Veld

Uitslagen van de vereniging NIO in Rotterdam

91 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
OEC 1 – NIO 1 13 – 10
Nieuwerkerk 5 – NIO 2 28 –   6
NIO 4 – Eureka 1 9 – 13
NIO 5 – RWA 8 19 –   8
NIO 5 – Avanti 10 6 – 11
ONDO A4 – NIO A1 3 –   5
NIO B2 – HKC B1 4 – 15
Oranje Wit B2 – NIO B2 17 –   5
ODO D3 – NIO D1 15 –   4
NIO E1 – RWA E1 9 – 10
Twist E1 – NIO E3 10 –   5
Sperwers E1 – NIO E3 1 –   8
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
NIO 1 – ACKC 1 20 – 15
NIO 2 – ACKC 2 12 –   9
NIO 3 – Nieuwerkerk 7 6 – 16
ONDO 5 – NIO 3 15 –   7
NIO 4 – Fortuna / Delta Logistiek 7 9 –   8
RWA 8 – NIO 5 9 – 13
NIO G1 – KCR G2 9 –   3
WION G3 – NIO G1 3 –   2
Luctor G1 – NIO G1 3 –   1
NIO A1 – Avanti A7 2 –   9
VEO B1 – NIO B1 14 –   6
WION C1 – NIO C1 2 –   7
NIO D1 – Nexus D1 5 –   6
NIO E1 – Nieuwerkerk E1 10 –   6
NIO E2 – RWA E2 4 –   1
RWA F1 – NIO F1 8 –   8
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
Gemini 1 – NIO 1 16 – 20
Gemini 2 – NIO 2 14 – 13
Eureka 1 – NIO 4 13 – 11
De Meervogels A5 – NIO A1 4 –   8
NIO B1 – Weidevogels B1 23 –   5
NIO B2 – Vitesse B2 8 – 12
ADO B1 – NIO B2 19 –   8
NIO C1 – Vitesse C4 8 –   3
Die Haghe D3 – NIO D1 15 –   3
Vitesse E2 – NIO E1 6 – 18
OZC E1 – NIO E2 11 –   4
NIO E3 – KCC / SO natural E1 5 –   1
NIO F1 – Maassluis F1 5 – 11
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
NIO 1 – OZC 1 14 – 18
NIO 2 – OZC 2 15 – 15
Korbis 3 – NIO 4 11 – 14
Oranje Wit 8 – NIO 5 7 – 11
NIO A1 – ONDO A4 7 –   9
Dijkvogels B1 – NIO B1 10 – 15
NIO C1 – Korbis C2 6 –   8
NIO D1 – ODO D3 2 – 10
RWA E1 – NIO E1 5 – 21
Maassluis E1 – NIO E2 16 –   7
NIO E3 – Twist E1 2 – 16
NIO F1 – WION F1 18 –   1
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
Dijkvogels 1 – NIO 1 16 – 12
Dijkvogels 2 – NIO 2 14 – 13
KOAG 5 – NIO 3 14 – 12
NIO 4 – Korbis 3 16 – 12
NIO 5 – Oranje Wit 8 11 – 11
KCR G2 – NIO G1 3 –   5
NIO G1 – Luctor G1 3 –   2
NIO G1 – WION G3 6 –   0
NIO B1 – Dijkvogels B1 15 –   6
NIO B2 – KOAG B2 7 – 14
Korbis C2 – NIO C1 7 –   5
NIO E2 – Maassluis E1 11 –   7
WION F1 – NIO F1 0 – 10
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
Ventura Sport 1 – NIO 1 16 –   7
Ventura Sport 2 – NIO 2 13 – 14
Nieuwerkerk 7 – NIO 3 12 – 21
Fortuna / Delta Logistiek 7 – NIO 4 13 – 14
Avanti A7 – NIO A1 11 –   7
NIO B1 – VEO B1 10 – 16
KCC / SO natural B2 – NIO B2 10 –   3
NIO C1 – WION C1 4 –   3
Nexus D1 – NIO D1 3 –   4
Nieuwerkerk E1 – NIO E1 8 – 14
RWA E2 – NIO E2 3 –   3
NIO E3 – Sperwers E1 5 –   3
NIO F1 – RWA F1 10 –   5
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
NIO 1 – Sperwers 1 21 – 15
NIO 2 – Sperwers 2 8 –   9
NIO 3 – ONDO 5 13 – 14
Avanti 10 – NIO 5 10 –   8
NIO A1 – De Meervogels A5 8 –   7
Weidevogels B1 – NIO B1 8 – 22
Vitesse C4 – NIO C1 6 –   2
NIO D1 – Die Haghe D3 2 – 12
NIO E1 – Vitesse E2 18 –   5
NIO E2 – OZC E1 2 –   6
KCC / SO natural E1 – NIO E3 2 –   5
Maassluis F1 – NIO F1 6 –   5

Wedstrijdprogramma voor de vereniging NIO in Rotterdam

6 wedstrijden geselecteerd

week 43 : van dinsdag 24 oktober 2017 t/m maandag 30 oktober 2017
za 28/10 11:45 Oefen Valto B1 – NIO B1 Vreeloo-hal in De Lier route
za 28/10 14:00 Oefen DSO 3 – NIO 2 De Niervaert in Klundert route
week 44 : van dinsdag 31 oktober 2017 t/m maandag 6 november 2017
za 4/11 12:00 Oefen NIO B1 – Reeuwijk B Wilgenring in Rotterdam route
za 4/11 13:00 Oefen NIO 3 – Twist 5 Wilgenring in Rotterdam route
za 4/11 14:30 Oefen NIO 2 – Erasmus 2 Wilgenring in Rotterdam route
za 4/11 16:00 Oefen NIO 1 – Erasmus 1 Wilgenring in Rotterdam route

