143 109 (34)
3 NIO A1 8 4 1 3 9 126 122 (4)
4 KCC / SO natural A3 8 4 0 4 8 126 139 (-13)
5 KCR A2 9 3 0 6 6 110 133 (-23)
6 Twist A1 9 2 1 6 5 107 120 (-13)
7 OZC A1 8 2 0 6 4 119 140 (-21)
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
1 NIO A2 8 5 1 2 11 73 62 (11)
2 HKV / Ons Eibernest A3 5 4 0 1 8 49 37 (12)
3 ONDO A4 5 3 0 2 6 41 44 (-3)
4 Excelsior A3 5 2 0 3 4 44 44 (0)
5 ZKV A1 5 1 1 3 3 29 44 (-15)
6 Avanti A6 6 1 0 5 2 41 46 (-5)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
1 DVS ’69 B3 8 7 1 0 15 80 56 (24)
2 NIO B1 7 3 2 2 8 68 51 (17)
3 Ten Donck B1 8 4 0 4 8 73 62 (11)
3 Nexus B1 8 4 0 4 8 59 52 (7)
5 Eureka B1 7 3 1 3 7 51 50 (1)
6 Olympia B2 9 2 2 5 6 67 74 (-7)
7 Vitesse B2 7 1 0 6 2 27 80 (-53)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
1 WION C2 9 8 0 1 16 70 31 (39)
2 Olympia C2 8 6 0 2 12 45 31 (14)
3 NIO C1 9 5 1 3 11 50 46 (4)
4 Vitesse C3 8 5 0 3 10 42 30 (12)
5 ODO C2 9 3 0 6 6 32 49 (-17)
6 Eureka C1 8 2 1 5 5 42 43 (-1)
7 Nikantes C2 9 0 0 9 0 21 72 (-51)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
1 VEO D1 10 8 1 1 17 77 59 (18)
2 IJsselvogels D1 10 7 0 3 14 95 56 (39)
3 Weidevogels D1 10 5 1 4 11 99 95 (4)
4 Fortuna / Delta Logistiek D2 9 5 0 4 10 77 70 (7)
5 NIO D1 10 3 2 5 8 73 82 (-9)
6 KOAG D1 11 3 1 7 7 83 96 (-13)
7 Korbis D2 9 2 2 5 6 64 99 (-35)
8 Meervogels / Física D1 9 2 1 6 5 73 84 (-11)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
1 KCR D2 9 7 0 2 14 70 37 (33)
2 NIO D2 8 6 0 2 12 67 47 (20)
3 Olympia D3 8 5 0 3 10 35 30 (5)
4 ‘t Capproen D1 7 3 1 3 7 33 31 (2)
5 Sperwers D1 8 3 1 4 7 31 48 (-17)
6 DVS ’69 D1 8 1 1 6 3 31 52 (-21)
6 Eureka D1 8 1 1 6 3 29 51 (-22)
E-pupillen poule 025 (zaal)
1 Dijkvogels E1 8 8 0 0 16 124 39 (85)
2 Twist E1 9 6 1 2 13 94 64 (30)
3 Nieuwerkerk E3 8 5 0 3 10 85 54 (31)
4 Maassluis E2 8 4 0 4 8 75 61 (14)
5 Olympia E1 8 3 1 4 7 53 61 (-8)
6 KCR E2 9 2 0 7 4 77 97 (-20)
7 NIO E1 8 0 0 8 0 10 142 (-132)
F-pupillen poule 009 (zaal)
1 Nieuwerkerk F2 9 7 1 1 15 138 57 (81)
1 Maassluis F1 9 7 1 1 15 121 44 (77)
3 ONDO F1 8 5 1 2 11 110 67 (43)
4 Dijkvogels F1 8 5 0 3 10 126 58 (68)
5 KCC / SO natural F1 8 2 1 5 5 72 71 (1)
6 Nikantes F1 8 1 0 7 2 33 143 (-110)
7 NIO F1 8 0 0 8 0 16 176 (-160)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van NIO, Rotterdam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 395 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
DSO 1 – Korbatjo 1 11 – 16
NIO 1 – Dijkvogels 1 20 – 15
Paal Centraal 1 – Seolto 1 21 – 21
ADO 1 – TOGO 1 15 – 16
Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Paal Centraal 2 – Seolto 2 20 – 15
NIO 2 – Dijkvogels 2 16 – 12
DSO 2 – Korbatjo 2 17 – 11
ADO 2 – TOGO 2 22 – 11
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
PKC / SWKGroep 7 – Albatros 8 15 – 18
DSO 3 – Nieuwerkerk 7 14 –   7
Merwede / Multiplaat 6 – NIO 3 22 – 15
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Merwede / Multiplaat 5 – NIO 4 19 – 11
