Zaal 2017/2018

Uitslagen van de vereniging NIO in Rotterdam

186 wedstrijden zijn geselecteerd. 185 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
Nieuwerkerk 8 – NIO 3 14 – 20
KCR A3 – NIO A1 5 –   4
OZC E1 – NIO E1 17 – 21
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
NIO 1 – Ventura Sport 1 15 – 11
NIO 2 – Ventura Sport 2 16 – 13
ONDO 5 – NIO 3 14 – 12
Nieuwerkerk 7 – NIO 4 15 –   6
NIO B1 – Dijkvogels B1 13 – 18
NIO B2 – Korbis B1 1 – 19
Maassluis C3 – NIO C1 3 –   7
Avanti D4 – NIO D1 18 –   3
NIO E1 – Maassluis E1 29 –   2
NIO E2 – Maassluis E2 3 –   4
NIO E3 – Vriendenschaar E2 7 –   7
NIO F1 – Vitesse F1 15 –   4
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
KCC / SO natural 7 – NIO 3 8 – 25
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
NIO 4 – Korbis 3 11 – 17
NIO 5 – Velox 1 14 –   6
Avanti A6 – NIO A1 9 –   9
NIO E3 – HKC E3 4 –   7
NIO F1 – RWA F1 13 – 13
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
Thor 1 – NIO 1 15 – 18
Thor 2 – NIO 2 10 – 20
NIO 3 – KCC / SO natural 7 21 – 12
NIO 3 – Erasmus 3 23 – 12
NIO 4 – OZC 5 14 – 11
NIO 5 – KCR 6 17 – 17
NIO A1 – KCR A3 8 – 15
VEO B2 – NIO B1 5 – 16
ONDO B2 – NIO B2 22 –   5
NIO C1 – Nexus C1 5 – 11
NIO D1 – Olympia D2 2 –   6
KCR E1 – NIO E1 17 – 12
Nikantes E1 – NIO E2 8 –   5
PKC / SWKGroep E6 – NIO E3 6 –   6
Nikantes F1 – NIO F1 1 – 19
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
NIO 1 – Luno 1 19 – 17
NIO 2 – Luno 2 10 – 20
Eureka 1 – NIO 4 13 –   8
Velox 1 – NIO 5 8 –   7
Maassluis 4 – NIO 5 18 – 12
NIO G1 – WION G3 4 –   4
GKV / Enomics G1 – NIO G1 2 –   9
NIO G1 – PKC / SWKGroep G2 6 –   2
OZC A2 – NIO A1 20 –   4
NIO B1 – DES B1 13 –   8
NIO B2 – ADO B1 10 – 19
Twist D1 – NIO D1 16 –   6
NIO E1 – Vitesse E1 10 – 14
NIO E1 – OZC E1 21 –   2
NIO E2 – Vitesse E2 9 – 15
NIO E3 – Kinderdijk E3 2 – 15
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
NIO 1 – Gemini 1 14 – 11
NIO 2 – Gemini 2 15 –   9
Avanti 6 – NIO 3 8 – 11
NIO 4 – VIOS 2 12 – 11
VIOS 2 – NIO 4 9 –   9
NIO B1 – ALO B1 14 –   5
NIO B2 – Fortis B2 3 – 23
Valto C4 – NIO C1 3 –   3
Refleks D2 – NIO D1 5 –   0
Olympia E1 – NIO E1 3 – 18
Twist E1 – NIO E2 27 –   0
Twist F1 – NIO F1 6 – 14
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
Triaz 1 – NIO 1 17 – 13
Triaz 2 – NIO 2 20 – 15
Thor 3 – NIO 5 19 –   7
NIO 5 – Twist 7 11 –   9
‘t Capproen A1 – NIO A1 13 –   5
Avanti B2 – NIO B1 10 – 15
WION B1 – NIO B2 15 –   8
Nexus C1 – NIO C1 11 –   4
NIO E2 – DeetosSnel E2 8 –   6
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
KIOS 1 – NIO 1 28 – 17
KIOS 2 – NIO 2 21 –   9
NIO 4 – Avanti 7 9 –   9
Korbis 3 – NIO 4 27 – 13
Twist 7 – NIO 5 6 – 19
Olympia A2 – NIO A1 10 –   6
Refleks B1 – NIO B1 10 –   8
TOGO B1 – NIO B2 14 –   3
NIO C1 – Fortuna / Delta Logistiek C5 11 –   2
NIO D1 – Excelsior D3 3 –   5
NIO E1 – RWA E1 17 – 13
NIO E2 – RWA E2 2 – 18
NIO F1 – Maassluis F1 6 –   9
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
NIO 1 – Madjoe 1 17 – 17
NIO 2 – Madjoe 2 17 – 12
Albatros 9 – NIO 3 31 – 12
NIO 5 – WION 6 13 – 15
NIO A1 – Nikantes A1 7 – 24
