Zaal 2018/2019

Zaalcompetitie 2018 - 2019

Uitslagen van de vereniging NIO in Rotterdam

166 wedstrijden zijn geselecteerd. 164 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
NIO 3- Avanti 712 - 17
NIO B1- Eureka B111 -   7
NIO D2- 't Capproen D16 -   6
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
ADO 1- NIO 114 - 17
ADO 2- NIO 220 - 10
NIO 3- Nieuwerkerk 713 - 15
Valto 8- NIO 514 - 10
NIO 5- Nexus 48 -   9
Twist A1- NIO A111 - 13
NIO B1- Vitesse B218 -   5
Nikantes C2- NIO C19 -   2
NIO D1- VEO D14 -   8
NIO D2- Olympia D35 -   4
NIO E1- Dijkvogels E16 - 21
NIO F1- Nikantes F15 -   7
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
NIO 1- DSO 120 - 16
NIO 2- DSO 213 - 27
PKC / SWKGroep 10- NIO 420 - 17
NIO A1- Reeuwijk A112 - 15
NIO A2- ZKV A18 -   3
Eureka B1- NIO B16 - 13
NIO B1- Ten Donck B110 -   6
NIO C1- Vitesse C38 -   9
Korbis D2- NIO D15 - 15
't Capproen D1- NIO D24 -   7
KCR E2- NIO E113 -   8
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
TOGO 1- NIO 113 - 18
TOGO 2- NIO 220 - 14
NIO 3- PKC / SWKGroep 717 - 20
NIO 4- Kinderdijk 68 - 13
Nieuwerkerk 9- NIO 58 - 10
Kinderdijk A2- NIO A122 - 19
Excelsior A3- NIO A23 - 10
NIO B1- Nexus B1
ODO C2- NIO C14 - 10
NIO D1- IJsselvogels D17 -   5
NIO D2- Eureka D111 -   3
NIO E1- Twist E13 - 25
NIO F1- Maassluis F10 - 32
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
Korbatjo 1- NIO 128 - 15
Korbatjo 2- NIO 216 - 13
NIO 3- Albatros 814 - 17
NIO 4- Albatros 614 - 19
OZC A1- NIO A119 - 13
NIO D1- Weidevogels D114 - 10
NIO E1- Olympia E12 - 19
NIO F1- ONDO F12 - 24
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
Eureka D1- NIO D23 - 14
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
Nieuwerkerk 8- NIO 417 -   9
KCC / SO natural F1- NIO F119 -   0
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
NIO 1- Dijkvogels 120 - 15
NIO 2- Dijkvogels 216 - 12
Merwede / Multiplaat 6- NIO 322 - 15
Merwede / Multiplaat 5- NIO 419 - 11
IJsselvogels 5- NIO 518 -   3
NIO A1- KCR A216 - 11
NIO A2- HKV / Ons Eibernest A314 - 12
DVS '69 B3- NIO B19 -   7
NIO C1- WION C20 -   9
Meervogels / Física D1- NIO D18 -   8
NIO D2- KCR D29 -   5
Maassluis E2- NIO E117 -   2
Nikantes F1- NIO F17 -   3
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
Paal Centraal 1- NIO 113 - 17
Paal Centraal 2- NIO 220 - 10
NIO 4- PKC / SWKGroep 1011 - 24
NIO 5- Nieuwerkerk 917 - 11
KCC / SO natural A3- NIO A118 - 13
ONDO A4- NIO A27 -   8
NIO B1- Olympia B215 -   9
Olympia C2- NIO C17 -   3
NIO D1- KOAG D114 - 11
DVS '69 D1- NIO D24 - 12
NIO E1- Nieuwerkerk E32 - 27
NIO F1- Dijkvogels F15 - 20
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
NIO 1- Seolto 123 - 16
NIO 2- Seolto 228 - 21
DSO 3- NIO 323 - 12
Reeuwijk 3- NIO 419 - 11
NIO 5- IJsselvogels 513 - 12