Reeuwijk 3 – Nieuwerkerk 8 19 – 14
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
Nexus 4 – WION 6
IJsselvogels 5 – NIO 5 18 –   3
Nieuwerkerk 9 – VEO 6 9 – 12
A-junioren 2e klasse K (zaal)
Reeuwijk A1 – OZC A1 18 – 11
NIO A1 – KCR A2 16 – 11
Twist A1 – Kinderdijk A2 15 – 16
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
NIO A2 – HKV / Ons Eibernest A3 14 – 12
ONDO A4 – Avanti A6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Nexus B1 – Olympia B2 9 –   3
DVS ’69 B3 – NIO B1 9 –   7
Ten Donck B1 – Eureka B1 12 –   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
Olympia C2 – Eureka C1 7 –   5
NIO C1 – WION C2 0 –   9
Nikantes C2 – ODO C2 2 –   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
VEO D1 – Fortuna / Delta Logistiek D2 8 –   5
Weidevogels D1 – Korbis D2 19 –   8
Meervogels / Física D1 – NIO D1 8 –   8
IJsselvogels D1 – KOAG D1 7 –   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Olympia D3 – Eureka D1 8 –   3
NIO D2 – KCR D2 9 –   5
DVS ’69 D1 – Sperwers D1 5 –   4
E-pupillen poule 025 (zaal)
Olympia E1 – KCR E2 5 –   4
Twist E1 – Nieuwerkerk E3 9 –   7
Maassluis E2 – NIO E1 17 –   2
F-pupillen poule 009 (zaal)
ONDO F1 – KCC / SO natural F1 17 –   9
Maassluis F1 – Nieuwerkerk F2 9 –   6
Nikantes F1 – NIO F1 7 –   3
advertentie Lancyr Deelen
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
Seolto 1 – Korbatjo 1 17 – 20
ADO 1 – DSO 1 18 – 13
Paal Centraal 1 – NIO 1 13 – 17
TOGO 1 – Dijkvogels 1 20 – 27
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Paal Centraal 2 – NIO 2 20 – 10
Seolto 2 – Korbatjo 2 10 – 18
ADO 2 – DSO 2 11 – 20
TOGO 2 – Dijkvogels 2 22 – 22
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
Avanti 7 – PKC / SWKGroep 7 15 –   9
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Albatros 6 – Kinderdijk 6 20 – 15
NIO 4 – PKC / SWKGroep 10 11 – 24
Merwede / Multiplaat 5 – Reeuwijk 3 17 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
Valto 8 – WION 6 13 –   8
IJsselvogels 5 – VEO 6 16 – 15
NIO 5 – Nieuwerkerk 9 17 – 11
A-junioren 2e klasse K (zaal)
KCC / SO natural A3 – NIO A1 18 – 13
Twist A1 – Reeuwijk A1 11 – 11
Kinderdijk A2 – KCR A2 23 – 10
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
ONDO A4 – NIO A2 7 –   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Ten Donck B1 – Nexus B1 10 –   4
NIO B1 – Olympia B2 15 –   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
Nikantes C2 – Vitesse C3 5 –   7
ODO C2 – WION C2 5 –   6
Olympia C2 – NIO C1 7 –   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
Korbis D2 – VEO D1 3 – 10
Fortuna / Delta Logistiek D2 – Meervogels / Física D1 11 – 10
Weidevogels D1 – IJsselvogels D1 7 – 14
NIO D1 – KOAG D1 14 – 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Eureka D1 – KCR D2 3 –   7
DVS ’69 D1 – NIO D2 4 – 12
E-pupillen poule 025 (zaal)
NIO E1 – Nieuwerkerk E3 2 – 27
KCR E2 – Dijkvogels E1 10 – 20


F-pupillen poule 009 (zaal)
NIO F1 – Dijkvogels F1 5 – 20
Nikantes F1 – Maassluis F1 2 – 18