De standen in de poules van NIO, Rotterdam


KNKV 3e klasse J (veld)
1 OZC 1 7 7 0 0 14 151 93 (58)
2 Ventura Sport 1 7 5 0 2 10 115 111 (4)
2 Dijkvogels 1 7 5 0 2 10 104 102 (2)
4 ACKC 1 7 4 0 3 8 123 104 (19)
5 OEC 1 7 3 0 4 6 105 108 (-3)
5 NIO 1 7 3 0 4 6 104 109 (-5)
7 Gemini 1 7 1 0 6 2 88 105 (-17)
8 Sperwers 1 7 0 0 7 0 82 140 (-58)
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
1 Nieuwerkerk 5 7 7 0 0 14 127 79 (48)
2 OZC 2 7 4 2 1 10 127 86 (41)
2 Dijkvogels 2 7 5 0 2 10 108 99 (9)
4 Gemini 2 7 3 1 3 7 87 108 (-21)
5 NIO 2 7 2 1 4 5 81 102 (-21)
5 Sperwers 2 7 2 1 4 5 76 103 (-27)
7 Ventura Sport 2 7 1 3 3 3 96 97 (-1) *P
8 ACKC 2 7 0 0 7 0 86 114 (-28)
*P = punten in mindering gebracht
Breedtekorfbal Senioren poule 005 (najaar)
1 ONDO 5 4 3 0 1 6 66 53 (13)
2 Nieuwerkerk 7 5 3 0 2 6 82 80 (2)
3 KOAG 5 2 1 0 1 2 30 33 (-3)
4 NIO 3 5 1 0 4 2 59 71 (-12)
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
1 Eureka 1 6 4 1 1 9 73 65 (8)
2 NIO 4 6 4 0 2 8 73 70 (3)
3 Korbis 3 6 2 0 4 4 88 83 (5)
4 Fortuna / Delta Logistiek 7 6 1 1 4 3 67 83 (-16)
Breedtekorfbal Senioren poule 058 (najaar)
1 Avanti 10 6 6 0 0 12 73 50 (23)
2 NIO 5 6 3 1 2 7 68 56 (12)
3 Oranje Wit 8 6 2 1 3 5 59 59 (0)
4 RWA 8 6 0 0 6 0 48 83 (-35)
G4-korfbal poule 04 (najaar)
1 NIO G1 6 4 0 2 8 26 14 (12)
1 Luctor G1 6 4 0 2 8 21 18 (3)
3 WION G3 6 3 0 3 6 24 22 (2)
4 KCR G2 6 1 0 5 2 15 32 (-17)
Breedtekorfbal Junioren poule 093 (najaar)
1 Avanti A7 6 4 1 1 9 53 35 (18)
1 ONDO A4 6 4 1 1 9 45 38 (7)
3 NIO A1 6 3 0 3 6 37 43 (-6)
4 De Meervogels A5 6 0 0 6 0 30 49 (-19)
B-aspiranten 1e klasse H (najaar)
1 VEO B1 6 6 0 0 12 85 29 (56)
2 NIO B1 6 4 0 2 8 91 59 (32)
3 Dijkvogels B1 6 2 0 4 4 52 65 (-13)
4 Weidevogels B1 6 0 0 6 0 27 102 (-75)
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
1 HKC B1 6 5 1 0 11 81 56 (25)
2 KOAG B2 6 4 1 1 9 80 55 (25)
3 KCC / SO natural B2 6 4 0 2 8 76 58 (18)
4 Oranje Wit B2 6 3 0 3 6 74 53 (21)
4 ADO B1 6 2 2 2 6 71 57 (14)
6 Vitesse B2 6 1 0 5 2 41 92 (-51)
7 NIO B2 6 0 0 6 0 35 87 (-52)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
1 Korbis C2 6 6 0 0 12 53 25 (28)
2 NIO C1 6 3 0 3 6 32 29 (3)
3 Vitesse C4 6 2 0 4 4 24 36 (-12)
4 WION C1 6 1 0 5 2 23 42 (-19)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 059 (najaar)
1 ODO D3 6 6 0 0 12 55 24 (31)
2 Die Haghe D3 6 3 1 2 7 45 24 (21)
3 Nexus D1 6 1 1 4 3 24 35 (-11)
4 NIO D1 6 1 0 5 2 20 61 (-41)
E-pupillen poule 011 (najaar)
1 NIO E1 6 5 0 1 10 90 40 (50)
2 Nieuwerkerk E1 6 4 0 2 8 66 50 (16)
3 RWA E1 6 3 0 3 6 62 56 (6)
4 Vitesse E2 6 0 0 6 0 28 100 (-72)
E-pupillen poule 040 (najaar)
1 Maassluis E1 6 4 0 2 8 59 45 (14)
2 OZC E1 6 3 0 3 6 38 29 (9)
3 RWA E2 6 2 1 3 5 30 40 (-10)
3 NIO E2 6 2 1 3 5 31 44 (-13)
E-pupillen poule 074 (najaar)
1 Twist E1 6 6 0 0 12 102 15 (87)
2 NIO E3 6 4 0 2 8 30 33 (-3)
3 KCC / SO natural E1 6 2 0 4 4 20 44 (-24)
4 Sperwers E1 6 0 0 6 0 10 70 (-60)
F-pupillen poule 003 (najaar)
1 Maassluis F1 6 5 0 1 10 102 33 (69)
2 RWA F1 6 3 1 2 7 68 42 (26)
2 NIO F1 6 3 1 2 7 56 31 (25)
4 WION F1 6 0 0 6 0 5 125 (-120)

Reacties zijn gesloten.