Veld

Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

74 wedstrijden geselecteerd

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
za 21/9 18:30WK660Conventus 1 - NIO 1Develstein in ZwijndrechtL. Honkooproute
za 21/9 16:45WK3309Conventus 2 - NIO 2Develstein in Zwijndrechtroute
za 21/9 11:55BK718Reeuwijk 3 - NIO 3De Groene Zoom in Reeuwijkroute
za 21/9 12:15BK713NIO 5 - WION 7Abeelweg in RotterdamRob Stuurstraatroute
za 21/9 13:45BK12957NIO 4 - PKC / SWKGroep 6Abeelweg in RotterdamMichiel van der Walroute
za 21/9 12:45WK6364Korbis A1 - NIO A1Sniep in Waddinxveenroute
za 21/9 10:00BK2811DVS '69 A2 - NIO A2Schildman in Hendrik Ido Ambachtroute
za 21/9 12:45BK3884Korbis B2 - NIO B1Sniep in Waddinxveenroute
za 21/9 11:50BK5115Vitesse C2 - NIO C1De Bongerd in Barendrechtroute
za 21/9 11:00BK6514NIO D1 - RWA D1Abeelweg in RotterdamCasper Beltermanroute
za 21/9 10:00BK6513NIO D2 - Maassluis D2Abeelweg in RotterdamYouri Boekhoutroute
za 21/9 11:00BK8564NIO E1 - Nieuwerkerk E3Abeelweg in RotterdamTom van de Poelroute
za 21/9 10:00BK10091NIO E2 - Twist E4Abeelweg in RotterdamLaurens Pouwerroute
za 21/9 09:00BK12312NIO E3 - Olympia E3Abeelweg in RotterdamRuben van Marsbergenroute
za 21/9 10:00BK10613NIO F1 - ONDO F4Abeelweg in RotterdamMark Ridderhofroute
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
za 28/9 16:00WK1261NIO 1 - Nexus 1Abeelweg in RotterdamM.A. van Bentumroute
za 28/9 14:30WK4393NIO 2 - KCC / SO natural 6Abeelweg in Rotterdamroute
za 28/9 13:00BK986NIO 3 - Reeuwijk 3Abeelweg in RotterdamMartin Hofroute
za 28/9 12:30BK987WION 7 - NIO 5Kochplaats in Rotterdamroute
za 28/9 14:30BK984ZKV 3 - NIO 4Groot Nibbeland in Zuidlandroute
za 28/9 10:40WK9536Merwede / Multiplaat A2 - NIO A1Thorbeckelaan in SliedrechtC.P. Schilperoordroute
za 28/9 12:00BK2959NIO A2 - DVS '69 A2Abeelweg in RotterdamCasper Beltermanroute
za 28/9 11:45BK4052NIO B1 - Korbis B2Abeelweg in RotterdamBjörn van Abkouderoute
za 28/9 10:45BK5338NIO C1 - Vitesse C2Abeelweg in RotterdamYouri Boekhoutroute
za 28/9 11:00BK6770RWA D1 - NIO D1Landweg in PoortugaalCarry van Heiningen-Kodderoute
za 28/9 12:00BK6772Maassluis D2 - NIO D2Wipperspark in Maassluisroute
za 28/9 10:00BK8966Nieuwerkerk E3 - NIO E1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselInge Vuikroute
za 28/9 09:00BK12313Olympia E3 - NIO E3De Brug in Spijkenisseroute
za 28/9 09:30BK10801ONDO F4 - NIO F1Juliana Sportpark in ’s-Gravenzanderoute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
za 5/10 16:00WK587ADO 1 - NIO 1Trekdam in ’s-GravendeelAard Brouwerroute
za 5/10 14:30WK3170ADO 2 - NIO 2Trekdam in ’s-Gravendeelroute
za 5/10 13:00BK1250NIO 3 - Nieuwerkerk 5Abeelweg in RotterdamRob Stuurstraatroute
za 5/10 14:30BK1109NIO 5 - KCR 8Abeelweg in Rotterdamroute
za 5/10 16:00BK318NIO 4 - Erasmus 4Abeelweg in RotterdamMichiel van der Walroute
za 5/10 11:15WK6334NIO A1 - Twist A1Abeelweg in Rotterdamroute
za 5/10 12:00BK3139NIO A2 - KCR A3Abeelweg in RotterdamMartin Hofroute