KCC / SO natural F1 – Nieuwerkerk F2 6 – 15
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
DSO 1 – TOGO 1 18 – 19
Korbatjo 1 – Paal Centraal 1 17 – 17
Dijkvogels 1 – ADO 1 13 – 10
NIO 1 – Seolto 1 23 – 16
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Korbatjo 2 – Paal Centraal 2 13 – 18
NIO 2 – Seolto 2 28 – 21
DSO 2 – TOGO 2 20 – 13
Dijkvogels 2 – ADO 2 7 – 12
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
DSO 3 – NIO 3 23 – 12
Merwede / Multiplaat 6 – Albatros 8 30 – 16
Nieuwerkerk 7 – Avanti 7 9 – 10
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Reeuwijk 3 – NIO 4 19 – 11
Nieuwerkerk 8 – Albatros 6 19 – 19
Kinderdijk 6 – PKC / SWKGroep 10 16 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
Nieuwerkerk 9 – Valto 8 9 – 13
NIO 5 – IJsselvogels 5 13 – 12
Nexus 4 – VEO 6 16 – 15
G4-korfbal poule 03 (zaal)
PKC / SWKGroep G2 – Luctor G1 7 –   0
NIO G1 – Fortuna / Delta Logistiek G1 4 –   4
Luctor G1 – Fortuna / Delta Logistiek G1 0 –   2
Fortuna / Delta Logistiek G1 – PKC / SWKGroep G2 4 –   4
NIO G1 – Luctor G1 4 –   0
PKC / SWKGroep G2 – NIO G1 2 –   5
A-junioren 2e klasse K (zaal)
KCR A2 – Twist A1 15 – 12
Reeuwijk A1 – Kinderdijk A2 17 – 15
OZC A1 – KCC / SO natural A3 18 – 19
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
NIO A2 – Avanti A6 6 –   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Olympia B2 – DVS ’69 B3 5 –   8
Vitesse B2 – Ten Donck B1 8 –   7
Ten Donck B1 – Vitesse B2 13 –   4
Nexus B1 – Eureka B1 10 –   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
Vitesse C3 – ODO C2 6 –   1
NIO C1 – Eureka C1 8 –   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
IJsselvogels D1 – Korbis D2 17 –   8
KOAG D1 – Fortuna / Delta Logistiek D2 3 –   6
Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
‘t Capproen D1 – Eureka D1 9 –   5
NIO D2 – Sperwers D1 8 –   4
KCR D2 – Olympia D3 3 –   7
E-pupillen poule 025 (zaal)
Twist E1 – KCR E2 15 –   7
Dijkvogels E1 – Olympia E1 15 –   6
Nieuwerkerk E3 – Maassluis E2 14 –   6
F-pupillen poule 009 (zaal)
Dijkvogels F1 – Nikantes F1 17 –   3
Maassluis F1 – NIO F1 26 –   2
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
Seolto 1 – Dijkvogels 1 15 – 19
Paal Centraal 1 – DSO 1 27 – 18
Korbatjo 1 – TOGO 1 20 – 18
NIO 1 – ADO 1 20 – 20
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Paal Centraal 2 – DSO 2 12 – 10
Korbatjo 2 – TOGO 2 20 – 21
Seolto 2 – Dijkvogels 2 13 – 14
NIO 2 – ADO 2 13 – 21
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
PKC / SWKGroep 7 – Nieuwerkerk 7 12 – 11
Avanti 7 – DSO 3 5 –   5
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Merwede / Multiplaat 5 – PKC / SWKGroep 10 17 – 15
Kinderdijk 6 – NIO 4 21 – 10
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
VEO 6 – NIO 5 13 – 11
IJsselvogels 5 – WION 6 17 – 10
A-junioren 2e klasse K (zaal)
NIO A1 – Twist A1 9 – 11
OZC A1 – Kinderdijk A2 7 – 17
KCC / SO natural A3 – Reeuwijk A1 10 – 20
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