PKC / SWKGroep G2- NIO G12 -   5
NIO G1- Fortuna / Delta Logistiek G14 -   4
NIO G1- Luctor G14 -   0
NIO A2- Avanti A66 -   7
NIO C1- Eureka C18 -   7
NIO D2- Sperwers D18 -   4
Maassluis F1- NIO F126 -   2
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
NIO 1- ADO 120 - 20
NIO 2- ADO 213 - 21
Kinderdijk 6- NIO 421 - 10
VEO 6- NIO 513 - 11
NIO A1- Twist A19 - 11
Avanti A6- NIO A27 -   8
Vitesse B2- NIO B12 -   9
VEO D1- NIO D15 -   4
Dijkvogels E1- NIO E124 -   0
Nieuwerkerk F2- NIO F127 -   2
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
DSO 1- NIO 120 - 20
DSO 2- NIO 220 - 10
WION 6- NIO 518 - 11
Reeuwijk A1- NIO A116 - 16
ZKV A1- NIO A27 -   7
Vitesse C3- NIO C15 -   6
NIO D1- Korbis D210 -   7
NIO E1- KCR E22 - 16
NIO F1- Nieuwerkerk F21 - 28
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
NIO 1- TOGO 115 - 25
NIO 2- TOGO 220 - 18
PKC / SWKGroep 7- NIO 312 - 12
NIO 5- WION 69 -   6
NIO A1- Kinderdijk A212 - 14
NIO A2- Excelsior A311 -   9
NIO C1- Nikantes C23 -   1
IJsselvogels D1- NIO D14 -   3
Olympia D3- NIO D25 -   3
Twist E1- NIO E120 -   2
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Albatros 6- NIO 415 - 15
Fortuna / Delta Logistiek D2- NIO D17 -   8
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
Nieuwerkerk 7- NIO 39 - 14
Nexus B1- NIO B19 -   7
Olympia E1- NIO E110 -   2
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
NIO 1- Korbatjo 117 - 18
NIO 2- Korbatjo 217 - 13
Avanti 7- NIO 314 - 14
NIO 4- Nieuwerkerk 811 - 11
Nexus 4- NIO 57 - 10
Fortuna / Delta Logistiek G1- NIO G11 -   4
NIO G1- PKC / SWKGroep G2
Luctor G1- NIO G10 -   6
NIO A1- OZC A120 - 18
Ten Donck B1- NIO B14 - 12
NIO C1- ODO C213 -   3
Weidevogels D1- NIO D19 -   9
ONDO F1- NIO F119 -   0
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
Dijkvogels 1- NIO 126 - 16
Dijkvogels 2- NIO 216 - 21
NIO 3- Merwede / Multiplaat 618 - 17
NIO 4- Merwede / Multiplaat 510 - 12
KCR A2- NIO A114 - 16
NIO B1- DVS '69 B310 - 10
WION C2- NIO C12 -   6
NIO D1- Fortuna / Delta Logistiek D27 - 11
KCR D2- NIO D213 -   2
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
NIO 1- Paal Centraal 119 - 20
NIO 2- Paal Centraal 215 - 16
Albatros 8- NIO 318 - 18
NIO 5- VEO 68 -   8
NIO A1- KCC / SO natural A324 - 20
HKV / Ons Eibernest A3- NIO A210 -   9
Olympia B2- NIO B18 -   8
NIO C1- Olympia C24 -   5
KOAG D1- NIO D110 -   2
NIO D2- DVS '69 D19 -   6
Nieuwerkerk E3- NIO E115 -   0
Dijkvogels F1- NIO F129 -   2
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Seolto 1- NIO 118 - 20
Seolto 2- NIO 215 - 17
NIO 3- DSO 310 - 16
NIO 4- Reeuwijk 311 - 14
NIO 5- Valto 815 - 15
NIO A2- ONDO A410 -   3
Eureka C1- NIO C17 -   7
NIO D1- Meervogels / Física D18 - 10
Sperwers D1- NIO D23 - 16
NIO E1- Maassluis E20 - 13
NIO F1- KCC / SO natural F11 - 20

Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

5 wedstrijden geselecteerd

week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
za 26/10 16:00WK1075NIO 1 - OZC 1Abeelweg in RotterdamR. Eijkeroute
za 26/10 14:30WK4057NIO 2 - OZC 2Abeelweg in Rotterdamroute
wo 23/10 20:45BK1536Avanti / Post Makelaardij 7 - NIO 3De Groene Wijdte in Pijnackerroute
za 26/10 13:00WK7029NIO A1 - Maassluis A2Abeelweg in Rotterdamroute
za 26/10 11:00BK10091NIO E2 - Twist E4Abeelweg in RotterdamLaurens Pouwerroute

Zaalcompetitie 2018 - 2019

De standen in de poules van NIO, Rotterdam

KNKV 3e klasse G
1Korbatjo 114102222279235(44)
2Paal Centraal 11482418275239(36)
3Dijkvogels 11472516253242(11)
3NIO 11472516257262(-5)
5ADO 11462614232230(2)
6TOGO 11450910252266(-14)
7Seolto 1144199256280(-24)
8DSO 11431107220270(-50)
KNKV Reserve 3e klasse T
1Paal Centraal 214120224244196(48)
2DSO 213111123244174(70)
3ADO 214100420240180(60)
4TOGO 21452712219245(-26)
5NIO 21460810217255(-38)*P
5Korbatjo 21452710208221(-13)*P
7Dijkvogels 21431107195223(-28)
8Seolto 21300130177250(-73)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 001
1Merwede / Multiplaat 612101121229172(57)
2DSO 31282218176140(36)
3Avanti 71262414152156(-4)
4Albatros 81251611185197(-12)
5PKC / SWKGroep 7123187165177(-12)
5NIO 3122377169200(-31)
7Nieuwerkerk 7123096129163(-34)
Breedtekorfbal Senioren poule 004
1Albatros 61264216193168(25)
2PKC / SWKGroep 101271415207173(34)
3Kinderdijk 61262414188181(7)
4Nieuwerkerk 81253413190179(11)
5Reeuwijk 31252512156158(-2)
5Merwede / Multiplaat 51260612173182(-9)
7NIO 41202102138204(-66)
Breedtekorfbal Senioren poule 024
1IJsselvogels 512100220168111(57)
2VEO 61282218166135(31)
3Nexus 41262414122114(8)
4Valto 81261513147137(10)
5NIO 51252512125139(-14)
6WION 6122195138172(-34)
7Nieuwerkerk 91210112118176(-58)
G4-korfbal poule 03
1NIO G154109237(16)
2Fortuna / Delta Logistiek G1522161613(3)
3PKC / SWKGroep G231113139(4)
4Luctor G150050124(-23)
A-junioren 2e klasse K
1Reeuwijk A11293021202159(43)
2Kinderdijk A21291219203151(52)
3NIO A11251611183189(-6)
4KCR A2124179151173(-22)
4Twist A1124179149159(-10)
6KCC / SO natural A3124088185217(-32)
7OZC A1123187170195(-25)
Breedtekorfbal Junioren poule 049
1HKV / Ons Eibernest A310802168873(15)
2NIO A210712159168(23)
3Avanti A61040688172(9)
3Excelsior A31040688086(-6)
3ONDO A41040687082(-12)
6ZKV A11021755988(-29)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023
1DVS '69 B3129212012688(38)
2NIO B1117221612075(45)
3Ten Donck B112606129987(12)
3Eureka B112525129194(-3)
5Nexus B111506107778(-1)
6Olympia B212426109091(-1)
7Vitesse B2121011246136(-90)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042
1WION C2121101229838(60)
2Olympia C212903186740(27)
3NIO C112615137068(2)
4Vitesse C312606125958(1)
5Eureka C11241795966(-7)
6ODO C21240884169(-28)
7Nikantes C212101123388(-55)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 007
1VEO D1141013219986(13)
2Fortuna / Delta Logistiek D21490518142108(34)
3IJsselvogels D1148061612886(42)
4Weidevogels D11463515134132(2)
5NIO D11462614113110(3)
6KOAG D11452712116124(-8)
7Meervogels / Física D11442810114127(-13)
8Korbis D2142210696169(-73)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043
1KCR D2121002209546(49)
2NIO D2129121910260(42)
3Olympia D312705145951(8)
4't Capproen D112525126257(5)
5Sperwers D112516115779(-22)
6DVS '69 D11221954279(-37)
7Eureka D112111034691(-45)
E-pupillen poule 025
1Dijkvogels E11211012217372(101)
2Twist E1129121914685(61)
3Nieuwerkerk E3128041613892(46)
4Olympia E112525129484(10)
5Maassluis E2124088103111(-8)
6KCR E2123187102121(-19)
7NIO E1120012029220(-191)
F-pupillen poule 009
1Nieuwerkerk F21210112121378(135)
2Maassluis F1129212017859(119)
3ONDO F1127231617995(84)
4Dijkvogels F11261513166110(56)
5KCC / SO natural F1124261012295(27)
6Nikantes F1122010446232(-186)
7NIO F1120012023258(-235)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van NIO, Rotterdam