NIO B1 – Achilles B2 10 – 10
NIO B2 – KOAG B2 4 – 18
Excelsior C2 – NIO C1 2 –   7
Sperwers D1 – NIO D1 9 –   1
Movado E1 – NIO E3 2 –   9
KCR F2 – NIO F1 3 – 18
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
Ventura Sport 1 – NIO 1 15 – 25
Ventura Sport 2 – NIO 2 14 – 18
NIO 3 – ONDO 5 17 – 16
NIO 4 – Nieuwerkerk 7 7 – 15
NIO G1 – GKV / Enomics G1 5 –   0
WION G3 – NIO G1 4 –   3
PKC / SWKGroep G2 – NIO G1 7 – 10
NIO A1 – Avanti A6 4 – 11
Dijkvogels B1 – NIO B1 12 – 14
Korbis B1 – NIO B2 27 –   6
NIO C1 – Maassluis C3 5 –   1
NIO D1 – Avanti D4 0 –   7
Maassluis E1 – NIO E1 5 – 30
Maassluis E2 – NIO E2 5 – 10
Vriendenschaar E2 – NIO E3 6 –   3
Vitesse F1 – NIO F1 12 – 13
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
HKC E3 – NIO E3 5 – 11
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
NIO 1 – Thor 1 19 – 11
NIO 2 – Thor 2 24 –   9
OZC 5 – NIO 4 6 – 12
KCR 6 – NIO 5 22 – 11
NIO B1 – VEO B2 21 –   7
NIO B2 – ONDO B2 7 – 16
Excelsior D3 – NIO D1 6 –   3
NIO E1 – KCR E1 13 – 18
NIO E2 – Nikantes E1 6 –   9
NIO E3 – PKC / SWKGroep E6 3 –   3
NIO F1 – Nikantes F1 13 –   3
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
Luno 1 – NIO 1 15 – 14
Luno 2 – NIO 2 15 – 13
NIO 4 – Eureka 1 12 – 17
NIO 5 – Maassluis 4 13 – 20
NIO A1 – OZC A2 6 –   5
DES B1 – NIO B1 11 – 16
ADO B1 – NIO B2 18 –   4
NIO C1 – Olympia C3 10 –   3
NIO D1 – Twist D1 6 – 16
Vitesse E1 – NIO E1 16 –   8
Vitesse E2 – NIO E2 16 –   8
Kinderdijk E3 – NIO E3 7 –   0
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
Gemini 1 – NIO 1 19 – 21
Gemini 2 – NIO 2 9 –   7
NIO 3 – Avanti 6 11 – 12
ALO B1 – NIO B1 10 – 20
Fortis B2 – NIO B2 23 –   6
NIO C1 – Valto C4 11 –   8
NIO D1 – Refleks D2 0 – 11
NIO E1 – Olympia E1 29 –   3
NIO E2 – Twist E1 10 – 14
NIO E3 – Albatros E4 7 –   8
NIO F1 – Twist F1 19 –   8
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
NIO 1 – Triaz 1 14 – 16
NIO 2 – Triaz 2 14 – 13
NIO 3 – Nieuwerkerk 8 20 – 12
NIO 5 – Thor 3 15 – 21
NIO A1 – ‘t Capproen A1 6 – 16
NIO B1 – Avanti B2 14 – 13
NIO B2 – WION B1 5 – 10
Olympia C3 – NIO C1 3 –   0
Olympia D2 – NIO D1 12 –   4
DeetosSnel E2 – NIO E2 9 – 10
Maassluis F1 – NIO F1 13 –   1
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
NIO 1 – KIOS 1 12 – 31
NIO 2 – KIOS 2 14 – 16
Erasmus 3 – NIO 3 13 – 22
Avanti 7 – NIO 4 12 – 13
NIO A1 – Olympia A2 8 – 14
NIO B1 – Refleks B1 15 – 16
NIO B2 – TOGO B1 5 – 13
Fortuna / Delta Logistiek C5 – NIO C1 2 –   2
RWA E1 – NIO E1 9 – 23
RWA E2 – NIO E2 15 –   4
Albatros E4 – NIO E3 13 –   6
RWA F1 – NIO F1 10 –   5
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
Madjoe 1 – NIO 1 23 – 18
Madjoe 2 – NIO 2 15 – 13
NIO 3 – Albatros 9 16 – 27
WION 6 – NIO 5 18 – 14
GKV / Enomics G1 – NIO G1 0 –   4
NIO G1 – WION G3 1 –   2
NIO G1 – PKC / SWKGroep G2 1 –   3
Nikantes A1 – NIO A1 23 –   2
Achilles B2 – NIO B1 8 – 12
KOAG B2 – NIO B2 14 –   8
NIO C1 – Excelsior C2 12 –   4
NIO D1 – Sperwers D1 0 – 11
NIO E3 – Movado E1 13 –   3
NIO F1 – KCR F2 21 –   2
week 43 : van dinsdag 24 oktober 2017 t/m maandag 30 oktober 2017
NIO 1 – ODO 1


Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

50 wedstrijden geselecteerd

week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
za 28/4 16:00 WK5873 NIO 1 – Ventura Sport 1 Abeelweg in Rotterdam W. Olivier route
za 28/4 14:30 WK8074 NIO 2 – Ventura Sport 2 Abeelweg in Rotterdam route
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
za 12/5 16:00 WK5950 NIO 1 – Gemini 1 Abeelweg in Rotterdam R. Eijke route
za 12/5 14:30 WK7749 NIO 2 – Gemini 2 Abeelweg in Rotterdam route
za 12/5 14:00 BK49459 Nieuwerkerk 6 – NIO 3 De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel Co van Horik route
za 12/5 13:00 BK51690 NIO 5 – Oranje Zwart / De Hoekse 2 Abeelweg in Rotterdam Rob Stuurstraat route
za 12/5 11:30 BK43479 NIO A1 – Oranje Zwart / De Hoekse A1 Abeelweg in Rotterdam Laurens Pouwer route
za 12/5 12:30 WK22582 IJsselvogels B1 – NIO B1 Sportlaan in Moordrecht route
za 12/5 13:00 BK46064 ADO B2 – NIO B2 Trekdam in ’s-Gravendeel route
za 12/5 10:20 BK45122 NIO C1 – Gemini C1 Abeelweg in Rotterdam Gerben Pasman route
za 12/5 11:00 BK42491 KCR E1 – NIO E1 Sportpark Ridderkerk in Ridderkerk route
za 12/5 09:15 BK44975 NIO E2 – KCR E3 Abeelweg in Rotterdam Ruben van Marsbergen route
za 12/5 09:15 BK47458 NIO E3 – Olympia E1 Abeelweg in Rotterdam Bonne van der Lee route
za 12/5 09:00 BK47382 ‘t Capproen E1 – NIO E4 M.L.Kinglaan in Hellevoetsluis route
za 12/5 09:30 BK41260 RWA F1 – NIO F1 Landweg in Poortugaal route
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
di 15/5 20:30 BK47988 OZC 4 – NIO 4 De Enk in Rotterdam route
do 17/5 18:30 BK54509 Nikantes D1 – NIO D1 Botreep in Hoogvliet route
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
za 26/5 15:30 WK7448 ACKC 1 – NIO 1 De Alm in Almkerk route
za 26/5 14:00 WK7941 ACKC 2 – NIO 2 De Alm in Almkerk route
za 26/5 14:00 BK50637 NIO 3 – Korbis 3 Abeelweg in Rotterdam Rob Stuurstraat route
za 26/5 12:20 BK45736 Gemini 3 – NIO 4 Groenhovenpark in Gouda route
za 26/5 13:00 BK48129 GKV / Enomics 5 – NIO 5 Molenvliet in Gorinchem route
za 26/5 10:30 BK51749 PKC / SWKGroep A8 – NIO A1 Oostpolder in Papendrecht route
za 26/5 11:15 WK22438 VEO B1 – NIO B1 Westvliet in Voorburg route
za 26/5 10:00 BK48182 NIO B2 – RWA B1 Abeelweg in Rotterdam Andre van der Veen route
za 26/5 11:15 BK41917 NIO C1 – Olympia C3 Abeelweg in Rotterdam Gerben Pasman route
za 26/5 09:00 BK54510 NIO D1 – KCR D3 Abeelweg in Rotterdam Marleen Diemer route
za 26/5 10:45 BK50182 Vitesse E1 – NIO E1 De Bongerd in Barendrecht route
za 26/5 10:45 BK50989 Nikantes E1 – NIO E2 Botreep in Hoogvliet route
za 26/5 10:45 BK50305 Vitesse E3 – NIO E3 De Bongerd in Barendrecht route
za 26/5 11:00 BK46312 Sperwers E2 – NIO E4 Carnissedreef in Rotterdam route
za 26/5 09:00 BK44285 NIO F1 – Maassluis F1 Abeelweg in Rotterdam Asjer Montagne route
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
za 2/6 16:00 WK9688 NIO 1 – OEC 1 Abeelweg in Rotterdam route
za 2/6 14:30 WK7853 NIO 2 – Nieuwerkerk 5 Abeelweg in Rotterdam route
za 2/6 15:30 BK49088 KCC / SO natural 8 – NIO 3 Schenkel in Capelle ad IJssel route
za 2/6 13:00 BK46559 NIO 4 – HKC 5 Abeelweg in Rotterdam Andre van der Veen route
za 2/6 14:35 BK51867 NIO 5 – WION 6 Abeelweg in Rotterdam Michiel van der Wal route
za 2/6 12:50 BK52739 NIO A1 – Kinderdijk A4 Abeelweg in Rotterdam Gerben Pasman route
za 2/6 11:30 WK22587 NIO B1 – KOAG B1 Abeelweg in Rotterdam route
za 2/6 12:15 BK44280 Good Luck B1 – NIO B2 Sportpark Oostplaat in Middelharnis route
za 2/6 12:00 BK50021 Vriendenschaar C2 – NIO C1 Groene Zoom in Bodegraven route
za 2/6 10:00 BK54511 OZC D1 – NIO D1 De Enk in Rotterdam route
za 2/6 09:15 BK45136 NIO E1 – Nieuwerkerk E1 Abeelweg in Rotterdam Marleen Diemer route
za 2/6 10:30 BK48406 NIO E2 – Maassluis E1 Abeelweg in Rotterdam Aad van der Lee route
za 2/6 10:30 BK41138 NIO E3 – Nexus E1 Abeelweg in Rotterdam Mark Ridderhof route
za 2/6 09:15 BK51713 NIO E4 – Korbatjo E2 Abeelweg in Rotterdam Asjer Montagne route
za 2/6 10:00 BK47827 KCR F1 – NIO F1 Sportpark Ridderkerk in Ridderkerk route
za 2/6 10:30 BK54240 Movado G2 – NIO G1 Kochplaats in Rotterdam route
za 2/6 12:00 BK54243 NIO G1 – Luctor G1 Kochplaats in Rotterdam route
za 2/6 13:00 BK54238 WION G3 – NIO G1 Kochplaats in Rotterdam route