ONDO A4 – ZKV A1 6 –   4
Avanti A6 – NIO A2 7 –   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Nexus B1 – DVS ’69 B3 6 – 11
Vitesse B2 – NIO B1 2 –   9
Eureka B1 – Olympia B2 7 –   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
Eureka C1 – WION C2 3 –   6
Olympia C2 – Vitesse C3 6 –   4
Korfbal Deals
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
IJsselvogels D1 – Fortuna / Delta Logistiek D2 13 –   8
Weidevogels D1 – Meervogels / Física D1 12 – 10
Korbis D2 – KOAG D1 8 –   8
VEO D1 – NIO D1 5 –   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
KCR D2 – Sperwers D1 8 –   4
‘t Capproen D1 – DVS ’69 D1 3 –   3
E-pupillen poule 025 (zaal)
KCR E2 – Nieuwerkerk E3 7 –   9
Dijkvogels E1 – NIO E1 24 –   0
Twist E1 – Maassluis E2 6 –   4
F-pupillen poule 009 (zaal)
Nieuwerkerk F2 – NIO F1 27 –   2
ONDO F1 – Maassluis F1 9 – 14
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
DSO 1 – NIO 1 20 – 20
ADO 1 – Paal Centraal 1 18 – 14
TOGO 1 – Seolto 1 16 – 21
Dijkvogels 1 – Korbatjo 1 16 – 22
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
DSO 2 – NIO 2 20 – 10
Dijkvogels 2 – Korbatjo 2 14 – 15
TOGO 2 – Seolto 2 22 –   9
ADO 2 – Paal Centraal 2 17 –   9
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
Albatros 8 – Nieuwerkerk 7 15 – 10
DSO 3 – PKC / SWKGroep 7 11 – 10
Merwede / Multiplaat 6 – Avanti 7 26 – 10
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Reeuwijk 3 – Kinderdijk 6 14 –   6
Merwede / Multiplaat 5 – Albatros 6 12 – 17
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
Valto 8 – VEO 6 10 – 16
Nieuwerkerk 9 – Nexus 4 5 –   8
WION 6 – NIO 5 18 – 11
A-junioren 2e klasse K (zaal)
Twist A1 – KCC / SO natural A3 16 – 17
Reeuwijk A1 – NIO A1 16 – 16
KCR A2 – OZC A1 14 – 22
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
ZKV A1 – NIO A2 7 –   7
ZKV A1 – HKV / Ons Eibernest A3 2 – 12
Excelsior A3 – Avanti A6 5 –   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
DVS ’69 B3 – Ten Donck B1 12 –   9
Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
Vitesse C3 – NIO C1 5 –   6
Nikantes C2 – Olympia C2 3 –   7
ODO C2 – Eureka C1 1 –   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
KOAG D1 – VEO D1 11 –   7
NIO D1 – Korbis D2 10 –   7
Meervogels / Física D1 – IJsselvogels D1 4 – 10
Fortuna / Delta Logistiek D2 – Weidevogels D1 6 –   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Sperwers D1 – Eureka D1 3 –   3
DVS ’69 D1 – Olympia D3 2 –   3
NIO D2 – ‘t Capproen D1 8 –   7
E-pupillen poule 025 (zaal)
NIO E1 – KCR E2 2 – 16
Nieuwerkerk E3 – Twist E1 8 –   7
Maassluis E2 – Olympia E1 10 –   9
F-pupillen poule 009 (zaal)
NIO F1 – Nieuwerkerk F2 1 – 28
Dijkvogels F1 – Maassluis F1 5 –   7
Nikantes F1 – ONDO F1 2 – 26
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
Paal Centraal 1 – Dijkvogels 1 25 – 10
NIO 1 – TOGO 1 15 – 25
Seolto 1 – DSO 1 23 – 19
Korbatjo 1 – ADO 1 18 – 17
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