za 5/10 10:00BK4220NIO B1 - Vriendenschaar B3Abeelweg in RotterdamMark Ridderhofroute
za 5/10 10:00BK5562NIO C1 - Oranje Wit C2Abeelweg in RotterdamJorrit Kleinroute
za 5/10 11:30BK7036Korbis D1 - NIO D1Sniep in Waddinxveenroute
za 5/10 10:15BK7049Avanti / Post Makelaardij D4 - NIO D2De Groene Wijdte in Pijnackerroute
za 5/10 09:30BK9302Korbis E4 - NIO E1Sniep in Waddinxveenroute
za 5/10 11:00BK10166Nikantes E1 - NIO E2Botreep in Hoogvlietroute
za 5/10 09:00BK12314NIO E3 - Reeuwijk E1Abeelweg in RotterdamYouri Boekhoutroute
za 5/10 09:00BK11008KCC / SO natural F2 - NIO F1Schenkel in Capelle ad IJsselroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
za 12/10 15:30WK327Ventura Sport 1 - NIO 1Sportlaan in StrijenDijk, R vanroute
za 12/10 14:00WK2702Ventura Sport 2 - NIO 2Sportlaan in Strijenroute
za 12/10 14:00BK1536Avanti / Post Makelaardij 7 - NIO 3De Groene Wijdte in Pijnackerroute
za 12/10 13:00BK1343Albatros 9 - NIO 5Develstein in Zwijndrechtroute
za 12/10 11:30BK62Olympia 4 - NIO 4De Brug in Spijkenisseroute
za 12/10 10:55BK11453NIO G1 - Blauw-Wit G1Abeelweg in Rotterdamroute
za 12/10 11:25BK11439Tempo G3 - NIO G1Abeelweg in Rotterdamroute
za 12/10 11:55BK11456NIO G1 - PKC / SWKGroep G2Abeelweg in Rotterdamroute
za 12/10 12:55BK11441GKV / Enomics G1 - NIO G1Abeelweg in Rotterdamroute
za 12/10 11:30WK7232KCR A2 - NIO A1Reyerpark KCR in Ridderkerkroute
za 12/10 11:00BK3311Twist A3 - NIO A2Claudius Civilislaan in Vlaardingenroute
za 12/10 11:50BK4387Vitesse B3 - NIO B1De Bongerd in Barendrechtroute
za 12/10 10:00BK5799Sporting Delta C4 - NIO C1Gravensingel in Dordrechtroute
za 12/10 13:00BK7438NIO D1 - KCR D1Abeelweg in Rotterdamroute
za 12/10 12:00BK7437NIO D2 - KCR D2Abeelweg in RotterdamAad van der Leeroute
za 12/10 10:00BK9887NIO E1 - Maassluis E3Abeelweg in RotterdamYouri Boekhoutroute
za 12/10 09:00BK10027NIO E2 - Nieuwerkerk E10Abeelweg in RotterdamYouri Boekhoutroute
za 12/10 09:00BK12315Eureka E1 - NIO E3Koninginneweg in Rotterdamroute
za 12/10 09:00BK11250NIO F1 - Nieuwerkerk F5Abeelweg in RotterdamMark Ridderhofroute
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
za 19/10 16:00WK1223NIO 1 - Gemini 1Abeelweg in Rotterdamroute
za 19/10 14:30WK4326NIO 2 - Gemini 2Abeelweg in Rotterdamroute
za 19/10 13:40BK317NIO 5 - Albatros 9Abeelweg in RotterdamAndre van der Veenroute
za 19/10 14:30BK12950NIO 4 - Korbatjo 4Abeelweg in Rotterdamroute
za 19/10 13:00WK7200NIO A1 - Kinderdijk A2Abeelweg in Rotterdamroute
za 19/10 09:30BK5986NIO D1 - Korbis D1Abeelweg in RotterdamCasper Beltermanroute
za 19/10 10:15BK10036DVS '69 E3 - NIO E2Schildman in Hendrik Ido Ambachtroute
za 19/10 10:00BK10249NIO F1 - KCC / SO natural F2Abeelweg in RotterdamTim Micklinghoffroute
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
za 26/10 16:00WK1075NIO 1 - OZC 1Abeelweg in Rotterdamroute
za 26/10 14:30WK4057NIO 2 - OZC 2Abeelweg in Rotterdamroute
za 26/10 13:00WK7029NIO A1 - Maassluis A2Abeelweg in Rotterdamroute