De standen in de poules van NIO, Rotterdam


G4-korfbal poule 03 (zaal)
1 WION G3 9 6 2 1 14 40 26 (14)
2 NIO G1 9 5 1 3 11 43 24 (19)
3 PKC / SWKGroep G2 9 3 1 5 7 35 39 (-4)
4 GKV / Enomics G1 9 2 0 7 4 16 45 (-29)
KNKV 3e klasse I (zaal)
1 KIOS 1 14 14 0 0 28 396 168 (228)
2 Madjoe 1 14 10 1 3 21 277 231 (46)
3 Luno 1 14 8 1 5 17 234 227 (7)
4 NIO 1 14 7 1 6 15 236 246 (-10)
5 Triaz 1 14 6 0 8 12 206 259 (-53)
6 Ventura Sport 1 14 5 1 8 11 209 258 (-49)
7 Gemini 1 14 4 0 10 8 180 232 (-52)
8 Thor 1 14 0 0 14 0 166 283 (-117)
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
1 KIOS 2 14 12 1 1 25 233 142 (91)
2 Triaz 2 14 10 1 3 21 249 197 (52)
3 Luno 2 14 7 2 5 14 193 187 (6) *P
3 NIO 2 14 7 0 7 14 205 196 (9)
5 Ventura Sport 2 14 7 1 6 13 212 207 (5) *P
6 Madjoe 2 14 5 0 9 10 186 223 (-37)
7 Gemini 2 14 3 0 11 6 134 211 (-77)
8 Thor 2 14 2 1 11 5 160 209 (-49)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (zaal)
1 Albatros 9 12 12 0 0 24 286 158 (128)
2 NIO 3 12 8 0 4 16 210 179 (31)
3 Avanti 6 12 7 1 4 15 181 159 (22)
4 ONDO 5 12 6 1 5 13 179 176 (3)
5 Nieuwerkerk 8 12 4 0 8 8 174 193 (-19)
6 KCC / SO natural 7 12 2 1 9 5 126 217 (-91)
7 Erasmus 3 12 1 1 10 3 149 223 (-74)
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (zaal)
1 Nieuwerkerk 7 12 9 1 2 19 150 102 (48)
2 Korbis 3 12 9 0 3 18 179 141 (38)
3 Avanti 7 12 6 2 4 14 202 122 (80)
3 Eureka 1 12 7 0 5 14 135 143 (-8)
5 NIO 4 12 4 2 6 10 126 162 (-36)
6 VIOS 2 12 2 2 8 6 101 159 (-58)
7 OZC 5 12 1 1 10 3 120 184 (-64)
Breedtekorfbal Senioren poule 031 (zaal)
1 Maassluis 4 12 9 2 1 20 197 151 (46)
2 Velox 1 12 9 0 3 18 171 159 (12)
3 KCR 6 12 7 2 3 16 179 149 (30)
4 Thor 3 12 4 0 8 8 168 174 (-6)
4 Twist 7 12 4 0 8 8 133 164 (-31)
6 WION 6 12 3 1 8 7 156 181 (-25)
6 NIO 5 12 3 1 8 7 153 179 (-26)
Breedtekorfbal Junioren poule 039 (zaal)
1 Nikantes A1 12 10 1 1 21 173 85 (88)
2 KCR A3 12 9 0 3 18 126 101 (25)
3 ‘t Capproen A1 12 7 1 4 15 108 86 (22)
4 Olympia A2 12 6 1 5 13 116 110 (6)
5 OZC A2 12 2 4 6 8 115 113 (2)
6 Avanti A6 12 2 2 8 6 82 129 (-47)
7 NIO A1 12 1 1 10 3 69 165 (-96)
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
1 Refleks B1 14 12 1 1 25 191 113 (78)
2 NIO B1 14 10 1 3 21 201 143 (58)
3 Dijkvogels B1 14 8 2 4 18 164 128 (36)
4 Avanti B2 14 8 1 5 17 177 132 (45)
5 Achilles B2 14 5 3 6 13 153 150 (3)
5 DES B1 14 6 1 7 13 141 149 (-8)
7 ALO B1 14 1 1 12 3 119 190 (-71)
8 VEO B2 14 1 0 13 2 99 240 (-141)
B-aspiranten 2e klasse G (zaal)
1 Fortis B2 14 12 1 1 25 216 124 (92)
2 Korbis B1 14 11 2 1 24 230 122 (108)
3 ADO B1 14 9 1 4 19 185 138 (47)
4 ONDO B2 14 8 2 4 18 163 133 (30)
5 KOAG B2 14 6 1 7 13 137 139 (-2)
6 WION B1 14 4 0 10 8 135 179 (-44)
7 TOGO B1 14 2 1 11 5 132 187 (-55)
8 NIO B2 14 0 0 14 0 75 251 (-176)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 045 (zaal)
1 Nexus C1 12 12 0 0 24 123 37 (86)
2 NIO C1 12 7 2 3 16 77 53 (24)
2 Olympia C3 12 8 0 4 16 77 62 (15)
4 Maassluis C3 12 5 0 7 10 55 60 (-5)
5 Excelsior C2 12 4 1 7 9 62 87 (-25)
6 Fortuna / Delta Logistiek C5 12 3 1 8 7 44 90 (-46)
7 Valto C4 12 0 2 10 2 54 103 (-49)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 031 (zaal)
1 Twist D1 12 11 0 1 22 145 47 (98)
2 Avanti D4 12 9 1 2 19 100 56 (44)
3 Refleks D2 12 8 0 4 16 92 69 (23)
4 Olympia D2 12 6 2 4 14 93 65 (28)
5 Excelsior D3 12 4 0 8 8 32 114 (-82)
6 Sperwers D1 12 2 1 9 5 76 93 (-17)
7 NIO D1 12 0 0 12 0 28 122 (-94)
E-pupillen poule 008 (zaal)
1 Vitesse E1 12 11 1 0 23 214 60 (154)
2 KCR E1 12 10 1 1 21 182 99 (83)
3 NIO E1 12 8 0 4 16 231 119 (112)
4 RWA E1 12 5 0 7 10 127 125 (2)
5 Maassluis E1 12 2 2 8 6 76 203 (-127)
6 OZC E1 12 2 1 9 5 65 148 (-83)
7 Olympia E1 12 1 1 10 3 53 194 (-141)
E-pupillen poule 021 (zaal)
1 Vitesse E2 12 10 2 0 22 181 98 (83)
2 RWA E2 12 9 2 1 20 163 87 (76)
3 Twist E1 12 7 0 5 14 173 135 (38)
4 DeetosSnel E2 12 5 0 7 10 108 110 (-2)
4 Nikantes E1 12 5 0 7 10 98 108 (-10)
6 NIO E2 12 3 0 9 6 75 146 (-71)
7 Maassluis E2 12 1 0 11 2 54 168 (-114)
E-pupillen poule 034 (zaal)
1 Albatros E4 12 11 1 0 23 198 76 (122)
2 Kinderdijk E3 12 10 1 1 21 166 42 (124)
3 Vriendenschaar E2 12 7 1 4 15 144 88 (56)
4 NIO E3 12 3 3 6 9 71 82 (-11)
5 PKC / SWKGroep E6 12 2 2 8 6 62 138 (-76)
5 HKC E3 12 3 0 9 6 63 168 (-105)
7 Movado E1 12 2 0 10 4 48 158 (-110)
F-pupillen poule 005 (zaal)
1 Maassluis F1 12 12 0 0 24 289 64 (225)
2 RWA F1 12 9 1 2 19 194 84 (110)
3 NIO F1 12 8 1 3 17 157 84 (73)
4 Vitesse F1 12 6 0 6 12 119 157 (-38)
5 Twist F1 12 2 0 10 4 92 183 (-91)
5 KCR F2 12 2 0 10 4 73 198 (-125)
5 Nikantes F1 12 2 0 10 4 45 199 (-154)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van NIO, Rotterdam