NIO 2 – TOGO 2 20 – 18
Korbatjo 2 – ADO 2 10 – 19
Seolto 2 – DSO 2 12 – 21
Paal Centraal 2 – Dijkvogels 2 23 – 15
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
PKC / SWKGroep 7 – NIO 3 12 – 12
Albatros 8 – Merwede / Multiplaat 6 16 – 21
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
PKC / SWKGroep 10 – Reeuwijk 3 12 –   7
Kinderdijk 6 – Merwede / Multiplaat 5 18 – 16
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
IJsselvogels 5 – Nieuwerkerk 9 17 –   9
NIO 5 – WION 6 9 –   6
A-junioren 2e klasse K (zaal)
NIO A1 – Kinderdijk A2 12 – 14
OZC A1 – Twist A1 17 – 14
KCC / SO natural A3 – KCR A2 12 – 18
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
NIO A2 – Excelsior A3 11 –   9
Avanti A6 – ZKV A1 9 – 10


Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Vitesse B2 – DVS ’69 B3 4 – 12
Ten Donck B1 – Olympia B2 12 –   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
Eureka C1 – Vitesse C3 2 –   5
NIO C1 – Nikantes C2 3 –   1
Olympia C2 – WION C2 5 –   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
Korbis D2 – Meervogels / Física D1 11 – 10
Weidevogels D1 – KOAG D1 12 –   7
IJsselvogels D1 – NIO D1 4 –   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Olympia D3 – NIO D2 5 –   3
‘t Capproen D1 – Sperwers D1 2 –   5
KCR D2 – DVS ’69 D1 8 –   3
E-pupillen poule 025 (zaal)
Olympia E1 – Nieuwerkerk E3 7 –   4
Twist E1 – NIO E1 20 –   2
Dijkvogels E1 – Maassluis E2 13 –   8
F-pupillen poule 009 (zaal)
KCC / SO natural F1 – Maassluis F1 5 –   5
ONDO F1 – Dijkvogels F1 12 –   9
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
Nieuwerkerk 7 – DSO 3 7 – 12
Albatros 8 – Avanti 7 14 – 16
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Nieuwerkerk 8 – Merwede / Multiplaat 5 10 – 16
Albatros 6 – NIO 4 15 – 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Olympia B2 – Vitesse B2 15 –   1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
WION C2 – Nikantes C2 13 –   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek D2 – NIO D1 7 –   8
VEO D1 – Weidevogels D1 12 –   6
E-pupillen poule 025 (zaal)
KCR E2 – Maassluis E2 8 –   5
advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 009 (zaal)
KCC / SO natural F1 – Dijkvogels F1 8 – 10
Nieuwerkerk F2 – ONDO F1 21 –   9
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
Nieuwerkerk 7 – NIO 3 9 – 14
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Kinderdijk 6 – Nieuwerkerk 8 15 – 15
PKC / SWKGroep 10 – Albatros 6 21 – 16
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
VEO 6 – Nieuwerkerk 9 15 – 11
Nexus 4 – Valto 8 10 –   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Nexus B1 – NIO B1 9 –   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
Olympia C2 – ODO C2 3 –   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
VEO D1 – KOAG D1 6 –   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Olympia D3 – Sperwers D1 1 –   2
KCR D2 – Eureka D1 10 –   5
E-pupillen poule 025 (zaal)
Olympia E1 – NIO E1 10 –   2
