Veld

Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

Er staan op dit moment geen wedstrijden gepland

Uitslagen van de vereniging NIO in Rotterdam

108 wedstrijden zijn geselecteerd. 101 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
ADO 1- NIO 116 - 16
ADO 2- NIO 216 - 12
Sporting Delta 6- NIO 319 - 18
Maassluis A2- NIO A111 - 19
Valto D1- NIO D17 - 13
Avanti / Post Makelaardij D3- NIO D214 -   0
Nieuwerkerk E9- NIO E39 -   3
Die Haghe E1- NIO E124 -   4
Twist E3- NIO E216 -   2
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
NIO 1- ACKC 116 - 21
NIO 2- ACKC 28 - 14
DES 6- NIO 59 -   7
NIO 3- DVS '69 318 -   7
NIO A1- Twist A111 - 19
Excelsior A1- NIO A215 - 10
Fortuna / Delta Logistiek C3- NIO C17 -   7
NIO D1- Olympia D115 -   7
NIO D2- ONDO D53 -   9
NIO E3- Gemini E13 - 10
ALO E1- NIO E131 -   1
NIO E2- Maassluis E62 -   5
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
NIO 1- DVS '69 120 - 22
NIO 2- DVS '69 216 - 17
ONDO 6- NIO 513 - 13
Nikantes 5- NIO 416 - 14
NIO 4- Olympia 415 - 10
DSO 3- NIO 320 -   6
NIO A1- ONDO A213 - 14
Refleks A3- NIO A212 - 10
NIO B1- Nieuwerkerk B36 -   6
NIO C1- Twist C112 - 10
Achilles D1- NIO D14 -   8
Valto D2- NIO D225 -   0
NIO E1- Meervogels / Física E18 - 19
NIO E2- Valto E82 -   5
Ten Donck F1- NIO F119 -   4
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
Albatros 7- NIO 313 - 15
NIO A2- HKV / Ons Eibernest A213 -   9
NIO C1- KOAG C211 -   9
NIO D1- Avanti / Post Makelaardij D216 -   1
NIO E1- Die Haghe E17 - 19
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
NIO 5- PKC / SWKGroep 711 - 13
NIO 4- KCR 109 - 13
NIO A2- 't Capproen A29 -   7
KCR B3- NIO B13 -   7
NIO C1- OZC C27 -   6
NIO F1- Vitesse F210 -   9
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
Gemini 1- NIO 112 - 14
Gemini 2- NIO 215 - 19
NIO 5- Erasmus 412 - 11
NIO 3- Merwede / Multiplaat 615 - 19
NIO G1- Tempo G34 -   1
Blauw-Wit G1- NIO G16 -   3
Merwede / Multiplaat G2- NIO G10 -   2
Dijkvogels A1- NIO A112 - 13
NIO A2- ODO A210 - 13
NIO B1- KCR B32 -   1
RWA C2- NIO C15 - 10
NIO D2- Vitesse D20 - 15
NIO E3- Olympia E32 -   4
RWA E1- NIO E111 - 10
Albatros E7- NIO E29 -   1
NIO F1- Nieuwerkerk F41 - 15
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
NIO 1- Conventus 117 - 16
NIO 2- Conventus 219 - 25
ZKV 3- NIO 410 - 10
NIO A1- Korbis A113 - 19
Avanti / Post Makelaardij A5- NIO A25 - 14
NIO B1- Olympia B36 -   3
KCR D1- NIO D17 -   6
KCC D1- NIO D218 -   0
Nikantes E1- NIO E36 - 10
NIO E1- Achilles E14 - 13
NIO E2- Olympia E21 -   2
Fortuna / Delta Logistiek F4- NIO F18 - 12
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
GKV 1- NIO 125 - 24
GKV 2- NIO 226 - 20
NIO 5- Maassluis 424 - 19
NIO 4- DES 79 - 12
NIO 3- Nieuwerkerk 610 - 15
ODO A1- NIO A113 - 18
Ventura Sport B1- NIO B16 -   7
NIO C1- ONDO C29 -   5
NIO D1- RWA D110 -   6
Vriendenschaar E2- NIO E35 -   1
Korbis E6- NIO E26 -   1
NIO F1- Gemini F15 -   9
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
NIO 1- Ventura Sport 121 - 16
NIO 2- Ventura Sport 219 - 19
NIO A1- Fortuna / Delta Logistiek A313 - 15
HKV / Ons Eibernest A2- NIO A212 - 10
't Capproen B1- NIO B12 -   7
KOAG C2- NIO C17 -   5
Avanti / Post Makelaardij D2- NIO D15 - 13
NIO D2- ODO D25 -   8
NIO E3- IJsselvogels E52 -   9
NIO E1- Dijkvogels E14 - 21
ONDO F2- NIO F114 -   6
week 46 : van dinsdag 12 november 2019 t/m maandag 18 november 2019
NIO 1- VZOD 1
NIO A2- VZOD A1
NIO 2- VZOD 2
ODO D2- NIO D212 -   1 (oefenwedstrijd)
NIO B1- Albatros B4
ODO E3- NIO E19 - 17 (oefenwedstrijd)
Albatros C4- NIO C1
NIO A1- ACKC A1
week 45 : van dinsdag 5 november 2019 t/m maandag 11 november 2019
Olympia D1- NIO D1
ODO 5- NIO 315 - 14 (oefenwedstrijd)