263 wedstrijden zijn geselecteerd. 261 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
 
KNKV 3e klasse G (veld)
ADO 1- Ventura Sport 113 -   8
DSO 1- Conventus 112 - 12
NIO 1- Gemini 114 -   5
Nexus 1- OZC 112 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
NIO 2- Gemini 212 - 11
Gemini 2- KCC 612 - 14
ADO 2- Ventura Sport 213 - 13
KCR 4- Conventus 227 - 11
KCC 6- OZC 214 - 16
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Reeuwijk 3- NIO 38 -   8
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
Oranje Wit 6- Olympia 423 -   4
NIO 4- Korbatjo 45 -   5
PKC / SWKGroep 6- ZKV 320 -   4
Olympia 4- ZKV 34 - 12
A-junioren 2e klasse J (veld)
Reeuwijk A1- Korbis A18 - 10
Twist A1- KCR A213 -   7
NIO A1- Kinderdijk A213 - 15
Merwede / Multiplaat A2- Maassluis A26 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Vriendenschaar B3- Korbis B23 -   2
Vitesse B3- NIO B18 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
NIO D1- Korbis D19 -   6
E-pupillen poule 177 (najaar)
DVS '69 E3- NIO E20 -   7
Nieuwerkerk E10- RWA E46 -   0
Nikantes E1- Excelsior E46 -   2
E-pupillen poule 202 (najaar)
Reeuwijk E1- Eureka E10 -   5

Antilopen Banner
F-pupillen poule 064 (najaar)
NIO F1- KCC F27 -   0
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
 
KNKV 3e klasse G (veld)
Gemini 1- ADO 113 - 18
Conventus 1- Nexus 115 - 21
Ventura Sport 1- NIO 115 - 19
OZC 1- DSO 116 - 12
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
OZC 2- KCR 412 - 19
Ventura Sport 2- NIO 29 - 10
Conventus 2- KCC 618 - 13
Gemini 2- ADO 211 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Nieuwerkerk 5- Reeuwijk 317 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
Olympia 4- NIO 412 -   6
Korbatjo 4- PKC / SWKGroep 64 - 16
Erasmus 4- Oranje Wit 610 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
KCR 8- WION 716 -   7
Albatros 9- NIO 510 -   9
NIO 5- Albatros 98 -   8
G4-korfbal poule 03 (najaar)
NIO G1- Blauw-Wit G12 -   2
Blauw-Wit G1- Korbatjo G24 -   2
Korbatjo G2- GKV / Enomics G12 -   3
Blauw-Wit G1- Fortuna / Delta Logistiek G13 -   1
Fortuna / Delta Logistiek G1- Tempo G36 -   1
GKV / Enomics G1- NIO G10 -   4
PKC / SWKGroep G2- Korbatjo G2
Tempo G3- NIO G13 -   5
NIO G1- PKC / SWKGroep G22 -   0
PKC / SWKGroep G2- Fortuna / Delta Logistiek G1
A-junioren 2e klasse J (veld)
Maassluis A2- Reeuwijk A110 - 13
Kinderdijk A2- Twist A112 - 16
Korbis A1- Merwede / Multiplaat A218 -   6
KCR A2- NIO A17 - 12

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
KCR A3- DVS '69 A27 - 14
Twist A3- NIO A24 - 12
NIO A2- DVS '69 A214 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
Sporting Delta C4- NIO C10 -   9
Oranje Wit C2- Vitesse C25 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
NIO D1- KCR D17 -   7
RWA D1- Korbis D14 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
NIO D2- KCR D23 -   9
Maassluis D2- Avanti / Post Makelaardij D410 -   4
E-pupillen poule 032 (najaar)
Nieuwerkerk E3- Korbis E45 -   5
NIO E1- Maassluis E313 -   4
E-pupillen poule 177 (najaar)
RWA E4- Nikantes E11 - 13
Twist E4- DVS '69 E32 -   1
NIO E2- Nieuwerkerk E101 -   3
E-pupillen poule 202 (najaar)
Reeuwijk E1- Olympia E30 -   9
Eureka E1- NIO E31 -   8
F-pupillen poule 064 (najaar)
ONDO F4- KCC F213 -   1
NIO F1- Nieuwerkerk F51 -   7
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
 