325 wedstrijden zijn geselecteerd. 322 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (voorjaar)
WION 6 – NIO 5 8 –   8
Antilopen Banner
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
PKC / SWKGroep A8 – Oranje Zwart / De Hoekse A1 4 – 19
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
F-pupillen poule 007 (voorjaar)
NIO F1 – KCR F1 3 – 10
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Ventura Sport 1 – OEC 1 14 – 14
Gemini 1 – Sperwers 1 25 – 12
Dijkvogels 1 – ACKC 1 14 – 12
OZC 1 – NIO 1 26 – 12
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Dijkvogels 2 – ACKC 2 11 – 14
Ventura Sport 2 – Nieuwerkerk 5 7 – 15
Gemini 2 – Sperwers 2 9 – 10
Nieuwerkerk 5 – Gemini 2 20 –   7
OZC 2 – NIO 2 24 –   8
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (voorjaar)
NIO 3 – Nieuwerkerk 6 11 –   8
Breedtekorfbal Senioren poule 027 (voorjaar)
Gemini 3 – HKC 5 12 – 12
NIO 4 – OZC 4 9 – 10
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (voorjaar)
WION 6 – GKV / Enomics 5 10 –   7
Oranje Zwart / De Hoekse 2 – NIO 5 11 – 18
G4-korfbal poule 04 (voorjaar)
Movado G2 – Luctor G1 4 –   1
NIO G1 – Movado G2 5 –   3
Luctor G1 – NIO G1 0 –   8
WION G3 – Luctor G1
Movado G2 – WION G3
NIO G1 – WION G3
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
Kinderdijk A4 – PKC / SWKGroep A8 9 – 11
Oranje Zwart / De Hoekse A1 – NIO A1 12 –   8
B-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
NIO B1 – IJsselvogels B1 18 – 11
VEO B1 – KOAG B1 10 –   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (voorjaar)
RWA B1 – Good Luck B1 6 –   5
NIO B2 – ADO B2 15 –   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (voorjaar)
Gemini C1 – NIO C1 9 –   3
Vriendenschaar C2 – Olympia C3 12 –   1
advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
NIO D1 – Nikantes D1 5 –   1
KCR D3 – OZC D1 3 – 12
E-pupillen poule 004 (voorjaar)
Vitesse E1 – Nieuwerkerk E1 13 – 12
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
E-pupillen poule 004 (voorjaar)
Vitesse E1 – KCR E1 13 –   9
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
E-pupillen poule 004 (voorjaar)
NIO E1 – KCR E1 6 –   6
E-pupillen poule 044 (voorjaar)
KCR E3 – NIO E2 5 –   8
Maassluis E1 – Nikantes E1 16 – 10
E-pupillen poule 061 (voorjaar)
Nexus E1 – Vitesse E3 1 – 12
Olympia E1 – NIO E3 14 –   6
E-pupillen poule 069 (voorjaar)
Sperwers E2 – Korbatjo E2 7 – 11
NIO E4 – ‘t Capproen E1 2 –   4
F-pupillen poule 007 (voorjaar)
Maassluis F1 – KCR F1 13 –   6
NIO F1 – RWA F1 6 – 12
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
NIO 1 – Dijkvogels 1 17 – 21
Sperwers 1 – OZC 1 10 – 31
OEC 1 – Gemini 1 17 – 14
ACKC 1 – Ventura Sport 1 20 – 14
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Sperwers 2 – OZC 2 18 – 13
NIO 2 – Dijkvogels 2 11 – 13
ACKC 2 – Ventura Sport 2 18 –   9
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (voorjaar)
Nieuwerkerk 6 – Korbis 3 22 – 17
NIO 3 – KCC / SO natural 8 18 –   3
Breedtekorfbal Senioren poule 027 (voorjaar)
Gemini 3 – OZC 4 19 – 19
HKC 5 – NIO 4 9 – 11


Breedtekorfbal Senioren poule 065 (voorjaar)
GKV / Enomics 5 – Oranje Zwart / De Hoekse 2 13 –   8
Oranje Zwart / De Hoekse 2 – WION 6 11 – 14
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
Kinderdijk A4 – NIO A1 7 –   9
B-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
VEO B1 – IJsselvogels B1 18 – 15
KOAG B1 – NIO B1 10 – 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (voorjaar)
ADO B2 – RWA B1 9 – 14
NIO B2 – Good Luck B1 13 –   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (voorjaar)
Gemini C1 – Olympia C3 11 –   7
NIO C1 – Vriendenschaar C2 4 – 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
NIO D1 – OZC D1 0 – 10
Nikantes D1 – KCR D3 1 –   4
E-pupillen poule 004 (voorjaar)
Nieuwerkerk E1 – NIO E1 12 –   9
E-pupillen poule 044 (voorjaar)
Maassluis E1 – NIO E2 12 –   3
Nikantes E1 – KCR E3 8 –   3
E-pupillen poule 061 (voorjaar)
Vitesse E3 – Olympia E1 7 – 10
Nexus E1 – NIO E3 3 –   6
E-pupillen poule 069 (voorjaar)
Korbatjo E2 – NIO E4 20 –   1
Sperwers E2 – ‘t Capproen E1 18 –   2
F-pupillen poule 007 (voorjaar)
RWA F1 – Maassluis F1 14 – 17
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 027 (voorjaar)
OZC 4 – HKC 5 6 – 11
Analyze Team
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
OZC D1 – Nikantes D1 5 –   3
E-pupillen poule 044 (voorjaar)
Nikantes E1 – Maassluis E1 9 – 12
E-pupillen poule 069 (voorjaar)
NIO E4 – Sperwers E2 3 –   4
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
ACKC 1 – OZC 1 24 – 28
Sperwers 1 – NIO 1 17 – 24
OEC 1 – Dijkvogels 1 15 – 18
Ventura Sport 1 – Gemini 1 11 – 10
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
ACKC 2 – OZC 2 13 – 15
Sperwers 2 – NIO 2 18 – 19
Nieuwerkerk 5 – Dijkvogels 2 24 – 14
Ventura Sport 2 – Gemini 2 11 –   9
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (voorjaar)
KCC / SO natural 8 – Nieuwerkerk 6 13 – 15
Korbis 3 – NIO 3 8 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 027 (voorjaar)
NIO 4 – Gemini 3 10 – 10
Breedtekorfbal Senioren poule 065 (voorjaar)
NIO 5 – GKV / Enomics 5 10 – 11
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
NIO A1 – PKC / SWKGroep A8 13 –   7
Oranje Zwart / De Hoekse A1 – Kinderdijk A4 12 –   2
B-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
IJsselvogels B1 – KOAG B1 6 – 17
NIO B1 – VEO B1 13 –   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (voorjaar)
RWA B1 – NIO B2 10 – 10
Good Luck B1 – ADO B2 7 –   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (voorjaar)
Vriendenschaar C2 – Gemini C1 6 –   2
Olympia C3 – NIO C1 4 –   3


Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
KCR D3 – NIO D1 4 –   3
E-pupillen poule 004 (voorjaar)
NIO E1 – Vitesse E1 7 – 13
KCR E1 – Nieuwerkerk E1 14 –   9
E-pupillen poule 044 (voorjaar)
NIO E2 – Nikantes E1 6 –   6
KCR E3 – Maassluis E1 5 – 21
E-pupillen poule 061 (voorjaar)
Olympia E1 – Nexus E1 13 –   7
NIO E3 – Vitesse E3 3 – 15
E-pupillen poule 069 (voorjaar)
‘t Capproen E1 – Korbatjo E2 2 –   9
F-pupillen poule 007 (voorjaar)
Maassluis F1 – NIO F1 34 –   4
KCR F1 – RWA F1 7 – 11
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Gemini 1 – OEC 1 12 – 13
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (najaar)
Oranje Wit 8 – RWA 8 11 – 10
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
ACKC 1 – Sperwers 1 24 –   7
OEC 1 – NIO 1 13 – 10
Gemini 1 – OZC 1 14 – 18
Ventura Sport 1 – Dijkvogels 1 14 – 17
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
ACKC 2 – Sperwers 2 10 – 13
OZC 2 – Dijkvogels 2 19 – 11
Nieuwerkerk 5 – NIO 2 28 –   6
Ventura Sport 2 – Dijkvogels 2 12 – 16
Gemini 2 – OZC 2 11 – 25
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Fortuna / Delta Logistiek 7 – Eureka 1 11 – 11
NIO 4 – Eureka 1 9 – 13
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (najaar)
Oranje Wit 8 – Avanti 10 10 – 12
NIO 5 – Avanti 10 6 – 11
NIO 5 – RWA 8 19 –   8
advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
ONDO A4 – NIO A1 3 –   5
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
Oranje Wit B2 – NIO B2 17 –   5
KOAG B2 – Vitesse B2 20 –   4
KCC / SO natural B2 – ADO B1 11 –   9
NIO B2 – HKC B1 4 – 15
Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
ODO D3 – NIO D1 15 –   4
E-pupillen poule 011 (najaar)
NIO E1 – RWA E1 9 – 10
E-pupillen poule 074 (najaar)
Twist E1 – NIO E3 10 –   5
Sperwers E1 – NIO E3 1 –   8
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Dijkvogels 1 – Gemini 1 10 –   8
OZC 1 – Ventura Sport 1 26 – 12
Sperwers 1 – OEC 1 8 – 19
NIO 1 – ACKC 1 20 – 15
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
NIO 2 – ACKC 2 12 –   9
Dijkvogels 2 – Gemini 2 14 – 11
Sperwers 2 – Nieuwerkerk 5 8 – 17
OZC 2 – Ventura Sport 2 12 – 12
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
ONDO 5 – NIO 3 15 –   7
NIO 3 – Nieuwerkerk 7 6 – 16
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
NIO 4 – Fortuna / Delta Logistiek 7 9 –   8
Korbis 3 – Eureka 1 16 – 10
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (najaar)
Avanti 10 – Oranje Wit 8 12 –   8
Avanti 10 – RWA 8 12 – 10
RWA 8 – NIO 5 9 – 13
G4-korfbal poule 04 (najaar)
KCR G2 – Luctor G1 1 –   4
WION G3 – Luctor G1 5 –   1
KCR G2 – WION G3 1 –   6
NIO G1 – KCR G2 9 –   3
WION G3 – NIO G1 3 –   2
Luctor G1 – NIO G1 3 –   1
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
NIO A1 – Avanti A7 2 –   9
ONDO A4 – De Meervogels A5 5 –   3


