• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitieVertrektijdVerzameltijdAanvangstijdScheidsrechterAccommodatieRijdersDetails
    22 sep.Maassluis A1NIO A1Beker18:1019:30M. (Marco) van den BeukelWipperspark
    23 sep.NIO C2Twist C2C-jeugd nj18:1519:00B.G.M. (Björn) van AbkoudeSportveld Abeelweg
    25 sep.Dijkvogels 1NIO 1Standaard14:0015:30C. (Chris) HermansSportveld Dijkvogels Maasdijk
    25 sep.Dijkvogels 2NIO 2Reserve12:4014:10Sportveld Dijkvogels Maasdijk
    25 sep.NIO 3Nieuwerkerk 7Senioren nj14:0015:00M. (Martin) HofSportveld Abeelweg
    25 sep.Olympia (S) 3NIO 4Senioren nj10:3011:30Sportpark De Brug
    25 sep.NIO A1VEO A3A-jeugd nj12:3013:30T (Tim) MicklinghoffSportveld Abeelweg
    25 sep.NIO A2Weidevogels A2A-jeugd nj11:1512:00G (Gerben) PasmanSportveld Abeelweg
    25 sep.NIO C1Refleks C2C-jeugd nj10:1511:00Y. (Youri) BoekhoutSportveld Abeelweg
    25 sep.NIO C2't Capproen C1C-jeugd nj09:1510:00J (Jan) LingenSportveld Abeelweg
    25 sep.NIO D1KCR D3D-jeugd nj08:1509:00R. (Ruben) van MarsbergenSportveld Abeelweg
    25 sep.ZKV (Zu) D1NIO D2D-jeugd nj10:4011:45Sportcomplex Groot Nibbeland
    25 sep.Nieuwerkerk E7NIO E1E-jeugd nj09:1010:00De Kleine Vink Veld
    25 sep.Nieuwerkerk F3NIO F1F-jeugd nj08:1009:00De Kleine Vink Veld
    2 okt.Gemini 1NIO 1Standaard12:3014:00G. (Gerco) TreurGroenhovenpark
    2 okt.Gemini 2NIO 2Reserve14:0015:30Groenhovenpark
    2 okt.NIO 3ONDO (G) 5Senioren nj14:0015:00M. (Martin) HofSportveld Abeelweg
    2 okt.'t Capproen 3NIO 4Senioren nj11:3012:30M (Mark) KuijperSportterrein M.L.Kinglaan
    2 okt.KOAG A3NIO A1A-jeugd nj08:4010:00Groene Wetering
    2 okt.Twist A3NIO A2A-jeugd nj11:3012:30J (Jarno) MeulsteeSportcomplex Claudius Civilislaan
    2 okt.NIO C1TOP/LITTA C3C-jeugd nj10:1511:00Y. (Youri) BoekhoutSportveld Abeelweg
    2 okt.NIO C2Fortuna/Delta Logistiek C3C-jeugd nj13:1514:00A.H. (Aad) van der LeeSportveld Abeelweg
    2 okt.NIO D1RWA D2D-jeugd nj11:1512:00M H (Marleen) DiemerSportveld Abeelweg
    2 okt.NIO D2Nikantes D1D-jeugd nj12:3013:00D. (Davey) VermeulenSportveld Abeelweg
    2 okt.Maassluis E1NIO E1E-jeugd nj09:1010:00Wipperspark
    2 okt.Vitesse (Ba) F1NIO F1F-jeugd nj09:1010:00AfgeschermdSportpark De Bongerd
    9 okt.NIO 1OZC 1Standaard15:0016:00H P (Henk) den BreejenSportveld Abeelweg
    9 okt.NIO 2OZC 2Reserve13:3014:30Sportveld Abeelweg
    9 okt.Phoenix 4NIO 3Senioren nj13:1014:30Van Doornenplantsoen (veld)
    9 okt.NIO 4Refleks 6Senioren nj13:1514:00M. (Martin) HofSportveld Abeelweg
    9 okt.Olympia (S) A1NIO A1A-jeugd nj09:5011:15Sportpark De Brug
    9 okt.NIO A2Avanti/Post Makelaardij A5A-jeugd nj12:1513:00B.G.M. (Björn) van AbkoudeSportveld Abeelweg
    9 okt.ONDO (G) C2NIO C1C-jeugd nj12:1513:30Juliana Sportpark
    9 okt.Twist C2NIO C2C-jeugd nj09:0010:00Sportcomplex Claudius Civilislaan
    9 okt.OZC D1NIO D1D-jeugd nj09:4010:45Sportcomplex De Enk
    9 okt.RWA D3NIO D2D-jeugd nj08:1509:15AfgeschermdSportcomplex Landweg
    9 okt.NIO E1RWA E3E-jeugd nj09:4510:15AfgeschermdSportveld Abeelweg
    9 okt.NIO F1DES (D) F1F-jeugd nj08:4509:15S. (Sjors) WeedaSportveld Abeelweg
    16 okt.NIO 1Ventura Sport 1Standaard15:0016:00J (Jos) van VelzenSportveld Abeelweg
    16 okt.NIO 2Ventura Sport 2Reserve13:3014:30Sportveld Abeelweg
    16 okt.Nieuwerkerk 7NIO 3Senioren nj14:1015:30De Kleine Vink Veld
    16 okt.NIO 4Olympia (S) 3Senioren nj12:1513:00T (Tim) MicklinghoffSportveld Abeelweg
    16 okt.NIO A1Valto A3A-jeugd nj10:4511:45C. (Casper) BeltermanSportveld Abeelweg
    16 okt.Weidevogels A2NIO A2A-jeugd nj08:5009:45Sportcomplex Merenveld
    16 okt.Refleks C2NIO C1C-jeugd nj10:1511:30Sportpark Prinses Irene
    16 okt.'t Capproen C1NIO C2C-jeugd nj08:4510:00R.H.A. (Rick) van der KellenSportterrein M.L.Kinglaan
    16 okt.KCR D3NIO D1D-jeugd nj07:5009:00Reyerpark KCR
    16 okt.NIO D2ZKV (Zu) D1D-jeugd nj11:1511:45L.P.J. (Lars) van AbkoudeSportveld Abeelweg
    16 okt.NIO E1Nieuwerkerk E7E-jeugd nj10:1510:45J.M. (Mark) RidderhofSportveld Abeelweg
    16 okt.NIO F1Nieuwerkerk F3F-jeugd nj09:1509:45A M J (Anne) van der LeeSportveld Abeelweg
    23 okt.Conventus 1NIO 1Standaard14:4016:00Sportpark Develstein
    23 okt.Conventus 2NIO 2Reserve13:1014:30Sportpark Develstein
    30 okt.NIO 1ADO 1Standaard15:0016:00Sportveld Abeelweg
    30 okt.NIO 2ADO 2Reserve13:3014:30Sportveld Abeelweg