Uitslagen van de vereniging NIO in Rotterdam

32 wedstrijden zijn geselecteerd. 29 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 37 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
NIO 1- DSO 116 - 18
NIO 2- KCR 411 - 23
NIO 3- Avanti / Post Makelaardij 79 -   7
NIO A1- Reeuwijk A111 - 15
NIO A2- Twist A313 -   2
KCR A1- NIO A119 -   9
NIO B1- Vitesse B31 - 11
NIO C1- Sporting Delta C49 -   3
KCR D1- NIO D112 - 19
KCR D2- NIO D25 -   5
Maassluis E3- NIO E15 - 11
RWA E4- NIO E22 -   3
NIO E3- Eureka E115 -   0
Nieuwerkerk F5- NIO F18 - 10
week 36 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
OZC 1- NIO 122 - 17
OZC 2- NIO 29 - 12
Nieuwerkerk 5- NIO 38 - 10
KCR 8- NIO 518 -   7
Oranje Wit 6- NIO 421 -   3
Fortuna / Delta Logistiek G1- NIO G10 -   2
NIO G1- Korbatjo G26 -   1
Maassluis A2- NIO A17 - 12
KCR A3- NIO A24 - 12
Vriendenschaar B3- NIO B112 -   0
Oranje Wit C2- NIO C12 -   5
NIO D2- Avanti / Post Makelaardij D411 -   3
NIO E1- Korbis E413 -   3
NIO E2- Excelsior E42 -   2
Reeuwijk E1- NIO E30 -   6
week 35 : van dinsdag 27 augustus 2019 t/m maandag 2 september 2019
NIO 2- Paal Centraal 2
ALO 4- NIO 3
NIO 1- Paal Centraal 1

De standen in de poules van NIO, Rotterdam

KNKV 3e klasse G (veld)
1OZC 1220044429(15)
1ADO 1220043833(5)
3Nexus 1210123329(4)
3DSO 1210123231(1)
3Gemini 1210122827(1)
3Ventura Sport 1210122736(-9)
7NIO 1200203340(-7)
7Conventus 1200202737(-10)
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
1ADO 2220043923(16)
1KCR 4220044520(25)
3OZC 2210122120(1)
3KCC / SO natural 6210122125(-4)
3Conventus 2210122330(-7)
3NIO 2210122332(-9)
7Gemini 2200201621(-5)
7Ventura Sport 2200201734(-17)
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
1NIO 3220041915(4)
2Reeuwijk 311002129(3)
3Avanti / Post Makelaardij 71001079(-2)
4Nieuwerkerk 5200201722(-5)
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
1Albatros 911002137(6)
2KCR 8210122520(5)
2WION 7210122020(0)
4NIO 510010718(-11)
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
1PKC / SWKGroep 61100285(3)
1Olympia 41100297(2)
3Oranje Wit 6210122611(15)
4ZKV 30000000(0)
4Erasmus 40000000(0)
6Korbatjo 41001079(-2)
6NIO 410010321(-18)
G4-korfbal poule 03 (najaar)
1Blauw-Wit G133006126(6)
2GKV / Enomics G1430162110(11)
3NIO G12200481(7)
4Korbatjo G231022815(-7)
4PKC / SWKGroep G2310221018(-8)
6Tempo G3410321619(-3)
7Fortuna / Delta Logistiek G13003006(-6)
A-junioren 2e klasse J (veld)
1Reeuwijk A1220043215(17)
1Korbis A1220042110(11)
3Kinderdijk A2210122322(1)
3NIO A1210122322(1)
3Twist A1210121516(-1)
3KCR A2210121527(-12)
7Maassluis A2200201723(-6)
7Merwede / Multiplaat A2200201728(-11)
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
1NIO A222004256(19)
1DVS '69 A2220042111(10)
3KCR A3200201226(-14)
3Twist A320020520(-15)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
1Vitesse B322004208(12)
2Vriendenschaar B321103186(12)
3Korbis B2201111315(-2)
4NIO B120020123(-22)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
1NIO C122004145(9)
2Vitesse C221012146(8)
2Oranje Wit C22101279(-2)
4Sporting Delta C420020419(-15)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
1RWA D1220041814(4)
2NIO D1110021912(7)
3Korbis D11001079(-2)
4KCR D1200201928(-9)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
1NIO D221103168(8)
1Maassluis D2211031512(3)
3KCR D220111811(-3)
3Avanti / Post Makelaardij D4201111220(-8)
E-pupillen poule 032 (najaar)
1NIO E122004248(16)
2Nieuwerkerk E321012249(15)
2Korbis E4210121120(-9)
4Maassluis E320020628(-22)
E-pupillen poule 177 (najaar)
1NIO E22110354(1)
1Excelsior E42110354(1)
3Nikantes E11100291(8)
3Nieuwerkerk E101100261(5)
5RWA E42101243(1)
6Twist E42002025(-3)
6DVS '69 E320020215(-13)
E-pupillen poule 202 (najaar)
1NIO E322004210(21)
1Olympia E32200460(6)
3Reeuwijk E120020010(-10)
3Eureka E120020017(-17)
F-pupillen poule 064 (najaar)
1NIO F111002108(2)
2Nieuwerkerk F5210121212(0)
2ONDO F42101234(-1)
4KCC / SO natural F21001001(-1)

Reacties zijn gesloten.