B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Weidevogels B1 – Dijkvogels B1 6 – 11
VEO B1 – NIO B1 14 –   6
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
Vitesse B2 – KCC / SO natural B2 6 – 17
ADO B1 – KOAG B2 10 – 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
Vitesse C4 – Korbis C2 2 –   8
WION C1 – NIO C1 2 –   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
ODO D3 – Die Haghe D3 5 –   3
NIO D1 – Nexus D1 5 –   6
E-pupillen poule 011 (najaar)
RWA E1 – Vitesse E2 12 –   1
NIO E1 – Nieuwerkerk E1 10 –   6
E-pupillen poule 040 (najaar)
NIO E2 – RWA E2 4 –   1
Maassluis E1 – OZC E1 7 –   4
E-pupillen poule 074 (najaar)
KCC / SO natural E1 – Twist E1 2 – 17
F-pupillen poule 003 (najaar)
RWA F1 – NIO F1 8 –   8
Maassluis F1 – WION F1 35 –   1
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
OEC 1 – ACKC 1 13 – 20
Gemini 1 – NIO 1 16 – 20
OZC 1 – Dijkvogels 1 26 – 12
Ventura Sport 1 – Sperwers 1 15 – 12
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Nieuwerkerk 5 – OZC 2 19 – 16
Gemini 2 – NIO 2 14 – 13
Ventura Sport 2 – Sperwers 2 14 – 14
Nieuwerkerk 5 – ACKC 2 16 – 13
Gemini 2 – Nieuwerkerk 5 10 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Eureka 1 – NIO 4 13 – 11
Fortuna / Delta Logistiek 7 – Korbis 3 10 – 21
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
Avanti A7 – ONDO A4 9 – 10
De Meervogels A5 – NIO A1 4 –   8
Alles voor je sport!
B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
NIO B1 – Weidevogels B1 23 –   5
Dijkvogels B1 – VEO B1 5 –   9
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
ADO B1 – NIO B2 19 –   8
KOAG B2 – KCC / SO natural B2 17 – 13
NIO B2 – Vitesse B2 8 – 12
HKC B1 – Oranje Wit B2 14 – 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
NIO C1 – Vitesse C4 8 –   3
Korbis C2 – WION C1 12 –   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
Die Haghe D3 – NIO D1 15 –   3
Nexus D1 – ODO D3 5 –   7
E-pupillen poule 011 (najaar)
Nieuwerkerk E1 – RWA E1 8 –   4
Vitesse E2 – NIO E1 6 – 18
E-pupillen poule 040 (najaar)
RWA E2 – Maassluis E1 6 – 14
OZC E1 – NIO E2 11 –   4
E-pupillen poule 074 (najaar)
NIO E3 – KCC / SO natural E1 5 –   1
Twist E1 – Sperwers E1 28 –   1
F-pupillen poule 003 (najaar)
NIO F1 – Maassluis F1 5 – 11
WION F1 – RWA F1 1 – 14
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Sperwers 1 – Gemini 1 13 – 15
OEC 1 – Ventura Sport 1 20 – 24
ACKC 1 – Dijkvogels 1 17 – 11
NIO 1 – OZC 1 14 – 18
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Nieuwerkerk 5 – Ventura Sport 2 15 – 13
NIO 2 – OZC 2 15 – 15
Sperwers 2 – Gemini 2 12 – 14
ACKC 2 – Dijkvogels 2 15 – 20
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
ONDO 5 – Nieuwerkerk 7 18 – 12
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Korbis 3 – NIO 4 11 – 14
Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (najaar)
RWA 8 – Avanti 10 8 – 16
Oranje Wit 8 – NIO 5 7 – 11
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
NIO A1 – ONDO A4 7 –   9
De Meervogels A5 – Avanti A7 5 – 11
B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
VEO B1 – Weidevogels B1 16 –   2
Dijkvogels B1 – NIO B1 10 – 15
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
 
B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Weidevogels B1 – VEO B1 1 – 15
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
 
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
Vitesse B2 – HKC B1 7 – 15
KCC / SO natural B2 – Oranje Wit B2 13 – 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
NIO C1 – Korbis C2 6 –   8
Vitesse C4 – WION C1 6 –   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
Die Haghe D3 – Nexus D1 6 –   3
NIO D1 – ODO D3 2 – 10
E-pupillen poule 011 (najaar)
Nieuwerkerk E1 – Vitesse E2 16 –   8
RWA E1 – NIO E1 5 – 21
E-pupillen poule 040 (najaar)
Maassluis E1 – NIO E2 16 –   7
RWA E2 – OZC E1 8 –   7
E-pupillen poule 074 (najaar)
KCC / SO natural E1 – Sperwers E1 3 –   1
NIO E3 – Twist E1 2 – 16
F-pupillen poule 003 (najaar)
NIO F1 – WION F1 18 –   1
Maassluis F1 – RWA F1 15 –   7
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Ventura Sport 1 – ACKC 1 21 – 17
Dijkvogels 1 – NIO 1 16 – 12
OZC 1 – Sperwers 1 20 – 13
Analyze Team
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
OZC 2 – Sperwers 2 20 –   5
Dijkvogels 2 – NIO 2 14 – 13
Ventura Sport 2 – ACKC 2 19 – 13
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Nieuwerkerk 7 – ONDO 5 21 – 19
KOAG 5 – NIO 3 14 – 12
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
NIO 4 – Korbis 3 16 – 12
Eureka 1 – Fortuna / Delta Logistiek 7 11 –   7
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (najaar)
NIO 5 – Oranje Wit 8 11 – 11
G4-korfbal poule 04 (najaar)
KCR G2 – NIO G1 3 –   5
WION G3 – KCR G2 4 –   5
Luctor G1 – KCR G2 4 –   2
NIO G1 – Luctor G1 3 –   2
NIO G1 – WION G3 6 –   0
Luctor G1 – WION G3 7 –   6
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
Avanti A7 – De Meervogels A5 6 –   4
B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
NIO B1 – Dijkvogels B1 15 –   6
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
NIO B2 – KOAG B2 7 – 14
Oranje Wit B2 – Vitesse B2 18 –   4
HKC B1 – ADO B1 9 –   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
WION C1 – Vitesse C4 2 –   4
Korbis C2 – NIO C1 7 –   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
Nexus D1 – Die Haghe D3 3 –   3
E-pupillen poule 011 (najaar)
Vitesse E2 – Nieuwerkerk E1 3 – 16
E-pupillen poule 040 (najaar)
NIO E2 – Maassluis E1 11 –   7
OZC E1 – RWA E2 2 –   3
Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 074 (najaar)
Sperwers E1 – KCC / SO natural E1 3 –   8
F-pupillen poule 003 (najaar)
WION F1 – NIO F1 0 – 10
RWA F1 – Maassluis F1 14 –   7
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Sperwers 1 – Dijkvogels 1 14 – 26
ACKC 1 – Gemini 1 18 – 11
Ventura Sport 1 – NIO 1 16 –   7
OEC 1 – OZC 1 16 – 22
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Ventura Sport 2 – NIO 2 13 – 14
Sperwers 2 – Dijkvogels 2 15 – 20
ACKC 2 – Gemini 2 13 – 14
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
Nieuwerkerk 7 – NIO 3 12 – 21
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Fortuna / Delta Logistiek 7 – NIO 4 13 – 14
Eureka 1 – Korbis 3 15 – 11
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
Avanti A7 – NIO A1 11 –   7
De Meervogels A5 – ONDO A4 7 – 11
B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Dijkvogels B1 – Weidevogels B1 15 –   5
NIO B1 – VEO B1 10 – 16
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
ADO B1 – Oranje Wit B2 10 – 11
KCC / SO natural B2 – NIO B2 10 –   3
KOAG B2 – HKC B1 12 – 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
Korbis C2 – Vitesse C4 9 –   3
NIO C1 – WION C1 4 –   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
Nexus D1 – NIO D1 3 –   4
Die Haghe D3 – ODO D3 6 –   8
E-pupillen poule 011 (najaar)
Vitesse E2 – RWA E1 5 – 20
Nieuwerkerk E1 – NIO E1 8 – 14
Antilopen Banner
E-pupillen poule 040 (najaar)
OZC E1 – Maassluis E1 8 –   5
RWA E2 – NIO E2 3 –   3
E-pupillen poule 074 (najaar)
Twist E1 – KCC / SO natural E1 13 –   4
NIO E3 – Sperwers E1 5 –   3
F-pupillen poule 003 (najaar)
WION F1 – Maassluis F1 1 – 28
NIO F1 – RWA F1 10 –   5
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
 