KNKV 3e klasse G (veld)
Nexus 1- DSO 121 - 18
ADO 1- NIO 121 - 19
Gemini 1- OZC 112 - 19
Conventus 1- Ventura Sport 112 - 11
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
KCC 6- KCR 47 - 16
Conventus 2- Ventura Sport 215 - 14
KCR 4- Gemini 226 - 15
ADO 2- NIO 219 -   8
Gemini 2- OZC 212 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Reeuwijk 3- Avanti / Post Makelaardij 712 - 12
NIO 3- Nieuwerkerk 510 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
ZKV 3- Korbatjo 48 -   4
PKC / SWKGroep 6- Olympia 415 -   6
NIO 4- Erasmus 47 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
WION 7- Albatros 918 - 16
NIO 5- KCR 86 - 11
KCR 8- Albatros 910 -   8
A-junioren 2e klasse J (veld)
NIO A1- Twist A110 - 11
Maassluis A2- Kinderdijk A27 - 17
KCR A2- Korbis A114 - 20
Reeuwijk A1- Merwede / Multiplaat A221 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
DVS '69 A2- Twist A315 -   5
NIO A2- KCR A310 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Korbis B2- Vitesse B313 -   5
NIO B1- Vriendenschaar B35 - 12

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
Vitesse C2- Sporting Delta C49 -   2
NIO C1- Oranje Wit C25 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
KCR D1- RWA D15 -   5
Korbis D1- NIO D13 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
Avanti / Post Makelaardij D4- NIO D25 -   4
KCR D2- Maassluis D25 -   5
E-pupillen poule 032 (najaar)
Korbis E4- NIO E14 - 14
Maassluis E3- Nieuwerkerk E37 -   8
E-pupillen poule 177 (najaar)
Excelsior E4- RWA E47 -   2
Nieuwerkerk E10- Twist E410 -   0
Nikantes E1- NIO E24 -   2
E-pupillen poule 202 (najaar)
Olympia E3- Eureka E15 -   1
NIO E3- Reeuwijk E19 -   2
F-pupillen poule 064 (najaar)
KCC F2- NIO F12 -   6
Nieuwerkerk F5- ONDO F41 -   2
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
 
KNKV 3e klasse G (veld)
OZC 1- Conventus 114 - 13
NIO 1- Nexus 112 - 13
DSO 1- ADO 116 - 12
Ventura Sport 1- Gemini 117 - 14
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
KCR 4- ADO 224 - 13
OZC 2- Conventus 213 - 12
Ventura Sport 2- Gemini 210 -   9
NIO 2- KCC 614 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Nieuwerkerk 5- Avanti / Post Makelaardij 711 - 11
NIO 3- Reeuwijk 36 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
Korbatjo 4- Oranje Wit 63 - 11
ZKV 3- NIO 48 -   6
Erasmus 4- PKC / SWKGroep 65 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
WION 7- NIO 57 - 10
Albatros 9- KCR 86 -   9
A-junioren 2e klasse J (veld)
Korbis A1- Maassluis A218 -   6
Kinderdijk A2- KCR A215 -   8
Merwede / Multiplaat A2- NIO A13 -   8
Twist A1- Reeuwijk A112 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
KCR A3- Twist A35 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Vriendenschaar B3- Vitesse B34 -   6
NIO B1- Korbis B23 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
NIO C1- Vitesse C26 -   4
Oranje Wit C2- Sporting Delta C43 -   5

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
KCR D1- Korbis D16 -   8
RWA D1- NIO D19 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
KCR D2- Avanti / Post Makelaardij D410 -   2
Maassluis D2- NIO D210 -   0
E-pupillen poule 032 (najaar)
Maassluis E3- Korbis E44 -   7
Nieuwerkerk E3- NIO E15 -   6
E-pupillen poule 177 (najaar)
Excelsior E4- Nieuwerkerk E102 -   5
Twist E4- Nikantes E10 - 10
RWA E4- DVS '69 E33 -   1
E-pupillen poule 202 (najaar)
Eureka E1- Reeuwijk E10 -   0
Olympia E3- NIO E31 -   3
F-pupillen poule 064 (najaar)
Nieuwerkerk F5- KCC F24 -   1
ONDO F4- NIO F113 -   1
week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
 