De standen in de poules van NIO, Rotterdam

KNKV 3e klasse G (veld)
1ADO 1870114130114(16)
2OZC 1860212130106(24)
3Nexus 1851211129111(18)
4DSO 183147113117(-4)
4NIO 183147128122(6)
6Ventura Sport 183056105124(-19)
7Conventus 181254109126(-17)
8Gemini 18116393117(-24)
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
1KCR 488001618089(91)
2OZC 286021211097(13)
3ADO 2851211129112(17)
4KCC 68404898111(-13)
4NIO 28404893113(-20)
6Conventus 283056104131(-27)
7Ventura Sport 28116384117(-33)
8Gemini 28008086114(-28)
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
1Nieuwerkerk 5631276963(6)
2Avanti / Post Makelaardij 7622266362(1)
2Reeuwijk 3622266059(1)
4NIO 3621355765(-8)
Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)
1KCR 86501107147(24)
2Albatros 9621356161(0)
2NIO 5621355359(-6)
4WION 7620445775(-18)
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (najaar)
1PKC / SWKGroep 66600128028(52)
2Oranje Wit 665011010331(72)
3Erasmus 4631276259(3)
4ZKV 3630364273(-31)
5Olympia 4620444375(-32)
6NIO 4602423161(-30)
7Korbatjo 4601512862(-34)
G4-korfbal poule 03 (najaar)
1NIO G1651011216(15)
1Blauw-Wit G16510112111(10)
3GKV / Enomics G1640282416(8)
4PKC / SWKGroep G2410321020(-10)
5Fortuna / Delta Logistiek G151042710(-3)
5Korbatjo G2510421222(-10)
7Tempo G3610522030(-10)
A-junioren 2e klasse J (veld)
1Korbis A188001610961(48)
2Reeuwijk A186021210666(40)
2Twist A18602129070(20)
4Kinderdijk A285031010182(19)
5NIO A1840488374(9)
6KCR A28206471113(-42)
7Maassluis A28107259100(-41)
8Merwede / Multiplaat A28008059112(-53)
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
1NIO A26501106940(29)
1DVS '69 A26501107145(26)
3KCR A3620444160(-19)
4Twist A3600602460(-36)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
1Vriendenschaar B3641194619(27)
2Vitesse B3640283937(2)
3Korbis B2631275026(24)
4NIO B1600601265(-53)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (najaar)
1NIO C1641193920(19)
2Vitesse C2640284224(18)
3Oranje Wit C2621352630(-4)
4Sporting Delta C4610521346(-33)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
1RWA D16420104233(9)
2NIO D1632185743(14)
3Korbis D1620444047(-7)
4KCR D1602424561(-16)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)
1Maassluis D26420105023(27)
2KCR D2632183924(15)
3NIO D2611432542(-17)
3Avanti / Post Makelaardij D4611432651(-25)
E-pupillen poule 032 (najaar)
1NIO E16600126729(38)
2Korbis E4631273946(-7)
3Nieuwerkerk E3621355037(13)
4Maassluis E3600602468(-44)
E-pupillen poule 177 (najaar)
1Nieuwerkerk E10660012314(27)
2Nikantes E1650110427(35)
3NIO E2622261814(4)
4Excelsior E4621351921(-2)
5RWA E4620441030(-20)
6Twist E461143729(-22)
7DVS '69 E361052830(-22)
E-pupillen poule 202 (najaar)
1NIO E3650110439(34)
1Olympia E3650110266(20)
3Eureka E161143730(-23)
4Reeuwijk E160151233(-31)
F-pupillen poule 064 (najaar)
1ONDO F4640283512(23)
1Nieuwerkerk F5640283319(14)
1NIO F1640283034(-4)
4KCC F260060740(-33)

Reacties zijn gesloten.