F-pupillen poule 009 (zaal)
Nieuwerkerk F2 – Nikantes F1 12 –   8
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
Paal Centraal 1 – TOGO 1 23 – 17
ADO 1 – Seolto 1 23 – 20
NIO 1 – Korbatjo 1 17 – 18
DSO 1 – Dijkvogels 1 16 – 14
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
NIO 2 – Korbatjo 2 17 – 13
Paal Centraal 2 – TOGO 2 16 –   8
DSO 2 – Dijkvogels 2 15 – 14
ADO 2 – Seolto 2 19 – 13


Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
Avanti 7 – NIO 3 14 – 14
Nieuwerkerk 7 – Merwede / Multiplaat 6 11 – 19
DSO 3 – Albatros 8 18 – 14
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Albatros 6 – Reeuwijk 3 15 –   5
NIO 4 – Nieuwerkerk 8 11 – 11
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
Nieuwerkerk 9 – WION 6 18 – 15
Nexus 4 – NIO 5 7 – 10
IJsselvogels 5 – Valto 8 14 –   9
G4-korfbal poule 03 (zaal)
PKC / SWKGroep G2 – Fortuna / Delta Logistiek G1
Fortuna / Delta Logistiek G1 – Luctor G1 5 –   1
NIO G1 – PKC / SWKGroep G2
Luctor G1 – PKC / SWKGroep G2
Luctor G1 – NIO G1 0 –   6
Fortuna / Delta Logistiek G1 – NIO G1 1 –   4
A-junioren 2e klasse K (zaal)
KCC / SO natural A3 – Kinderdijk A2 14 – 23
NIO A1 – OZC A1 20 – 18
Reeuwijk A1 – KCR A2 13 –   8
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
ONDO A4 – Excelsior A3 14 – 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Nexus B1 – Vitesse B2 16 –   2
Ten Donck B1 – NIO B1 4 – 12
DVS ’69 B3 – Eureka B1 8 –   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
NIO C1 – ODO C2 13 –   3
Vitesse C3 – WION C2 5 –   7
Nikantes C2 – Eureka C1 4 –   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
Meervogels / Física D1 – KOAG D1 13 –   8
IJsselvogels D1 – VEO D1 5 –   6
Weidevogels D1 – NIO D1 9 –   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
‘t Capproen D1 – KCR D2 1 –   7
DVS ’69 D1 – Eureka D1 3 –   7
E-pupillen poule 025 (zaal)
Twist E1 – Dijkvogels E1 7 – 11
Maassluis E2 – KCR E2 12 –   9
F-pupillen poule 009 (zaal)
ONDO F1 – NIO F1 19 –   0
Maassluis F1 – Dijkvogels F1 13 –   4
Nikantes F1 – KCC / SO natural F1 2 – 15
Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
TOGO 1 – ADO 1 16 – 18
Dijkvogels 1 – NIO 1 26 – 16
Korbatjo 1 – DSO 1 21 – 10
Seolto 1 – Paal Centraal 1 24 – 21
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
TOGO 2 – ADO 2 14 – 13
Korbatjo 2 – DSO 2 17 – 17
Dijkvogels 2 – NIO 2 16 – 21
Seolto 2 – Paal Centraal 2 12 – 14
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
NIO 3 – Merwede / Multiplaat 6 18 – 17
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Nieuwerkerk 8 – Reeuwijk 3 19 – 17
NIO 4 – Merwede / Multiplaat 5 10 – 12
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
WION 6 – Nexus 4 10 – 10
VEO 6 – IJsselvogels 5 10 –   8
Valto 8 – Nieuwerkerk 9 19 – 10
A-junioren 2e klasse K (zaal)
KCR A2 – NIO A1 14 – 16
Kinderdijk A2 – Twist A1 12 –   8
OZC A1 – Reeuwijk A1 19 – 22
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
HKV / Ons Eibernest A3 – Excelsior A3 9 –   8