KNKV 3e klasse G (veld)
Conventus 1- NIO 116 - 16
OZC 1- ADO 111 - 13
Nexus 1- Ventura Sport 117 - 11
DSO 1- Gemini 110 -   9
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
OZC 2- ADO 222 - 12
KCC 6- Ventura Sport 213 - 10
Conventus 2- NIO 214 - 18

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Avanti / Post Makelaardij 7- Nieuwerkerk 510 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
NIO 4- PKC / SWKGroep 64 -   8
ZKV 3- Erasmus 47 - 15
Oranje Wit 6- ZKV 324 -   3
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
NIO 5- WION 713 -   5
A-junioren 2e klasse J (veld)
Maassluis A2- Twist A13 - 15
Reeuwijk A1- Kinderdijk A29 -   7
Korbis A1- NIO A110 -   9
Merwede / Multiplaat A2- KCR A213 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Twist A3- KCR A36 -   8
DVS '69 A2- NIO A211 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Vitesse B3- Vriendenschaar B30 -   9
Korbis B2- NIO B115 -   0
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
Sporting Delta C4- Oranje Wit C22 -   6
Vitesse C2- NIO C16 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
NIO D1- RWA D16 -   6
Korbis D1- KCR D113 -   8

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
Avanti / Post Makelaardij D4- KCR D23 -   7
NIO D2- Maassluis D22 - 10
E-pupillen poule 032 (najaar)
NIO E1- Nieuwerkerk E310 -   8
Korbis E4- Maassluis E312 -   3
E-pupillen poule 177 (najaar)
Nieuwerkerk E10- Nikantes E11 -   0
DVS '69 E3- Excelsior E44 -   3
E-pupillen poule 202 (najaar)
NIO E3- Olympia E32 -   5
F-pupillen poule 064 (najaar)
NIO F1- ONDO F45 -   4
KCC F2- Nieuwerkerk F53 -   9
week 37 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
 
KNKV 3e klasse G (veld)
NIO 1- DSO 116 - 18
Ventura Sport 1- OZC 112 - 22
ADO 1- Nexus 117 - 15
Gemini 1- Conventus 116 -   9
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
ADO 2- KCC 618 - 10
Ventura Sport 2- OZC 28 - 12
Gemini 2- Conventus 29 - 10
NIO 2- KCR 411 - 23
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
NIO 3- Avanti / Post Makelaardij 79 -   7
Reeuwijk 3- Nieuwerkerk 512 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
Korbatjo 4- Olympia 47 -   9
PKC / SWKGroep 6- Oranje Wit 68 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
WION 7- KCR 813 -   7
A-junioren 2e klasse J (veld)
KCR A2- Maassluis A211 - 10
NIO A1- Reeuwijk A111 - 15
Twist A1- Merwede / Multiplaat A212 -   5
Kinderdijk A2- Korbis A17 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
NIO A2- Twist A313 -   2
DVS '69 A2- KCR A314 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
NIO B1- Vitesse B31 - 11
Korbis B2- Vriendenschaar B36 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
Vitesse C2- Oranje Wit C24 -   5
NIO C1- Sporting Delta C49 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
Korbis D1- RWA D17 -   9
KCR D1- NIO D112 - 19
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
KCR D2- NIO D25 -   5
Avanti / Post Makelaardij D4- Maassluis D29 -   9

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 032 (najaar)
Korbis E4- Nieuwerkerk E38 -   7
Maassluis E3- NIO E15 - 11
E-pupillen poule 177 (najaar)
Nikantes E1- DVS '69 E39 -   1
RWA E4- NIO E22 -   3
Excelsior E4- Twist E43 -   2
E-pupillen poule 202 (najaar)
Olympia E3- Reeuwijk E14 -   0
NIO E3- Eureka E115 -   0
F-pupillen poule 064 (najaar)
KCC F2- ONDO F40 -   1
Nieuwerkerk F5- NIO F18 - 10
week 36 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
 
KNKV 3e klasse G (veld)
Nexus 1- Gemini 118 - 12
OZC 1- NIO 122 - 17
DSO 1- Ventura Sport 114 - 15
Conventus 1- ADO 118 - 21
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Conventus 2- ADO 213 - 21
OZC 2- NIO 29 - 12
KCR 4- Ventura Sport 222 -   9
KCC 6- Gemini 211 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Nieuwerkerk 5- NIO 38 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
Oranje Wit 6- NIO 421 -   3