KNKV 3e klasse J (veld)
OZC 1 – ACKC 1 21 – 12
Gemini 1 – Ventura Sport 1 12 – 13
NIO 1 – Sperwers 1 21 – 15
Dijkvogels 1 – OEC 1 12 – 11
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Dijkvogels 2 – Nieuwerkerk 5 13 – 14
Gemini 2 – Ventura Sport 2 13 – 13
OZC 2 – ACKC 2 20 – 13
NIO 2 – Sperwers 2 8 –   9
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
KOAG 5 – Nieuwerkerk 7 16 – 21
NIO 3 – ONDO 5 13 – 14
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Korbis 3 – Fortuna / Delta Logistiek 7 17 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (najaar)
Avanti 10 – NIO 5 10 –   8
RWA 8 – Oranje Wit 8 3 – 12
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
ONDO A4 – Avanti A7 7 –   7
NIO A1 – De Meervogels A5 8 –   7
B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
VEO B1 – Dijkvogels B1 15 –   5
Weidevogels B1 – NIO B1 8 – 22
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
HKC B1 – KCC / SO natural B2 13 – 12
Vitesse B2 – ADO B1 8 – 14
Oranje Wit B2 – KOAG B2 6 –   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
Vitesse C4 – NIO C1 6 –   2
WION C1 – Korbis C2 5 –   9


Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
NIO D1 – Die Haghe D3 2 – 12
ODO D3 – Nexus D1 10 –   4
E-pupillen poule 011 (najaar)
NIO E1 – Vitesse E2 18 –   5
RWA E1 – Nieuwerkerk E1 11 – 12
E-pupillen poule 040 (najaar)
Maassluis E1 – RWA E2 10 –   9
NIO E2 – OZC E1 2 –   6
E-pupillen poule 074 (najaar)
Sperwers E1 – Twist E1 1 – 18
KCC / SO natural E1 – NIO E3 2 –   5
F-pupillen poule 003 (najaar)
Maassluis F1 – NIO F1 6 –   5
RWA F1 – WION F1 20 –   1

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017


Statistieken voor de vereniging NIO in Rotterdam

wedstrijden gespeeld 144
wedstrijden zonder uitslagen 6 (4,2%)
wedstrijden gewonnen door de thuisploeg 67 (48,6%)
wedstrijden gewonnen door de uitploeg 62 (44,9%)
wedstrijden ge-eindigd in gelijkspel 9 (6,5%)
 
aantal thuiswedstrijden voor NIO 73 (50,7%)
aantal uitwedstrijden voor NIO 71 (49,3%)
aantal wedstrijden gewonnen door NIO 61 (44,2%)
aantal wedstrijden verloren door NIO 68 (49,3%)
 
totaal aantal treffers 2587 (gemiddeld 18,7 per wedstrijd)
aantal treffers door de thuisploeg 1355 (gemiddeld 9,8 per wedstrijd)
aantal treffers door de uitploeg 1232 (gemiddeld 8,9 per wedstrijd)
aantal treffers door NIO 1251 (gemiddeld 9,1 per wedstrijd)
aantal treffers tegen NIO 1336 (gemiddeld 9,7 per wedstrijd)
Grootste overwinningen van de thuisploeg
31-3-2018 Maassluis F1 – NIO F1 34 – 4
14-10-2017 Nieuwerkerk 5 – NIO 2 28 – 6
14-4-2018 Korbatjo E2 – NIO E4 20 – 1
30-9-2017 NIO B1 – Weidevogels B1 23 – 5
23-9-2017 NIO F1 – WION F1 18 – 1
Grootste overwinningen van de uitploeg
23-9-2017 RWA E1 – NIO E1 5 – 21
2-9-2017 Weidevogels B1 – NIO B1 8 – 22
23-9-2017 NIO E3 – Twist E1 2 – 16
30-9-2017 Vitesse E2 – NIO E1 6 – 18
31-3-2018 NIO E3 – Vitesse E3 3 – 15
Wedstrijden met de meeste treffers
31-3-2018 Sperwers 1 – NIO 1 17 – 24
31-3-2018 Maassluis F1 – NIO F1 34 – 4
14-4-2018 NIO 1 – Dijkvogels 1 17 – 21
21-4-2018 OZC 1 – NIO 1 26 – 12
31-3-2018 Sperwers 2 – NIO 2 18 – 19

Reacties zijn gesloten.