Avanti A6 – ONDO A4 10 – 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Olympia B2 – Nexus B1 6 –   4
NIO B1 – DVS ’69 B3 10 – 10
Eureka B1 – Ten Donck B1 7 –   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
WION C2 – NIO C1 2 –   6
Eureka C1 – Olympia C2 2 –   5
ODO C2 – Nikantes C2 4 –   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
NIO D1 – Fortuna / Delta Logistiek D2 7 – 11
VEO D1 – Meervogels / Física D1 5 –   4
Korbis D2 – Weidevogels D1 11 –   9
KOAG D1 – IJsselvogels D1 2 –   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
KCR D2 – NIO D2 13 –   2
Sperwers D1 – DVS ’69 D1 6 –   5
Eureka D1 – Olympia D3 2 –   6
E-pupillen poule 025 (zaal)
Nieuwerkerk E3 – Dijkvogels E1 1 – 16
Olympia E1 – Twist E1 8 – 12
Antilopen Banner
F-pupillen poule 009 (zaal)
Nieuwerkerk F2 – Maassluis F1 10 –   9
KCC / SO natural F1 – ONDO F1 4 – 10
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
Dijkvogels 1 – TOGO 1 21 – 14
Korbatjo 1 – Seolto 1 22 – 19
NIO 1 – Paal Centraal 1 19 – 20
DSO 1 – ADO 1 13 – 22
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Dijkvogels 2 – TOGO 2 15 – 12
Korbatjo 2 – Seolto 2 19 – 14
NIO 2 – Paal Centraal 2 15 – 16
DSO 2 – ADO 2 18 – 13
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
Albatros 8 – NIO 3 18 – 18
DSO 3 – Merwede / Multiplaat 6 15 – 17
PKC / SWKGroep 7 – Avanti 7 17 – 15
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Nieuwerkerk 8 – PKC / SWKGroep 10 17 – 14
Kinderdijk 6 – Albatros 6 15 – 15
Reeuwijk 3 – Merwede / Multiplaat 5 11 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
Nexus 4 – IJsselvogels 5 5 – 10
NIO 5 – VEO 6 8 –   8
WION 6 – Valto 8 9 – 16
A-junioren 2e klasse K (zaal)
Reeuwijk A1 – Twist A1 13 –   8
KCR A2 – Kinderdijk A2 10 –   7
NIO A1 – KCC / SO natural A3 24 – 20
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
HKV / Ons Eibernest A3 – NIO A2 10 –   9
Excelsior A3 – ZKV A1 10 –   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Olympia B2 – NIO B1 8 –   8
Vitesse B2 – Eureka B1 6 –   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
NIO C1 – Olympia C2 4 –   5
Vitesse C3 – Nikantes C2 8 –   2
WION C2 – ODO C2 8 –   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
IJsselvogels D1 – Weidevogels D1 6 –   8
KOAG D1 – NIO D1 10 –   2
VEO D1 – Korbis D2 6 –   6
Meervogels / Física D1 – Fortuna / Delta Logistiek D2 4 – 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
‘t Capproen D1 – Olympia D3 6 –   2
NIO D2 – DVS ’69 D1 9 –   6


E-pupillen poule 025 (zaal)
Twist E1 – Olympia E1 7 –   7
Nieuwerkerk E3 – NIO E1 15 –   0
Dijkvogels E1 – KCR E2 18 –   6
F-pupillen poule 009 (zaal)
Maassluis F1 – Nikantes F1 20 –   1
Nieuwerkerk F2 – KCC / SO natural F1 11 –   5
Dijkvogels F1 – NIO F1 29 –   2
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
 
KNKV 3e klasse G (zaal)
ADO 1 – Dijkvogels 1 15 – 15
Paal Centraal 1 – Korbatjo 1 21 – 17
TOGO 1 – DSO 1 15 – 18
Seolto 1 – NIO 1 18 – 20