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
KCR 8- NIO 518 -   7
Albatros 9- WION 713 -   7
G4-korfbal poule 03 (najaar)
Korbatjo G2- Tempo G35 -   9
GKV / Enomics G1- Blauw-Wit G12 -   4
Blauw-Wit G1- PKC / SWKGroep G26 -   3
Tempo G3- GKV / Enomics G15 -   6
GKV / Enomics G1- PKC / SWKGroep G211 -   1
Fortuna / Delta Logistiek G1- GKV / Enomics G10 -   2
PKC / SWKGroep G2- Tempo G36 -   1
NIO G1- Korbatjo G26 -   1
Fortuna / Delta Logistiek G1- NIO G10 -   2
Korbatjo G2- Fortuna / Delta Logistiek G12 -   0
Tempo G3- Blauw-Wit G11 -   2
A-junioren 2e klasse J (veld)
Korbis A1- Twist A111 -   3
Merwede / Multiplaat A2- Kinderdijk A212 - 16
Reeuwijk A1- KCR A217 -   4
Maassluis A2- NIO A17 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
KCR A3- NIO A24 - 12
Twist A3- DVS '69 A23 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Vitesse B3- Korbis B29 -   7
Vriendenschaar B3- NIO B112 -   0
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
Oranje Wit C2- NIO C12 -   5
Sporting Delta C4- Vitesse C21 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
RWA D1- KCR D19 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
Maassluis D2- KCR D26 -   3
NIO D2- Avanti / Post Makelaardij D411 -   3

Team TV
E-pupillen poule 032 (najaar)
NIO E1- Korbis E413 -   3
Nieuwerkerk E3- Maassluis E317 -   1
E-pupillen poule 177 (najaar)
Twist E4- RWA E40 -   2
NIO E2- Excelsior E42 -   2
DVS '69 E3- Nieuwerkerk E101 -   6
E-pupillen poule 202 (najaar)
Eureka E1- Olympia E30 -   2
Reeuwijk E1- NIO E30 -   6
F-pupillen poule 064 (najaar)
ONDO F4- Nieuwerkerk F52 -   4

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017

Statistieken voor de vereniging NIO in Rotterdam

wedstrijden gespeeld101
wedstrijden zonder uitslagen3 (3%)
wedstrijden gewonnen door de thuisploeg40 (40,8%)
wedstrijden gewonnen door de uitploeg47 (48%)
wedstrijden ge-eindigd in gelijkspel11 (11,2%)
 
aantal thuiswedstrijden voor NIO49 (48,5%)
aantal uitwedstrijden voor NIO52 (51,5%)
aantal wedstrijden gewonnen door NIO48 (49%)
aantal wedstrijden verloren door NIO39 (39,8%)
 
totaal aantal treffers1553 (gemiddeld 15,8 per wedstrijd)
aantal treffers door de thuisploeg790 (gemiddeld 8,1 per wedstrijd)
aantal treffers door de uitploeg763 (gemiddeld 7,8 per wedstrijd)
aantal treffers door NIO787 (gemiddeld 8 per wedstrijd)
aantal treffers tegen NIO766 (gemiddeld 7,8 per wedstrijd)
Grootste overwinningen van de thuisploeg
7-9-2019Oranje Wit 6 - NIO 421 - 3
14-9-2019NIO E3 - Eureka E115 - 0
21-9-2019Korbis B2 - NIO B115 - 0
7-9-2019Vriendenschaar B3 - NIO B112 - 0
28-9-2019ONDO F4 - NIO F113 - 1
Grootste overwinningen van de uitploeg
14-9-2019NIO 2 - KCR 411 - 23
14-9-2019NIO B1 - Vitesse B31 - 11
5-10-2019Korbis E4 - NIO E14 - 14
12-10-2019Sporting Delta C4 - NIO C10 - 9
7-9-2019KCR A3 - NIO A24 - 12
Wedstrijden met de meeste treffers
5-10-2019ADO 1 - NIO 121 - 19
7-9-2019OZC 1 - NIO 122 - 17
14-9-2019NIO 2 - KCR 411 - 23
14-9-2019NIO 1 - DSO 116 - 18
12-10-2019Ventura Sport 1 - NIO 115 - 19

Reacties zijn gesloten.