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Seolto 2 – NIO 2 15 – 17
TOGO 2 – DSO 2 14 – 20
ADO 2 – Dijkvogels 2 18 – 11
Paal Centraal 2 – Korbatjo 2 20 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
NIO 3 – DSO 3 10 – 16
Avanti 7 – Nieuwerkerk 7 15 – 11
Breedtekorfbal Senioren poule 004 (zaal)
Albatros 6 – Nieuwerkerk 8 12 – 23
PKC / SWKGroep 10 – Kinderdijk 6 32 – 20
NIO 4 – Reeuwijk 3 11 – 14
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (zaal)
WION 6 – VEO 6 11 – 17
NIO 5 – Valto 8 15 – 15
IJsselvogels 5 – Nexus 4 11 – 10
A-junioren 2e klasse K (zaal)
KCC / SO natural A3 – OZC A1 16 –   7
Twist A1 – KCR A2 12 – 10
Kinderdijk A2 – Reeuwijk A1 16 – 16
Breedtekorfbal Junioren poule 049 (zaal)
Avanti A6 – HKV / Ons Eibernest A3 4 –   6
NIO A2 – ONDO A4 10 –   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)
Eureka B1 – Nexus B1 8 –   1
DVS ’69 B3 – Olympia B2 10 –   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)
ODO C2 – Vitesse C3 1 –   2
Eureka C1 – NIO C1 7 –   7
Nikantes C2 – WION C2 3 – 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007 (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek D2 – KOAG D1 12 – 10
NIO D1 – Meervogels / Física D1 8 – 10
Weidevogels D1 – VEO D1 10 – 12
Korbis D2 – IJsselvogels D1 2 – 10
advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Eureka D1 – ‘t Capproen D1 1 –   5
Sperwers D1 – NIO D2 3 – 16
Olympia D3 – KCR D2 3 –   9

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017


Statistieken voor de vereniging NIO in Rotterdam

wedstrijden gespeeld 132
wedstrijden zonder uitslagen 14 (10,6%)
wedstrijden gewonnen door de thuisploeg 60 (50,8%)
wedstrijden gewonnen door de uitploeg 41 (34,7%)
wedstrijden ge-eindigd in gelijkspel 17 (14,4%)
 
aantal thuiswedstrijden voor NIO 63 (47,7%)
aantal uitwedstrijden voor NIO 69 (52,3%)
aantal wedstrijden gewonnen door NIO 47 (39,8%)
aantal wedstrijden verloren door NIO 54 (45,8%)
 
totaal aantal treffers 2714 (gemiddeld 23 per wedstrijd)
aantal treffers door de thuisploeg 1443 (gemiddeld 12,2 per wedstrijd)
aantal treffers door de uitploeg 1271 (gemiddeld 10,8 per wedstrijd)
aantal treffers door NIO 1201 (gemiddeld 10,2 per wedstrijd)
aantal treffers tegen NIO 1513 (gemiddeld 12,8 per wedstrijd)
Grootste overwinningen van de thuisploeg
1-12-2018 Dijkvogels F1 – NIO F1 29 – 2
26-1-2019 Nieuwerkerk F2 – NIO F1 27 – 2
26-1-2019 Dijkvogels E1 – NIO E1 24 – 0
2-2-2019 Maassluis F1 – NIO F1 26 – 2
15-12-2018 ONDO F1 – NIO F1 19 – 0
Grootste overwinningen van de uitploeg
19-1-2019 NIO F1 – Nieuwerkerk F2 1 – 28
9-2-2019 NIO E1 – Nieuwerkerk E3 2 – 27
24-11-2018 NIO F1 – KCC / SO natural F1 1 – 20
9-2-2019 NIO F1 – Dijkvogels F1 5 – 20
19-1-2019 NIO E1 – KCR E2 2 – 16
Wedstrijden met de meeste treffers
2-2-2019 NIO 2 – Seolto 2 28 – 21
17-11-2018 Erasmus 1 – NIO 1 26 – 20
1-12-2018 NIO A1 – KCC / SO natural A3 24 – 20
8-12-2018 Dijkvogels 1 – NIO 1 26 – 16
12-1-2019 NIO 1 – TOGO 1 15 – 25

Reacties zijn gesloten.